حمله موشکی به منطقه الخضراء بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

27/08/2020 09:28:00 ب.ظ

منابع خبری از اصابت یک فروند موشک به منطقه الخضراء در بغداد خبر می‌دهند.

بغداد

منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در منطقه الخضراء در بغداد خبر می‌دهند

منابع خبری از اصابت یک فروند موشک به منطقه الخضراء در بغداد خبر می‌دهند.

سایت عراقی «الیه» در خبری فوری از اصابت یک موشک به اطراف منطقه الخضراء در مرکز بغداد خبر داد.شبکه خبری «المیادین» هم از شنیده شدن صدای انفجار در مرکز بغداد خبر داد.این شبکه در تکمیل گزارش خود اعلام کرد که یک فروند موشک کاتیوشا به داخل منطقه الخضراء در مرکز بغداد اصابت کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

ایران؛ بازداشت 'کیوان امام' به ظن آزار و تجاوز جنسی به زنان - BBC News فارسیدر تحولی کم سابقه، روایت دهها تجربه مشابه، شکستن سکوت و هم صدایی چندین کاربر زن در فضای مجازی، منجر به واکنش مقام‌ها در ایران شد.

نگاهی به تاریخچه روابط آمریکا و سودان؛ از قطع روابط تا سفر مایک پمپئو به خارطومدر حالی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه در یک پرواز مستقیم از اسرائیل به سودان سفر کرد که او عالی‌رتبه‌ترین مقام آمریكایی است كه از زمان بركناری عمر بشیر، دیکتاتور سابق سودان به سودان رفته است.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به بیش از 24 میلیون نفر رسید

ایران اجازه دسترسی به دو مکان هسته‌ای درخواست شده را به آژانس دادتوافق ایران و آژانس؛ ایران اجازه دسترسی به دو مکان هسته‌ای درخواست شده را به آژانس داد جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

قبرس به فروش «ویزای طلایی» اروپا به مجرمان و افراد فاسد متهم شدنام رحمان رحمانی، رئیس مجلس افغانستان نیز در گزارش الجزیره دیده می‌شود که پاسپورت اروپایی‌ را نه فقط برای خودش بلکه برای همسره و سه دخترش خریداری کرده است.

اعتراض به انتقال جعفر عظیم‌زاده به رجایی‌شهر؛ بیانیه جمعی از زندانیان بند ۸ زندان اوین

، خبرنگار شبکه العالم گزارش داد صدای انفجار در اطراف منطقه الخضراء در بغداد شنیده شده است.به گزارش رسانه‌های ایران، کیوان امام وردی، فعال حوزه گردشگری، به اتهام آزار جنسی و تجاوز به ده‌ها نفر بازداشت شد.نگاهی داریم به روابط پرفراز و نشیب ایالات متحده آمریکا و سودان در دهه‌های گذشته: ۱۹۵۶- پس از استقلال سودان از حاکمیت دوگانه مصر و بریتانیا، روابط دیپلماتیک با آمریکا برقرار شد.شمار افراد مبتلا به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان به 24 میلیون و 61 هزار و 216 نفر افزایش یافت.

سایت عراقی «ال یه» در خبری فوری از اصابت یک موشک به اطراف منطقه الخضراء در مرکز بغداد خبر داد. شبکه خبری «المیادین» هم از شنیده شدن صدای انفجار در مرکز بغداد خبر داد. به گفته رئیس پلیس تهران تمام شاکیان با اطمینان از محفوظ ماندن هویت‌شان می‌توانند برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی مراجعه کنند. این شبکه در تکمیل گزارش خود اعلام کرد که یک فروند موشک کاتیوشا به داخل منطقه الخضراء در مرکز بغداد اصابت کرده است. ۱۹۷۲- بر اساس توافقنامه صلح آدیس آبابا میان دولت سودان و جنبش آنیانیا ، جنوب سودان به منطقه خودمتار تبدیل شد. هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است.. . تاکنون در آمریکا 5 میلیون و 955 هزار و 728 مورد ابتلا به کرونا ثبت شده است.