حوثی ها صدها اسیر را به صورت یکجانبه آزاد کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حوثی ها صدها اسیر را به صورت یکجانبه آزاد کردند جزئیات بیشتر🔽

توافق بر سر مبادله اسرا که تحت نظارت سازمان ملل متحد حاصل شده تبادل نزدیک به هفت هزار زندانی از سوی هر یک از طرفین را شامل می شود که طبق آنچه در استکهلم برنامه ریزی شده بود، پیش نمی رود. اختلاف میان دو طرف بر سر چگونگی اجرای این بند از توافق استکهلم سبب شده بود که روند مبادله اسرا کندتر از زمان پیش بینی شده به جریان بیافتند.

عبدالقادر المرتضی، رئیس کمیته مبادله اسرا در تشکیلات اجرایی شبه نظامیان حوثی در گفتگو با شبکه تلویزیونی المسیره، رسانه جنبش انصارالله تاکید کرد: «این ابتکار بر تعهد ما به اجرای توافق سوئد دلالت دارد و ما در همین راستا از طرف مقابل می خواهیم که اقدامی متقابل را در پیش گیرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حوثی ها: 350 کیلومتر مربع از اراضی نجران را به کنترل خود درآوردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در یک کارخانه در چین جان ۱۹ نفر را گرفتاین آتش‌سوزی در حالی صورت می‌گیرد که چینی‌ها خود را آماده برگزاری جشن‌های هفتاد سالگی به قدرت رسیدن حزب کمونیست می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: آینده مردم را در گرو دیدار نمایشی با ترامپ قرار نمی‌دهیموزیر امورخارجه ایران پیش از ترک نیویورک اعلام کرد اقتصاد و آینده مردم را در گرو یک دیدار نمایشی با رئیس جمهور آمریکا قرار نمی‌دهیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دادستان کل کشور: چرا فیفا ما را ملزم به حضور زنان در ورزشگاه‌ها می‌کندمحمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور طرح بحث حضور زنان در ورزشگاه‌ها را «از دیگر حرکات حساب شده دشمنان» ذکر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سردار فدوی در سمنان: مقاومت یمنی‌ها آل‌سعود را زمین‌گیر کرده است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimسردار فدوی : *مقاومت یمنی‌ها آل‌سعود را زمین‌گیر کرده است *در حال حاضر یمن در مرحله بازدارندگی قرار گرفته است *یمنی‌ها پس از حملات عربستان به‌سرعت با سلاح موشکی آشنا شدند و پاسخ کوبنده‌ای به حماقت آل‌سعود دادند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک بدهکار بانکی در تهران خود را به آتش کشیدفردی در تهران که گفته می‌شود بدهکار بانکی بوده، یکشنبه 29 سپتامبر در خیابان ولیعصر تهران خود را به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »