حمله هوایی ترکیه به شمال عراق/ 3 عضو پ.ک.ک کشته شدند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

31/04/1399 04:26:00 ق.ظ

کشته شدن ۳ عضو پ.ک.ک در حمله هوایی ترکیه به عراق وزارت دفاع ترکیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که سه نفر از عناصر تروریستی پ.ک.ک در یک حمله هوایی به منطقه «الزاب» واقع در شمال عراق از پای درآمدند

وزارت دفاع ترکیه در بیانیه ای از کشته شدن سه عضو عناصر پ.ک.ک در یک حمله هوایی به شمال عراق خبر داد. به نقل از آناتولی، وزارت دفاع ترکیه دوشنبه شب با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که سه نفر از عناصر تروریستی پ.ک.ک در یک حمله هوایی به منطقه «الزاب» واقع در شمال عراق از پای درآمدند.

در ادامه بیانیه وزارت دفاع ترکیه آمده که عملیات ارتش این کشور در منطقه مذکور علیه تروریست ها ادامه خواهد داشت.

حملات ترکیه به شمال عراق در حالی ادامه دارد که دولت مرکزی عراق و اقلیم کردستان عراق بارها به آن واکنش نشان داده‌ و آن را محکوم کرده‎اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

چهار تروریست پ.ک.ک در عملیات هوایی ارتش ترکیه از پای درآمدند

سه تروریست پ.ک.ک در عملیات هوایی ارتش ترکیه از پای درآمدند

پلیس ترکیه ۲۷ تن را به‌اتهام «قصد حمله از طرف داعش» دستگیر کرداین افراد دستور داشته‌اند در پاسخ به انتشار چند پست‌ توهین‌آمیز به پیامبر اسلام در شبکه‌های اجتماعی، در ۱۵ نقطه از استامبول حملاتی را ترتیب دهند.

'حمید بقایی به کارمندان روزنامه شرق حمله و فحاشی کرد'خبرنگاران روزنامه شرق اعلام کردند که حمید بقایی به ایجاد درگیری در دفتر این روزنامه پرداخته و به کارمندان نیز حمله و فحاشی کرده است. - خبرگزاری آناتولی

حمله حمید بقایی، معاون محمود احمدی‌نژاد به دفتر روزنامه شرق | DW | 19.07.2020حمید بقایی، معاون محمود احمدی‌نژاد، روز یکشنبه به دفتر روزنامه شرق حمله کرد و با فحاشی به روزنامه‌نگاران برخی از آنها را با عصا مضروب کرد. علت حمله بقایی گزارش شرق با عنوان 'ماجرای فرار از کشور معاون احمدی‌نژاد' بود.

بریتانیا از دخالت روسیه در حمله سایبری به نتیجه تحقیقات واکسن کرونا «مطمئن» استبریتانیا، آمریکا و کانادا روز پنجشنبه گروهی از هکرهای روس را به حمله سایبری به سازمان‌های بریتانیایی، آمریکایی و کانادایی در راستای تلاش برای سرقت نتیجه تحقیقات درباره واکسن ویروس جدید کرونا متهم کرده بودند.