حکم اعدام جاسوس‌ رژیم صهیونسیتی اجرا می‌شود/ احمد رضا جلالی چه کسی است؟

20/02/1401 10:39 ق.ظ

حکم اعدام جاسوس‌ رژیم صهیونسیتی اجرا می‌شود/ احمد رضا جلالی چه کسی است؟ جلالی اطلاعات کامل( محل کار، تردد و منزل) برخی دانشمندان نخبه کشور چون شهیدان شهریاری و علی‌محمدی را در اختیار موساد گذاشته است. جزئیات بیشتر را در مشرق بخوانید:

جلالی اطلاعات کامل( محل کار، تردد و منزل) برخی دانشمندان نخبه کشور چون شهیدان شهریاری و علی‌محمدی را در اختیار موساد گذاشته و این سازمان منحوس توسط عامل مزدور خود قرار داده تا عملیات ترور اجرا شود. وی افزود: بعد از بازداشت کشور سوئد به این شخص تابعیت داد . در واقع ماجرای گرفتن تابعیت بعد از بازداشت و امتیازی بوده که کشور سوئد به ایشان داد.

سخنگوی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه احمد رضا جلالی به خاطر اتهامات متعددی که داشت به اعدام محکوم شده و حکم قطعی شده است افزود: مقامات قضایی نسبت به اجرای حکم اقدام خواهند کرد.

وی درباره ارتباط این پرونده با ماجرای حمید نوری نیز گفت: پرونده حمید نوری ارتباطی با حکم جلالی ندارد جلالی دو سال قبل از پرونده دروغین نوری بازداشت شده است.»احمدرضا جلالی متولد سال ۱۳۵۰ یکی از مهمترین ماموران اطلاعاتی سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی است که توسط سربازان گم نام امام زمان(عج) شناسایی و دستگیر شده است. جلالی پس از پایان تحصیلاتش در رشته پزشکی وارد وزارت بهداشت و در بخش ستاد بحران آن وزارتخانه مشغول به کار می‌شود.

جلالی در سال ۱۳۸۰ با توجه به وضعیت شغلی وارد یک پروژه مشترک با وزارت دفاع می‌شود.این همکاری تا سال ۱۳۸۲ ادامه یافته و پس از آن از آن وزارت‌خانه منفک می‌شود. این جاسوس موساد پس از پایان پروژه همکاری با وزارت دفاع به یک پژوهشگاه مهم رفته و از طریق آن بار دیگر همکاری‌اش را با وزارت دفاع آغاز می‌کند.

ادامه مطلب:
MashreghNews »

غریب‌آبادی: سوئد سال‌هاست در قبال ایران رویکرد تخاصمی در پیش‌ گرفته/ جاسوسی احمدرضا جلالی منجر به شهادت دانشمندان ایران شد- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim🎥 دبیر ستاد حقوق بشر: انگلیس پشت پرونده حمید_نوری است پرونده نوری یک پرونده قضایی نیست، بلکه ماهیتی کاملاً سیاسی دارد سوئد سال‌هاست در قبال ایران رویکرد تخاصمی در پیش‌ گرفته و همواره پایگاهی برای کسانی بوده که علیه جمهوری اسلامی فعال بوده‌اند

«روز اروپا» در اتحادیه اروپا چگونه شکل گرفت؟نهم مه که در اروپا با عنوان «روز اروپا» شناخته می‌شود سالگرد «بیانیه شومان» است اقتدار در نظام ولایت فقیه! 😂

وی‌اچ‌اس با پست هوایی؛ چه کسی اولین بار با کامپیوتر، فوتبال را تحلیل کرد؟ - BBC News فارسیریچارد پولارد اولین کسی بود که از کامپیوتر برای تحلیل داده‌های فوتبال استفاده کرد. عملکرد پیشروانه او در آن زمان کمکی بود برای شکل گرفتن فوتبال مدرنی که حالا تماشا می‌کنیم bbcpersian درودها دوستان فردا سه شنبه 10.5.2022 چرخ اقبال بر پاپ اعظم 8.10.1443 صبرواستقامت بر چرخ اقبال 20.2.1401 گابریل خبر رسان بر پاپ بانو امید برای برقرار صلح جهانی bbcpersian نقش سیاست مداران انگلیسی در قحطی ایران در زمان جنگ جهانی اوّل چه بود؟ ایران قحطی Iran

آخرین سنگربندی‌ها در دالان‌های زیرزمینی تحت محاصره روس‌ها؛ سرنوشت مبارزان ماریوپل چه می‌شود؟پس از یک ماه محاصره کارخانه فولاد آزوفستال در ماریوپل اوکراین توسط نیروهای روسی، مقامات روسیه و اوکراین سرانجام تایید کردند که تمامی غیرنظامیان از این مکان خارج شده‌اند. روسیه اعلام کرده است که افراد مسلح باید تسلیم شوند، در حالی که به نظر می‌رسد انتخاب آن‌ها جنگیدن تا سرحد مرگ است. 🙏🇺🇦😥🤬🤬 به اینا میگن شهیدان راه نازیسم و جنگدگان و فداییان استان باندرو . روسیه به این ها فرصت تسلیم شدن داد . حزب الهی های راه فاشیسم. نبودنشان مایه دلتنگی نخواهد بود

اعدام ۶ نفر از جمله یک زن در قم و زاهدانرسانه‌های حقوق بشری ایران از اجرای حکم اعدام ۶ زندانی از جمله یک زن در زندان‌های زاهدان و قم در روز شنبه ۱۷ اردیبهشت خبر داده‌اند. ۴ نفر از این زندانیان در زاهدان و دو نفر در قم اعدام شده‌اند. اخبار_ایران

آینده و نان مردم\r\nآینده و نان مردم با گذشت چند روز از افزایش چند‌برابری قیمت_آرد طلیعه اثراتش بر بازار مواد غذایی محسوس است و البته هنوز موج گرانی‌هایی که وعده می‌دهند، نرسیده؛ اما این سیاست چگونه اجرا شده؟ یادداشتی از علی معظمی:

سرویس سیاست مشرق- هفته گذشته یک مقام آگاه اعلام کرد که حکم اعدام احمدرضا جلالی در دستور اقدام قرار گرفته و این حکم حداکثر تا آخر اردیبهشت ماه جاری اجرا خواهد شد. ذبیح‌الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت جاسوس موساد در پاسخ به مشرق گفت:«احمد رضا جلالی فرزند محمد از اتباع ایران و ایرانی هستند. در سال ۱۳۹۶ به اتهام جاسوسی، ارتباط با موساد، اقدام علیه امنیت کشور و افشای اطلاعات طرحهای سری و بکلی سری و حتی اطلاعات مربوط به دانشمندان هسته ای تحت تعقیب قرار گرفت و بازداشت شد.

وی افزود: بعد از بازداشت کشور سوئد به این شخص تابعیت داد . در واقع ماجرای گرفتن تابعیت بعد از بازداشت و امتیازی بوده که کشور سوئد به ایشان داد.

سخنگوی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه احمد رضا جلالی به خاطر اتهامات متعددی که داشت به اعدام محکوم شده و حکم قطعی شده است افزود: مقامات قضایی نسبت به اجرای حکم اقدام خواهند کرد.

وی درباره ارتباط این پرونده با ماجرای حمید نوری نیز گفت: پرونده حمید نوری ارتباطی با حکم جلالی ندارد جلالی دو سال قبل از پرونده دروغین نوری بازداشت شده است.»احمدرضا جلالی متولد سال ۱۳۵۰ یکی از مهمترین ماموران اطلاعاتی سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی است که توسط سربازان گم نام امام زمان(عج) شناسایی و دستگیر شده است. جلالی پس از پایان تحصیلاتش در رشته پزشکی وارد وزارت بهداشت و در بخش ستاد بحران آن وزارتخانه مشغول به کار می‌شود.

جلالی در سال ۱۳۸۰ با توجه به وضعیت شغلی وارد یک پروژه مشترک با وزارت دفاع می‌شود.این همکاری تا سال ۱۳۸۲ ادامه یافته و پس از آن از آن وزارت‌خانه منفک می‌شود. این جاسوس موساد پس از پایان پروژه همکاری با وزارت دفاع به یک پژوهشگاه مهم رفته و از طریق آن بار دیگر همکاری‌اش را با وزارت دفاع آغاز می‌کند. جلالی به موازات همکاری با چند وزارت‌خانه مهم از کشور خارج شده و سعی می‌کند این بار در یک پوشش جدید با داخل کشور ارتباط بگیرد. جلالی در دوره آموزشی و پژوهشی دریک کشور اروپایی در تور اطلاعاتی سازمان اطلاعاتی رژیم صهیونیستی افتاده و شروع به همکاری با موساد می‌کند. نکته جالب آن‌که جلالی در اعترافات خود مامور موساد را فردی منظم و مرتب معرفی کرده است که در بخش ایمنی و حوادث به او تقاضای همکاری داده است.

مامور موساد از جلالی می‌خواهد خانواده‌اش را از کشور خارج کرده و سوابق خود در ایران را به اطلاع او برساند، در این مرحله احمدرضا جلالی مورد ارزیابی دقیق اطلاعاتی از جانب موساد قرار می‌گیرد. ماموران موساد در دو مرحله جلالی را مصاحبه کرده و مورد ارزیابی فنی قرار می‌دهند. جلالی می‌گوید در طول مصاحبه متوجه سوالات غیر معمول شده، اما به آن توجه نکرده است! افسران موساد برای جلب اعتماد جلالی به خود در ابتدا خود را افسران امنیتی اتحادیه اروپا معرفی کرده تا بتوانند سوژه را به خود نزدیک کنند.

موساد مرحله به مرحله جلالی را در مسیر اهداف خود هدایت کرده و او را آماده جاسوسی در داخل کشور می‌کنند. جلالی در این باره در اعترافات خود می‌گوید:« عمده دیدارها با افسران موساد در پوشش مصاحبه کاری، درباره پروژه‌هایی در بخش دفاعی کشور بود که در آن من در کنار افرادی چون دکتر( شهید) شهریاری و دکتر(شهید) علی‌محمدی در آن حضور داشتم!» یکی از مهم‌ترین خواسته‌های موساد از جلالی جمع آوی اطلاعات از دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور بوده است.ماموران موساد از جلالی می خواهند که با نفوذ در داخل کشور اطلاعات و پازل‌های امنیتی را برای آنها پر کند. موساد از جلالی می‌خواهد اطلاعات افراد مختلف در پروژه‌های علمی کشور را جمع آوری و برای‌ آنها دسته‌بندی کند. جلالی از این مرحله به بعد متوجه می‌وشد قرار است برای یک سازمان امنیتی نقش جاسوس را بازی کند. جلالی توسط موساد آموزش حفاظتی دیده و برای انجام ماموریت راهی ایران می‌شود.

موساد دو تلفن همراه در اختیار جلالی قرار داده که یکی برای گذاشتن قرار اطلاعاتی و دیگری برای ارتباطات شخصی بوده است. این مزدور دشمن در بیش از ۵۰ ملاقات با ماموران موساد حاضر شده و برای آن‌ها مبالغی را به عنوان حق الجلسه دریافت می‌کند. علاوه بر این موساد به جلالی قول تابعیت در یک کشور اروپای غربی را نیز به این جاسوس پوششی وعده می‌دهد.

جلالی اطلاعات کامل( محل کار، تردد و منزل) برخی دانشمندان نخبه کشور چون شهیدان شهریاری و علی‌محمدی را در اختیار موساد گذاشته و این سازمان منحوس توسط عامل مزدور خود قرار داده تا عملیات ترور و شهادت آن‌ها اجرا شود.

موضوع بسیار قابل تامل، درباره احمدرضا جلالی آن است که به دلیل اقامت موقت این جاسوس در کشور سوئد و جلب همکاری وی به موساد در همان کشور، دولت سوئد بنا به درخواست رژیم صهیونیستی ، پس از بازداشت وی در ایران به او اقامت دائم و پس از محاکمه و صدور حکم اعدام وی، به او تابعیت سوئدی اعطاء نمود تا نظام قضایی ایران را تحت فشار قرار دهد! جلالی به عنوان پزشکی که می‌توانست مرهمی برای مردم محروم کشورمان باشد؛ به جای استفاده از جایگاه علمی خود کج راهه خیانت به کشور را انتخاب کرده و به زودی به سزای اعمال خود خواهد رسید.