حمله هوایی ترکیه به شمال عراق/ 3 عضو پ.ک.ک کشته شدند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشته شدن ۳ عضو پ.ک.ک در حمله هوایی ترکیه به عراق وزارت دفاع ترکیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که سه نفر از عناصر تروریستی پ.ک.ک در یک حمله هوایی به منطقه «الزاب» واقع در شمال عراق از پای درآمدند

به نقل از آناتولی، وزارت دفاع ترکیه دوشنبه شب با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که سه نفر از عناصر تروریستی پ.ک.ک در یک حمله هوایی به منطقه «الزاب» واقع در شمال عراق از پای درآمدند.

در ادامه بیانیه وزارت دفاع ترکیه آمده که عملیات ارتش این کشور در منطقه مذکور علیه تروریست ها ادامه خواهد داشت. حملات ترکیه به شمال عراق در حالی ادامه دارد که دولت مرکزی عراق و اقلیم کردستان عراق بارها به آن واکنش نشان داده‌ و آن را محکوم کرده‎اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چهار تروریست پ.ک.ک در عملیات هوایی ارتش ترکیه از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سه تروریست پ.ک.ک در عملیات هوایی ارتش ترکیه از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلیس ترکیه ۲۷ تن را به‌اتهام «قصد حمله از طرف داعش» دستگیر کرداین افراد دستور داشته‌اند در پاسخ به انتشار چند پست‌ توهین‌آمیز به پیامبر اسلام در شبکه‌های اجتماعی، در ۱۵ نقطه از استامبول حملاتی را ترتیب دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'حمید بقایی به کارمندان روزنامه شرق حمله و فحاشی کرد'خبرنگاران روزنامه شرق اعلام کردند که حمید بقایی به ایجاد درگیری در دفتر این روزنامه پرداخته و به کارمندان نیز حمله و فحاشی کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله حمید بقایی، معاون محمود احمدی‌نژاد به دفتر روزنامه شرق | DW | 19.07.2020حمید بقایی، معاون محمود احمدی‌نژاد، روز یکشنبه به دفتر روزنامه شرق حمله کرد و با فحاشی به روزنامه‌نگاران برخی از آنها را با عصا مضروب کرد. علت حمله بقایی گزارش شرق با عنوان 'ماجرای فرار از کشور معاون احمدی‌نژاد' بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بریتانیا از دخالت روسیه در حمله سایبری به نتیجه تحقیقات واکسن کرونا «مطمئن» استبریتانیا، آمریکا و کانادا روز پنجشنبه گروهی از هکرهای روس را به حمله سایبری به سازمان‌های بریتانیایی، آمریکایی و کانادایی در راستای تلاش برای سرقت نتیجه تحقیقات درباره واکسن ویروس جدید کرونا متهم کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »