حکم زندان برای معترض روس؛ الکسی ناوالنی هموطنانش را به مقاومت در خیابان‌ها فراخواند

29/10/1399 09:00 ب.ظ

حکم زندان برای معترض روس؛ الکسی ناوالنی هموطنانش را به مقاومت در خیابان‌ها فراخواند جزئیات بیشتر🔽

در واکنش به این حکم، پیامی ویدئویی از ناوالنی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. او در این پیام از هموطنانش می‌خواست به خیابان‌ها بیایند و به مقاومت علیه کرملین ادامه دهند.الکسی ناوالنی در این پیام ویدئویی می‌گوید: «راهزنانِ در قدرت، بیش از همه از این می‌ترسند که مردم به خیابان‌ها بیایند.. بنابراین نترسید و به خیابان‌ها بیایید. نه برای من بلکه برای برای خودتان و برای آینده‌تان.

الکسی ناوالنی در این پیام ویدئویی می‌گوید: «راهزنانِ در قدرت، بیش از همه از این می‌ترسند که مردم به خیابان‌ها بیایند.. بنابراین نترسید و به خیابان‌ها بیایید. نه برای من بلکه برای برای خودتان و برای آینده‌تان.»

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کاش مردم ما هم به حکم های ناروای این روزا به خیابانها می آمدند !

صدور حکم ۷ سال زندان برای دو برادر اهل مهاباد

شهاب‌الدین نظری را برای اجرای حکم زندان، به اوین می‌برند

آمریکا و اروپا صدور حکم زندان برای ناوالنی، رهبر مخالفان پوتین را محکوم کردنددر پی اقدام دادگاهی در روسیه در صدور حکم زندان علیه الکسی ناوالنی، آمریکا، اروپا، بریتانیا و کانادا این حکم را محکوم کردند و خواستار آزادی سریع رهبر مخالفان ولادیمیر پوتین و سایر معترضانی شدند که طی روزهای اخیر در سراسر روسیه دستگیر شده‌اند. فرزندان ملکه بعد از دهها سال توانسند در روسیه یک مزدور نیم بند پیدا کنند و پروسه کاریزماتیک کردن آن را بسرعت کلید زده اند به این امید که ملت روسیه نیز روزی در ماه دنبال امام خود بگردند😂 رستاخیز_ملی_با_پهلوی از دیکتاتوری میخوان که مخالفانش را آزاد کنه! یا این سخن یک بیانیه خشک و خالی است و یا اینکه واقعن جدیتی درش است که اگر چنین باشه؛ _خواستن باید با توانستن همراه باشه _توانستن به معنای سازوکار و ابزار اجرای خواسته است _وگرنه خواستن و خواهش و تمنا به خودی خود، کاری از پیش نمیبره

صدور حکم زندان برای روزنامه‌نگار شهروند استرالیا در چینوزارت خارجه استرالیا از صدور حکم زندان برای روزنامه‌نگار چینی‌الاصل این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

علیرضا نوری، نویسنده و شاعر برای اجرای حکم زندان بازداشت شد1hoseim ای داد چرا؟ نابود باد رژیم ولایت کفر و فساد و ستم اسلامی...

در واکنش به این حکم، پیامی ویدئویی از ناوالنی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. او در این پیام از هموطنانش می‌خواست به خیابان‌ها بیایند و به مقاومت علیه کرملین ادامه دهند.

الکسی ناوالنی در این پیام ویدئویی می‌گوید: «راهزنانِ در قدرت، بیش از همه از این می‌ترسند که مردم به خیابان‌ها بیایند.. بنابراین نترسید و به خیابان‌ها بیایید. نه برای من بلکه برای برای خودتان و برای آینده‌تان.»

پس از انتشار این پیام نیز لئونید ولکوف، هم‌پیمان و دست راست الکسی ناوالنی در توییتر اعلام کرد که طرفداران ناوالنی «در حال آماده سازی خود برای برگزاری اعتراضات سراسری در ۲۳ ژانویه» هستند.