حمله موشکی گروه‌های تحت حمایت ایران به ادلب؛ 8 غیر نظامی کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

حمله موشکی گروه‌های تحت حمایت ایران به ادلب؛ 8 غیر نظامی کشته

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اثر حمله موشکی گروه‌های تحت حمایت ایران به یک اردوگاه آوارگان در استان ادلب سوریه براساس برآوردهای اولیه 8 غیرنظامی کشته شدند.

بر اثر حمله موشکی گروه‌های تحت حمایت ایران به یک اردوگاه آوارگان در استان ادلب سوریه براساس برآوردهای اولیه 8 غیرنظامی کشته شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان اطلاعاتی پنتاگون: ایران بزرگ‎ترین برنامه موشکی خاورمیانه را داردسازمان اطلاعات وزارت دفاع آمریکا در گزارشی گفته است که ایران علیرغم چند دهه تحریم های آمریکا موفق شده است بزرگ‌ترین برنامه موشکی را در بین کشورهای منطقه خاورمیانه داشته باشد؛ برنامه ای که از برنامه موشکی اسرائیل هم بزرگ تر است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش تحقیقاتی پنتاگون از بزرگترین زرادخانه موشکی خاورمیانه در ایران | DW | 20.11.2019نتایج یک تحقیق پنتاگون می‌گوید ایران در سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۲۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار برای برنامه نظامی‌اش هزینه کرده است. بر اساس این تحقیق، تحریم‌های چند ده ساله تاثیری بر توسعه برنامه موشکی ایران نداشته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائیل به مواضع ایران در سوریهوزارت دفاع اسرائیل می گوید روز چهارشنبه به تلافی راکت های شلیک شده از سوریه حملات 'وسیعی' علیه نیروهای قدس ایران و نیروهای مسلح سوریه انجام داده است. سوریه این حمله را 'سنگین' توصیف کرد و یک خبرنگار خبرگزاری فرانسه در دمشق گفت صدای چند انفجار مهیب را شنیده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کشته و زخمی شدن 14غیرنظامی در حمله ی.پ.گ/پ.ک.ک به اعزازتروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک غیرنظامیان را در اعزاز هدف حملات خمپاره‌ای قرار دادند که در اثر آن 1 غیرنظامی کشته و 13 تن دیگر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رژیم صهیونیستی، ایران را مسئول حمله به جولان اشغالی دانستوزیر امور خارجه رژیم صهونیستی روز سه‌شنبه با طرح ادعای واهی که کمپین اسرائیل علیه نفوذ ایران در سوریه نتیجه‌بخش بوده است، مدعی شد که جمهوری اسلامی مسئول حمله صبح امروز از خاک سوریه به نواحی شمالی اراضی اشغالی بوده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله به ۹ مدرسه دینی و دفتر امامان جمعه در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »