حمیده عباسعلی جراحی کرد

07/06/1400 05:32 ب.ظ

حمیده عباسعلی بانوی المپیکی کاراته ایران پس از مصدومیت از ناحیه زانو در المپیک توکیو، صبح امروز زانوی خود را جراحی کرد

حمیده عباسعلی بانوی المپیکی کاراته ایران پس از مصدومیت از ناحیه زانو در المپیک توکیو، صبح امروز زانوی خود را جراحی کرد. عباسعلی در آخرین مسابقه خود در المپیک توکیو از ناحیه زانو مصدوم شد. وی فردا از بیمارستان مرخص می شود و روند درمانی اش را زیر نظر فیزیوتراپ آغار می کند.

وحید مومنی دبیر فدراسیون کاراته و اشرف امینی نایب رئیس بانوان امروز در بیمارستان آرمان حضور داشتند.

عباسعلی یکی از دو نماینده کاراته بانوان ایران در المپیک توکیو بود که از رسیدن به مدال بازماند. وی سال گذشته نیز دو مرتبه راهی آلمان شد و در شهر هانوفر تحت عمل جراحی قرار گرفت.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دو مرد جوان ژاپنی بعد از تزریق واکسن مدرنا جان خود را از دست دادنددولت ژاپن اعلام کرده این دو نفر چند روز پس از اینکه دز دوم واکسن مدرنای خود را دریافت کردند جان باختند. دوز اول یا دوم ؟ این تاپیک هایی که انتخاب میکنید بیشتر باعث ترس از واکسن میشه اطلاعات شفاف و دقیق تری ارائه بدین تا ابهام زدایی بشه اين چه طرز تيتر زدنه !؟

استقبال از سربازان مسلح ترکیه بازگشته از افغانستان در آنکارامراسم استقبال از سربازان بازگشته از افغانستان با حضور مقامات نظامی ترکیه در آنکارا برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

سهم کشورها از عملیات بزرگ در فرودگاه کابل؛ حدود ۱۱۲ هزار نفر از افغانستان خارج شدندبنا بر اعلام کاخ سفید در روز جمعه، با تلاش‌های دو هفته‌ای واشنگتن و متحدانش ۱۱۱ هزار و ۹۰۰ نفر از افغانستان خارج شده‌اند و این عملیات حتی با وجود حملات خونبار روز پنج‌شنبه در نزدیکی فرودگاه کابل، همچنان ادامه دارد. عملیات فرار بزرگ بیشتر کسانی خارج شدند یا پول داشتند یا آشنا در قطعه ۰۱ مُسئول ورودی میدان هوای کابل کسانی که واقعا جان شان در خطر است و هرلحظه ممکن است توست طالبان جنایت کار سلاخی شوند هنوز در شهر کابل و سایر شهر های دیگه مانده اند و یا در کوه های دور دست پناه بردند این اشخاصی که خیلی ضرور بود و ویزای ویژه مهاجرتی نیز دریافت کرده بودند را چرا امریکایی ها نبردن؟

گزارش تحلیلی یک شرکت اسراییلی از حمله سایبری به شبکه راه‌آهن ایران

تصاویری از اسکان موقت افغان‌ها در پایگاه هوایی آمریکا در آلمانشماری از افغان‌های خارج شده از کشورشان به طور موقت در پایگاه هوایی آمریکا در رامشتاین واقع در نزدیکی فرانکفورتِ آلمان مستقر شدند. فقط مواظب باشید که به بهانه احترام به عقاید ، مدرسه و انجمن و تشکیلات درست نکنن که بعد از داخل حمله کنند . Taliban are narrow minded terrorists group. One can't trust what they are saying on the media that they belive on inclussive gov. In practicle they are imposing their terrorism idiealogy on the nation. If can't afford the national flag then how can afford inclussive government? خیلی کسانی که واجدی شرایط استن نمتونه بیرون شوه ادمای که نزدیگ به میدان هوای بودن زنده گی ارامی داشته رفتن

تاجبخش: بارش باران کمتر از حد نرمال استتاجبخش: بارش باران کمتر از حد نرمال است رئیس سازمان هواشناسی ایران از بارش کمتر از نرمال در اکثر مناطق این کشور طی پاییز پیش رو خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمیده عباسعلی ملی‌پوش کاراته ایران پس از مصدومیت از ناحیه زانو در بازی های المپیک توکیو، صبح امروز(یکشنبه) زیر نظر دکتر کیهانی در بیمارستان آرمان تحت عمل جراحی قرار گرفت.

عباسعلی در آخرین مسابقه خود در المپیک توکیو از ناحیه زانو مصدوم شد.

وی فردا از بیمارستان مرخص می شود و روند درمانی اش را زیر نظر فیزیوتراپ آغار می کند.

وحید مومنی دبیر فدراسیون کاراته و اشرف امینی نایب رئیس بانوان امروز در بیمارستان آرمان حضور داشتند.

عباسعلی یکی از دو نماینده کاراته بانوان ایران در المپیک توکیو بود که از رسیدن به مدال بازماند.

وی سال گذشته نیز دو مرتبه راهی آلمان شد و در شهر هانوفر تحت عمل جراحی قرار گرفت.

انتهای پیام