حکم اعدام سه متهم اعتراضات آبان ماه 'متوقف شد'

29/04/1399 12:27 ب.ظ

اجرای حکم اعدام سه متهم اعتراضات آبان ماه 'متوقف شد'

وکلای سه جوان محکوم به اعدام در پرونده اعتراضات آبان ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده‌اند که اجرای حکم موکلان آنها فعلا متوقف شده است.

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شودوکلای سه جوان محکوم به اعدام در پرونده اعتراضات آبان ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده‌اند که اجرای حکم موکلان آنها متوقف شده است.

چهار وکیل در اطلاعیه‌ای مشترک گفته‌اند که دیوان عالی ایران درخواست بررسی مجدد پرونده را پذیرفته و آن را به یکی از شعبه‌های دیوان عالی ارجاع داده است.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

فرانسه: از تایید حکم اعدام سه معترض آبان ماه 'عمیقا شوکه' شدیمدر ادامه واکنش‌های جهانی به تایید مجازات اعدام برای سه نفر از شرکت کنندگان در اعترضات آبان ماه در ایران، وزارت خارجه فرانسه این حکم را شوکه‌کننده خواند. بریتانیا هم پیش‌تر اعلام کرده بود که مخالف اعدام در همه کشورها و همه شرایط است. دیروز گروهی از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد از ایران خواستند این مجازات را لغو کند.

پوستر/ چهره واقعی ترامپ درباره مجازات اعدام / اعدام در آمریکا 'خوب' در دیگر کشورها 'بد'اعدام در آمریکا «خوب» در دیگر کشورها «بد» ترامپ در حالی با توییتی فارسی خواستار توقف اعدام قریب‌الوقوع این زندانیان شد که در کشور خودش در چند روز گذشته دو زندانی آمریکایی با تزریق سم اعدام شدند

فرانسه به تأیید حکم اعدام محکومان آبان ماه در ایران اعتراض کرد«فرانسه بار دیگر پایبندی خود به آزادی بیان و آزادی راهپیمایی مسالمت‌آمیز و نیز مخالفت دائمی خود با مجازات اعدام در هر مکان و هر شرایطی را یاد‌آوری می‌کند.»

فیلم/آیا ترامپ مخالف اعدام است؟- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 آیا ترامپ مخالف اعدام است؟ ترامپ در حالی با توییتی فارسی خواستار توقف اعدام قریب‌الوقوع این زندانیان شد که در کشور خودش در چند روز گذشته دو زندانی آمریکایی با تزریق سم اعدام شدند

سخنگوی دولت، هشتگ اعدام نکنید و 'خواست طبیعی افکار عمومی' | DW | 18.07.2020علی ربیعی بخشی از طوفان توئیتری 'اعدام نکنید' را تلاش مدنی شهروندان و بخشی از آن را کوبیدن بر طبل خشونت توصیف کرد. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی می‌گوید صدور حکم اعدام برای سه جوان معترض منطبق با احکام قرآن است.

شانس پیروزی کمپین اعدام نکنید چه قدر است؟