حوثی‌ها: 8 نفر در حجه یمن کشته شدند

20/05/1398 05:12:00 ب.ظ

شبه‌نظامیان حوثی‌ اعلام کردند بر اثر حملات هوایی نیروهای ائتلاف به استان حجه یمن 8 نفر از جمله چند زن و کودک کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

شبه‌نظامیان حوثی‌ اعلام کردند بر اثر حملات هوایی نیروهای ائتلاف به استان حجه یمن 8 نفر از جمله چند زن و کودک کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی Hacer Başer,Shukrullah Naser | Yemen صنعا/ خبرگزاری آناتولی به گزارش کانال تلویزیونی «المسیره» وابسته به حوثی‌های یمن، در حملات هوایی نیروهای ائتلاف به منطقه صومله استان حجه 8 نفر از جمله چند زن و کودک کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند.

گفتنی است بخش بزرگی از استان حجه را از سال 2014 تاکنون توسط حوثی ها کنترل می شود. نیروهای دولت در برخی گوشه و کنار این استان مستقر هستند. حمله هوایی حوثی‌ها طی هفته‌های اخیر به مناطق جنوبی عربستان سعودی در مرز یمن افزایش یافته است. شبه‌نظامیان حوثی از سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفتند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

18 کشته و 14 نفر مفقودی در طوفان چینتلویزیون ایالتی منطقه شانگهای شنبه 10 اوت 2019، اعلام کرد که طوفان شدیدی در ساحل لکیمای شانگهای روی

دست کم ۶۰ نفر در پی انفجار کامیون حامل سوخت در تانزانیا جان باختندربودن سوخت از تانکرهای و کامیون های حادثه دیده در مناطق مختلف آفریقا امری رایج است که بعضا منجر به حوادثی مرگبار می شود.

توفان ۴۶۵ نفر را در سیستان روانه بیمارستان کردزاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۴۶۵ نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان گرد و خاک در روزهای اخیر روانه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شدند. مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان: سرعت وزش بادهای ۱۲۰ روزه در شمال استان امروز نسبت به چهار روز اخیر افزایش یافت و به ۱۱۹ کیلومتر بر ساعت رسید.

طوفان سیستان بیش از 400 نفر را روانه بیمارستان کرد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimمدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وزش طوفانی که در روزهای اخیر منطقه سیستان را فرا گرفته تاکنون 465 نفر از مردم منطقه روانه مراکز درمانی شده‌اند.

تعداد قربانیان توفان استوایی «لکیما» در شرق چین به ۳۲ نفر رسیدتعداد قربانیان یک توفان استوایی در شرق چین به دست کم ۳۲ نفر رسید. براثر این توفان که «لکیما» نامیده شده، بیش از یک میلیون نفر از ساکنان استان چجیانگ در شرق چین مجبور به ترک محل سکونت خود شده اند. تو چین خودش مدیریت بحران در بلایای طبیعی ندارد شده است متحد ایران ,به جای ژاپن که دربلایای طبیعی به بهترین شکل باتکنولوژی خود مدیریت بحران دارد.ژاپن به کمک امریکا در طی کوتاهترین زمان ممکن به امریکای اسیا تبدیل شد.

بازداشت دو نفر در ارتباط با ستاره تیم فوتبال آرسنالبه گفته پلیس دو مرد با اتهام تخلف از نظم عمومی و در ارتباط با بازیکن تیم فوتبال آرسنال بازداشت شده‌اند. این دو نفر روز پنجشنبه در بیرون محل سکونت مسعود اوزیل بازداشت شدند.