حمله منتسب به داعش در اقلیم کردستان عراق جان ۵ تن از نیروهای پیشمرگه را گرفت

07/09/1400 03:07 ب.ظ

بنا به اعلام نیروهای پیشمرگه به دنبال انفجار یک بمب کنار جاده‌ای چهار نفر نیز مجروح شدند.

نیروهای پیشمرگه در عراق روز یکشنبه اعلام کردند که پنج نفر از جنگجویان این گروه در حمله منتسب به گروه داعش در منطقه گرمیان کشته شدند.بنا به اعلام نیروهای پیشمرگه شنبه شب یک بمب کنار جاده‌ای در مسیر خودروی این گروه از جنگجویان منفجر شد. در این حمله چهار نفر نیز زخمی شدند.

بنا به اعلام نیروهای پیشمرگه شنبه شب یک بمب کنار جاده‌ای در مسیر خودروی این گروه از جنگجویان منفجر شد. در این حمله چهار نفر نیز زخمی شدند. نچیروان بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق این حمله را محکوم کرد. او افزایش شمار حملات داعش را «حامل پیامی خطرناک و جدی» دانست. مسرور بارزانی، رئیس دولت محلی اقلیم کردستان عراق نیز در واکنش به حمله شنبه‌ شب از گروه داعش به عنوان «تهدیدی» برای ساکنان منطقه یاد کرد.خودرویی که شنبه شب بر اثر انفجار بمب مورد هدف قرار گرفت برای امدادرسانی به گروهی از نیروهای پیشمرگه که در حال نبرد با اعضای داعش بودند در حرکت بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

فقط کردا حریف داعش هستند بقیه اداشو درمیارند

حمله داعش به نیروهای پیشمرگه در سلیمانیه عراق؛ 5 نفر کشته شدنددر حمله گروه تروریستی داعش به نیروهای پیشمرگه در سلیمانیه عراق، 5 نفر کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

هشدار ناتو: حمله روسیه به اوکراین برای مسکو بدون تبعات و هزینه نخواهد بودنگرانی درباره احتمال وقوع جنگ میان دو همسایه درحالی رو به افزایش است که ولادیمیر پویتن نیز بارها درباره مانورهای نظامی به رهبری ایالات متحده در دریای سیاه هشدار داده است. 😅😅😅😅😅😅 ههههه در افغانستان چی کردید؟

مقامات پنتاگون: حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت در ایران کار اسراییل بودروزنامه نیویورک تایمز در بخشی از یک گزارش درباره حمله سایبری اخیر به جایگاه های سوخت در ایران، به نقل از مقامات وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که این حمله از سوی اسرائیل انجام شده است. تو صفحه تویتر خامنه ای حتی یک کلمه در مورد اصفهان و وقایعش و مشکلاتش نزده انگار نه انگار که اون کسکش مادر جنده رهبر کشوره! دیوث تو چجور رهبری هستی که حتی یک تویت در مورد وقایع اصفهان نزدی ادم اینقدر بی خاصیت اخه

دو مقام آمریکایی: اسرائیل عامل حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت ایران بوددو مقام ایالات متحده آمریکا به روزنامه «نیویورک تایمز» گفته‌اند که اسرائیل عامل حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت در ایران و از کار افتادن 4300 جایگاه سوخت

مدیر عامل دیوار به اتهام «جذب زنان تن‌فروش» به زندان محکوم شد

شهروند سعودی که برای معالجه پسرش به آمریکا رفته بود با مدال طلا به کشورش بازگشتیک جوان سعودی پس از سفری مبارزه‌جویانه و سرشار از عزم و اراده، در حالی که برای درمان پسرش به آمریکا رفته بود، به مقام قهرمانی جهان دست یافته و مدال طلای بابا دمش گرم ، ما هم یک فامیل داشتیم بدلیل اینکه پسرش سربازی نره ، رفتند کانادا اقامت گرفتند ، دو سال بعد همون پسر در تصادف با ماشین فوت کرد .

نیروهای پیشمرگه در عراق روز یکشنبه اعلام کردند که پنج نفر از جنگجویان این گروه در حمله منتسب به گروه داعش در منطقه گرمیان کشته شدند.

بنا به اعلام نیروهای پیشمرگه شنبه شب یک بمب کنار جاده‌ای در مسیر خودروی این گروه از جنگجویان منفجر شد. در این حمله چهار نفر نیز زخمی شدند.

نچیروان بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق این حمله را محکوم کرد. او افزایش شمار حملات داعش را «حامل پیامی خطرناک و جدی» دانست. مسرور بارزانی، رئیس دولت محلی اقلیم کردستان عراق نیز در واکنش به حمله شنبه‌ شب از گروه داعش به عنوان «تهدیدی» برای ساکنان منطقه یاد کرد.خودرویی که شنبه شب بر اثر انفجار بمب مورد هدف قرار گرفت برای امدادرسانی به گروهی از نیروهای پیشمرگه که در حال نبرد با اعضای داعش بودند در حرکت بود.

دولت مرکزی عراق در سال ۲۰۱۷ به طور رسمی در جنگ با داعش اعلام پیروزی کرد. با این حال حملات گروه داعش علیه نیروهای امنیتی در اقلیم کردستان عراق یا دیگر مناطق این کشور هر از چند گاه خبرساز می‌شود. گروه داعش چند ماه پیش مسئولیت حمله به بازاری در شهرک صدر بغداد را برعهده گرفت. در آن حمله حدود ۳۰ نفر کشته شدند.