حواشی نمایش فیلم افسانه بناسان؛ 'چرا پرستویی درباره کشته‌های آبان سکوت می‌کند؟' | DW | 29.04.2022

09/02/1401 04:54:00 ب.ظ

پرویز پرستویی در مراسم نمایش فیلم 'افسانه بناسان' یا 'داستان‌های هزار و یک روز' در لس‌آنجلس با این انتقاد برخی حاضران روبرو شد که چرا درباره سرکوب معترضان در ایران سکوت می‌کند؟ گروهی از هنرمندان نیز از او حمایت کردند.

پرویز پرستویی در مراسم نمایش فیلم 'افسانه بناسان' یا 'داستان‌های هزار و یک روز' در لس‌آنجلس با این انتقاد برخی حاضران روبرو شد که چرا درباره سرکوب معترضان در ایران سکوت می‌کند؟ گروهی از هنرمندان نیز از او حمایت کردند. پرویز پرستویی در مراسم نمایش فیلم"افسانه بناسان" یا"داستان‌های هزار و یک روز" در لس‌آنجلس با این انتقاد برخی حاضران روبرو شد که چرا درباره سرکوب معترضان در ایران سکوت می‌کند؟ گروهی از هنرمندان نیز از او حمایت کردند.

برخی از او انتقاد کردند که چرا در برابر جنایات جمهوری اسلامی و نقض حقوق بشر در ایران چیزی نمی‌گوید و برخی در حمایت از او گفتند"بیرون گود نشستن" و انتظار زیادی داشتن ساده است. یکی از حاضران به نقل از محبوبه رمضانی، مادر پژمان قلی‌پور از پرستویی پرسید که چرا او «صبح تا شب از بچه‌های غزه می‌گوید، اما یک بار نشد صدای مادران دادخواه آبان باشد». پژمان قلی‌پور جوان ۱۸ ساله‌ای بود که در جریان سرکوب اعتراضات سراسری آبان ۹۸ با شلیک پنج تیر در کرج کشته شد.

برخی نیز در این مراسم از او دفاع کردند. گوهر خیراندیش، بازیگر سینما از جمع خواست که به"عقیده آدم‌ها احترام" گذاشته شود. او در توییتر این پاسخ را گرفت. طرفداران جمهوری اسلامی نیز به روش خود خشنودی‌شان از پرستویی را نشان دادند. headtopics.com

این‌آومل مزدور را کنار بگذارید

برخی ازوابسته ها ووطن فروشان فراری...و توهمِ تغییر....😂

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

گزارش سالانه از اعدام در ایران: افزایش صد درصدی اعدام پس از پیروزی رئیسی در انتخاباتدو سازمان حقوق بشری ایرانی و فرانسوی روز پنج‌شنبه از افزایش صد درصدی اجرای حکم اعدام در ایران پس از تازه‌ترین انتخابات ریاست‌ جمهوری که ابراهیم رئیسی پیروز آن اعلام شد خبر دادند.

سرقت بیش از 3000 اثر تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشتهسرقت بیش از 3000 اثر_تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشته شوکت میرضیایف، رئیس جمهور ازبکستان در نشست دولت که با هدف افزایش نقش موزه‌ها در توسعه گردشگری برگزار شد، درباره وضعیت موزه‌های این کشور اطلاعاتی ارائه کرد.

انصراف فوتبالیست‌های دانشگاه امیرکبیر از جام رمضان در اعتراض به ممانعت از حضور تماشاچیان زنشماری از تیم‌های فوتبال دانشگاه امیرکبیر در اعتراض به ممانعت از حضور دانشجویان دختر در میان تماشاچیان از انجام مسابقه خودداری کردند و انصراف دادند. رمضان یعنی گرسنگی، گرسنگی جام نمیخواد!

مدیرکل آژانس: هنوز در تلاشیم پاسخ روشنی از ایران در مورد سه سایت اعلام نشده بگیریمرافائل گروسی می‌گوید توانایی ایران برای غنی‌سازی اورانیوم از زمان خروج آمریکا از برجام تقویت شده است. 🔴 بزودی نظرسنجی های خبرگزاری مستقل پستو نیوز ، بر روی میز_سیاستمداران_جهان خواهد رفت ✔️لطفا در نظر سنجی پستونیوز شرکت کنید👇 👈👈👈👈 ✅پستو نیوز ، یک رسانه نیست ، یک رساناست سانسور_ری_استارت_تاوان_جهانی_دارد

گزارش ایلنا از برگزاری راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس + فیلم و عکسراهپیمایی سراسری روز جهانی قدس از صبح امروز در تهران و بیش از ۹۰۰ شهر کشور برگزار شد.

مجسمه الهه ۴۵۰۰ ساله کشف شده در نوار غزه به نمایش گذاشته شدمجسمه مزبور چهره یک الهه سامی به نام «آنات» را به تصویر می‌کشد. بر اساس باورهای کنعانی، آنات الهه عشق و زیبایی و جنگ است. عجبا آنا کلمه سینین کوکی دی آنات ؟! تا لحظه رهایی: فلسطین،اندکی صبر... تارهایی فلسطین❣