حکم حبس ایرایی و دائمی تائید شد

06/09/2019 10:41:00 ق.ظ

امیر رئیسیان، وکیل مدافع گلرخ ایرایی اعلام کرد حکم سه سال و هفت ماه حبس گلرخ ایرایی و آتنا دائمی به اتهام «توهین به رهبری» و «تبلیغ علیه نظام» از سوی دادگاه تجدیدنظر تایید شده است. اخبار_ایران

امیر رئیسیان، وکیل مدافع گلرخ ایرایی گفته این حکم از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران صادر شده بود که در دادگاه تجدید‌نظر عینا تائید شد.رئیسیان افزوده «حکم دادگاه بدوی گلرخ ایرایی که دو سال و یک‌ماه از بابت توهین به رهبری و یک‌سال و شش ماه برای تبلیغ علیه نظام بود، عینا در دادگاه تجدیدنظر تایید شده» است.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود دوازدهمین شب اعتراضات سراسری؛ از شعار «مرگ بر خامنه‌ای» در تهران و کرج تا اختلال جدی اینترنت سازمان حقوق بشر ایران: چهار نفر طی روزهای گذشته در ایران اعدام شدند

وی اضافه کرده «من وکالت خانم دائمی را بر عهده ندارم، اما حکم ایشان هم عینا تایید شده است.»گلرخ ایرایی، زندانی سیاسی سابق و آتنا دائمی زندانی سیاسی که همچنان زندانی است، بیست و هشتم خرداد سال‌جاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب در پرونده‌ای جدید محاکمه شده بودند.

اتهام این افراد «تبلیغ علیه نظام» از طریق «نوشتن نامه‌ها و بیانیه‌های از داخل زندان» و «ارتباط با رسانه‌های خارج از کشور» و همچنین  «توهین به رهبری» اعلام شده بود.آتنا دائمی براساس حکم قبلی قرار بود  ۱۴تیرماه ۱۳۹۹ تا نزدیک به یک سال دیگر آزاد شود، اما با تایید این حکم او باید در زندان بماند. headtopics.com

گلرخ ایرایی نیز که فروردین ماه سال‌جاری آزاد شد و همسرش آرش صادقی همچنان زندانی است، حالا با حکم دادگاه تجدید نظر در خطر زندانی شدن دوباره قرار دارد. ادامه مطلب: ایران وایر »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

دادگاه تجدیدنظر حکم ۳سال و ۷ماه حبس گلرخ ایرایی و آتنا دائمی را عینا تایید کردحکم سه سال و هفت ماه حبس گلرخ_ایرایی و آتنا_دائمى به اتهام «توهین به رهبری» و «تبلیغ علیه نظام» که از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران صادر شده بود، از سوی دادگاه تجدیدنظر عینا تایید شد. بیشتر بخوانید:

یک آمریکایی عضو داعش با احتمال دریافت حکم حبس ابد روبرو استیک آمریکایی عضو داعش با احتمال دریافت حکم حبس ابد روبرو است مقام های وزارت دادگستری ایالات متحده سه شنبه علیه روسلان ماراتوویچ آسائینوف، ۴۳ ساله، ساکن بروکلین در نیویورک، پرونده ای با پنج مورد اتهامی جدید در دادگاه فدرال تشکیل دادند.

از کاخ ریاست جمهوری تا زندان؛ بانوی اول پیشین هندوراس به ۵۸ سال حبس محکوم شدوکیل مدافع روزا النا بولینا ضمن تاکید بر «بی گناهی» موکلش اعلام کرد که برای حکم صادره از دیوان عالی این کشور تقاضای تجدیدنظر خواهد کرد.

آمریکا: تاجر ترک به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران به حبس محکوم شدوزارت دادگستری آمریکا سه‌شنبه 3 سپتامبر اعلام کرد که یک تاجر اهل ترکیه را به دلیل دور زدن تحریم‌های

گذشت ۲ خانواده زنجانی از اجرای حکم قصاصبا حضور رئیس سازمان زندان‌ها دو خانواده زنجانی از اجرای حکم قصاص و برای آزادی زندانیان اعلام رضایت کردند.

واکنش‌ها به خودسوزی زنی که 'به ورزشگاه رفت' و حکم زندان گرفت | DW | 05.09.2019زنی که به گفته خواهرش، به دلیل 'ورود به ورزشگاه آزادی' حکم زندان گرفت از 'سوختگی ۹۰درصد' ناشی از خودسوزی رنج می‌برد. رئيس سابق فدراسیون فوتبال ایران از این حکم انتقاد کرده و طوماری اینترنتی در حمایت از او بنا شده است.