حمله به نیروهای هوادار ایران در سوریه؛ شلیک راکت از دمشق به اسرائیل

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمله به نیروهای هوادار ایران در سوریه؛ تل‌آویو می‌گوید از داخل سوریه به سوی اسرائیل راکت پرتاب شده است جزئیات بیشتر🔽

بنا به گزارش ها سه انفجار در پایگاه گروه حشد الشعبی در مرز سوریه با عراق روی داده است. این در حالی است که شبکه العربیه گزارش داده است که نیروهای حزب الله لبنان نیز در این پایگاه حضور داشتند.

گروه دیده بان حقوق بشر سوریه که در بریتانیا مستقر است تاکنون گزارشی در مورد هویت کشته شدگان، میزان خسارات وارده به مواضع نیروهای ایرانی و شبه نظامیان متحد آنها و عامل حملات منتشر نکرده است. در جریان حمله ای هوایی به مواضع شبه نظامیان هوادار رژیم سوریه در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، ۵۵ شبه نظامی کشته شدند. اغلب کشته شدگان در آن حمله سوری و عراقی بودند.

اسرائیل در ماههای اخیر به دفعات مواضع شبه نظامیان هوادار بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در این کشور را بمباران کرده است.ارتش اسرائیل روز دوشنبه اعلام کرد که شبه نظامیان مورد حمایت ایران از داخل خاک سوریه به سوی اسرائیل راکت پرتاب کرده اند. به گفته ارتش اسرائیل این راکت ها نتوانستند وارد حریم هوایی این کشور شوند.

در بیانیه ارتش اسرائیل آمده است: «شبه نظامیان شیعه تحت هدایت نیروی قدس از نزدیکی دمشق در داخل خاک سوریه چند راکت به سوی اسرائیل پرتاب کردند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در حمله هوایی به مواضع شبه نظامیان هوادار ایران در سوریه ۱۸ نفر کشته شدنددر حمله هوایی «جنگنده‌های ناشناس» به مواضع شبه نظامیان هوادار ایران در سوریه ۱۸ نفر کشته شدند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله هوایی به 'مواضع ایران در سوریه'، 'شلیک موشک' از سوریه به خاک اسرائیلاسرائیل می‌گوید نیروهای تحت حمایت ایران موشک‌هایی را از سوریه به خاک اسرائیل شلیک کرده‌اند اما هیچ کدام به نزدیکی هدف هم نرسیده‌اند. ساعاتی پیش از صدور این بیانیه، گزارش شده بود نیروهای طرفدار ایران در شرق سوریه هدف حمله هوایی قرار گرفته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران به چین می‌رود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائیل به غزه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هراس رژیم صهیونیستی از حمله مجدد حزب‌الله به اهداف اسرائیلیخبرگزاری روسیا الیوم تأکید کرد که برآوردهای ارتش اسرائیل حاکی از آن است که حزب الله لبنان در تدارک حمله دیگری علیه اهداف رژیم صهیونیستی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حمله به سرپرست وزارت حج افغانستان از سوی نماینده پیشین مجلسوزارت حج و اوقاف افغانستان اعلام کرده که عبدالحکیم منیب، روز گذشته در مسجد ارگ ریاست جمهوری توسط ملا تره‌خیل محمدی، نماینده پیشین مجلس و نزدیکان او، مورد حمله فیزیکی قرار گرفته است
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »