حمله افراد با ماسک به معترضان هنگ‌کنگی، این شهر را در شوک فرو برد

31/04/1398 08:45:00 ب.ظ

هنگ‌کنگ پس از یکشنبه شب خشونت‌آمیز که ده‌ها نفر با ماسک به یک ایستگاه قطار حمله کردند، در شوک فرو رفته است. ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان می‌دهد ده‌ها نفر با چوب و میله‌های فلزی در ایستگاه به مردم حمله‌ور شد‌ه‌اند.

هنگ‌کنگ پس از یکشنبه شب خشونت‌آمیز که ده‌ها نفر با ماسک به یک ایستگاه قطار حمله کردند، در شوک فرو رفته است. ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان می‌دهد ده‌ها نفر با چوب و میله‌های فلزی در ایستگاه به مردم حمله‌ور شد‌ه‌اند. گوینس هو روزنامه‌نگار در حالی که برای شبکه خبری"استند نیوز" گزارش می‌کرد، مورد حمله قرار گرفت.

گالیله چنگ ۳۴ ساله به بی‌بی‌سی گفت وقتی به خانم هو کمک می‌کرد، چند ضربه به پشتش خورد." او گفت زنی با کودک نیز مورد آزار قرار گرفت.

افراد با ماسک کیستند؟ مشخض نیست چه کسی این حمله را سازمان‌دهی کرده است. لام جوک-تینگ قانون‌گذار مخالف گفت این گروه به گروه‌های تبهکار سازمان‌یافته وصل بوده است. او از گزارشگران پرسید:"آیا هنگ‌کنگ اکنون به گروه‌های تبهکار اجازه می‌دهد هر کاری می‌خواهند انجام دهند، مردم را با سلاح بزنند؟"

ری چان، قانون‌گذار، در مورد واکنش پلیس توییت کرد"هنگ‌کنگ نسبت به جمعیتش یکی از کشورهاییست که بیشترین پلیس را دارد، کجا بودند؟" پلیس روز دوشنبه گفت هیچ بازداشتی نداشته اما همچنان تحقیقات ادامه دارد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کم‌کم به راهکارهای بلوک شرق و ذوب شدگان بلوک شرق،آشنا خواهند گردید و دیگر شوکه نخواهند شد. رژیم کثیف خلق چین،در خصوص اویغورهای ترکستان،در حال ارتکاب وحشتناکترین جنایت تاریخ می باشد و انتظاری بغیر از این،از دست نشانده هایش در هنگ کنگ نیست یکسال بیان ایران تا دیگه شوکه نشن واسه سلامتیشون خوب نیست یک دفعه نرینند به خودشون .

چقدر داره شبیه حمله اوباش جمهوری اسلامی میشه

شمار قربانیان حمله هوایی روسیه به بازاری در ادلب به 25 نفر رسیدشمار قربانیان حمله هوایی جنگنده‌های روسیه به بازاری در منطقه کاهش تنش ادلب سوریه به 25 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی اگر اردوغان نمرده بگو بیاد یه چی بگه تا تکلیف‌مون در مورد یکی از دیکتاتورهای خاورمیانه روشن بشه. شمار قربانیان غیرنظامی حملات امروز رژیم_اسد و روسیه در «منطقه کاهش تنش ادلب» به 38 تن رسید. تعداد قربانیان غیرنظامی حملات هوایی روسیه و رژیم_اسد در منطقه کاهش تنش ادلب به 50 نفر افزایش یافت.

قطع خدمات موبایل در ولایت بلخ افغانستاندر پی حمله طالبان به دو ایستگاه فرستنده و گیرنده امواج تلفن در ولسوالی‌ چاربولک واقع در ولایت بلخ، تمامی شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده خدمات تلفن موبایل وادار به قطع شبانه خدمات شان در مزارشریف و شبرغان شده‌اند. مسئولان محلی بلخ با این اقدام شرکت‌ها مخالفت کرده و تمامی خدمات آنها را مسدود کرده‌اند. در حال حاضر تنها شبکه موسوم به سلام که متعلق به دولت است، فعال است.

حمله هوایی در لوگر در جنوب کابل؛ دستکم ۸ کشته و ۶ زخمیمقام‌های محلی ولایت لوگر در شرق افغانستان می‌گویند که در نتیجه بمباران هوایی در ولسوالی برکی برک این ولایت ۸ نفر کشته و ۶ نفر دیگر زخم برداشته‌اند.

خبرنگار آزاد آناتولی در حمله هوایی روسیه به خان شیخون کشته شد

حمله مهاجمان لباس شخصی به تظاهرکنندگان ضددولتی در هنگ کنگتصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است لباس شخصی ها را که لباس سفید بر تن دارند در حال حمله خشونت بار به شهروندان نشان می دهد. لباس شخصی!واقعا پدیده وحشتناکی است که دولتها با لباس مردم با مردم برخورد میکنند،اوج قانون گریری ومسئولیت گریزی متولی قانون است همون ماموران اطلاعاتی هستند که در همه حکومت های کمونیستی مرسوم و عادی است. کار کار سپاهه!

تشریح اقدامات وزارت اطلاعات در مورد برخورد با جاسوسان آمریکایی/ شناسایی۱۷ جاسوس مرتبط با سیامدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات مطرح کرد؛ تشریح اقدامات وزارت اطلاعات در مورد برخورد با جاسوسان آمریکایی/ شناسایی۱۷ جاسوس مرتبط با سیا