جمعیت_امام_علی

جمعیت_امام_علی

حکم انحلال جمعیت امام علی صادر شد

03/03/2021 09:19:00 ب.ظ

«سعید دهقان»، وکیل دادگستری، از انحلال «جمعیت خیریه امام علی» با رای یک دادگاه ایران خبر داده است. پیش از این، جمعیت_امام_علی اعلام کرده بود که وزارت کشور از دستگاه قضایی خواسته این جمعیت را منحل کند. اخبار_ایران

پیش از این، جمعیت خیریه امام علی اعلام کرده بود که وزارت کشور از دستگاه قضایی خواسته است این جمعیت را منحل کند.دهقان در صفحهتوییترخود نوشت دادگاه جمعیت امام علی روز گذشته برگزار و حکم آن صبح روز چهارشنبه ۱۳ اسفند اعلام شده است.سعید دهقان حکم هشت صفحه‌ای صادره را کاملاً از بی‌طرفی خارج دانسته و نوشته که این حکم از قبل انشا شده است. 

رشد اقتصادی منفی را از سال ٩٢ تا ٩٧ مثبت کردیم نماینده مجلس: با همکاری چینی‌ها بر فضای مجازی حاکمیت پیدا می‌کنیم موج چهارم کرونا؛ زنگ خطر وضعیت سیاه | DW | 11.04.2021

جمعیت امام علی یکی از بزرگ‌ترین موسسه‌های خیریه غیردولتی در ایران است که به گفته این نهاد، بیش از ۱۰ هزار همکار داوطلب در استان‌های مختلف ایران دارد. این جمعیت خیریه در اوایل تابستان امسال هدف حمله نیروی‌های امنیتی جمهوری اسلامی قرار گرفت.در دوم تیر۱۳۹۹، «شارمین میمندی‌نژاد»، مؤسس جمعیت امام علی و تنی چند از مدیران این موسسه با شکایت قرارگاه «ثارالله» سپاه پاسداران بازداشت و پس از مدتی با قرار وثیقه آزاد شدند.

اعضای جمعیت امام علی از سوی نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی به «توهین به رهبر»، «بنیان‌گذار جمهوری اسلامی»، «اقدام علیه امنیت ملی» و نیز «ارتباط با اسرائیل» متهم شده‌اند. ادامه مطلب: ایران وایر »

تلاش برای احیای یک گونه در معرض خطر؛ تصاویر نادری از پلنگ آمور به همراه سه توله‌اش

تلاش‌ها برای احیای یک گونه پلنگ در معرض خطر انقراض در روسیه ثمر داد. روسیه به تازگی تصاویر نادری از یک پلنگ ماده آمور به همراه سه توله‌اش منتشر کرده است.