حمله‌ای دیگر در فرانسه: یک کشیش با اسلحه شکاری هدف قرار گرفت

11/08/1399 12:41:00 ق.ظ

🔺حمله‌ای دیگر در فرانسه: یک کشیش با اسلحه شکاری هدف قرار گرفت ⚡️ یک کشیش ارتدکس یونانی روز شنبه ۱۰ آبان در شهر لیون در فرانسه به ضرب گلوله به شدت مجروح شد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. یک کشیش ارتدکس یونانی روز شنبه ۱۰ آبان در شهر لیون در فرانسه به ضرب گلوله به شدت مجروح شد.

مقامات بخشی از شهر را برای دستگیری مهاجم که فرار کرده است، بستند. کشیش مجروح، شهروند یونان است و در بیمارستانی بستری شده است. وضعیت وی پس از آنکه با شلیک دو گلوله به شکم مجروح شد، بحرانی گزارش شده است.

به گزارش آسوشیتدپرس و به نقل از یک مقام فرانسوی، مهاجم تنها بود و با اسلحه شکاری، شلیک کرد. دلیل این تیراندازی هنوز روشن نیست. اما این حمله دو روز پس از حمله یک اسلامگرای افراطی با چاقو به یک کلیسای کاتولیک در شهر نیس روی می دهد که طی آن سه نفر کشته شدند.

پیش از آن نیز در حمله ای دیگر، پس از آنکه یک معلم تاریخ تصاویر کارتون های پیامبر اسلام را در یک کلاس درس مربوط به آزادی بیان نمایش داد، یک فرد چچن تبار سر او را از تن جدا کرد. مهاجم تونسی تبار که چند هفته قبل وارد اروپا شده بود با شلیک گلوله ماموران زخمی شد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آیا ما ایرانی‌ها نژادپرست هستیم؟ | آرش نصر اصفهانی

در میان همه مشکلات معیشتی و اجتماعی، چطور می‌توان از جامعه ایران پرسید که آیا می‌دانستید احتمالا برخی از ما نژادپرست هستیم؟ آرش نصر‌اصفهانی، دانش‌آموخته‌ و فارغ‌التحصیل دکترای جامعه‌شناسی و پژوهشگر حوزه مسائل اجتماعی ایران است. مدت‌ها پیش سراغ رفتیم. او یکی از معدود جامعه‌شناسانی است که در این زمینه تحقیق کرده و در رسانه‌ها و فضایی مجازی در‌این‌باره صحبت می‌کند. نصر‌اصفهانی معتقد است آنچه در ایران نسبت به افغانستانی‌ها اتفاق می‌افتد، مصداقی از نژادپرستی است‌. اگرچه این به آن معنا نیست که همه مردم ایران نژادپرست هستند. کما‌اینکه وقتی ما از نژادپرستی‌ در آمریکا یا اروپا حرف می‌زنیم، به این معنی نیست که همه مردم نژادپرست هستند. در این گفت‌وگوی تفصیلی، نصر‌اصفهانی با تشریح مفهوم نژادپرستی در ایران، به بیان تاریخچه و علت این رفتار پرداخته است. او علت وجود این نگاه را در شیوه تفکر ما درباره هویت ایرانی و سیاست دولت از دهه 70 به بعد می‌داند و معتقد است در دنیای امروز که دنیای مهاجرت است، چاره‌ای جز تغییر نداریم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

در حقوق کیفری اقدامات تأمینی به رسمیت شناخته شده است. وقتی کسی شما را به مرگ تهدید کرده و برمےآید که چنین کاری را صورت دهد، آن وقت باید شخص و رفتار او را زیر نظر گرفت. چرا برای مسلمانان که مرگ کفار را وظیفه مقدس مےدانند چنین نباشد؟ مرا فاشیست بدانند بهتر است تا ابله جلوه کنم. بزری را که فرانسه چهل و یک سال پیش در ایران کاشت اکنون میوه داده نوش جانتون

What a good directory این تروریست های بی‌عرضه اسلامی و طرفداران آنها را باید از اروپا بيرون انداخت. این انگل های جامعه دشمن آزادی و دموکراسی ما در اروپا هستند. این ها در اروپا چه غلط می‌کنند!؟ These savage muslim terrorists and son of bitches should be kicked out from Europe now. قوانین لائیسیته فرانسه ضد زندگی حق حقیقی و ضد ادیان ضد باور و باورهای بشریتست.فرانسه با قوانین سکولار شئونیزم فاشیستی اش به سرآب پایانش رسیده سردمدارانش بیخود و بی جهت و بی ربط مسلمانان را بهانه کرده دنبال راه انحرافی اند.فرانسه اگر علوم حق حقیقی را نپذیرد سقوط خواهد کرد.

روابط ایران و چین در دوره خامنه‌ای؛ یک جاده - یک کمربنداتفاقا فرح پهلوی هم دست در دست امیرعباس هویدا راهی چین شده بود. محفل شیخ وشاه هیچ مشکلی با مائوئیسم ـ کمونیسم روستائی ـ ندارد؛ مشکل اینها با کشور روسیه و ارتباط فرهنگی ایرانیان با ملت روسیه است!

ابتلای یک عضو دیگر شورای شهر تهران به کروناسخنگوی شورای شهر تهران از ابتلای شهربانو امانی و تعدادی از پرسنل و کارشناسان شورای شهر تهران به کرونا خبر داد.

حمله با چاقو در نیس؛ یک فرد مظنون به ارتباط با مهاجم دستگیر شدحمله با چاقو در شهر نیس چهارمین اقدام «تروریستی» از ابتدای سال جاری میلادی در فرانسه است که پس از سربریده شدن معلم تاریخ مدرسه راهنمایی شهر «کنفلان-سنت-اونورین» در شازندهم سپتامبر گذشته صورت گرفته است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. تولد حضرت رسول اکرم بنیانگذار تروریسم و سر بریدن در جهان مبارک

کرونا در مراکش طی یک روز 66 قربانی گرفت

چرا پذیرش اینکه یک همجنسگرا هستم برایم دشوار‌ بود؟گرایش جنسی،‌مانند اعتقاد دینی، حریم خصوصی افراد است. وقتی پائین‌تنه محترمتان را روی خط می‌گذارید،‌ نشان می‌دهید که با آخوند متجاوز هیچ تفاوتی ندارید.

لاشه سوخته شده یک خرس و توله‌اش در لردگان پیدا شدما چقدر مردم رئوفی هستیم !!! هیچ چیزی جز زجر کش کردن حیوانات زبان بسته مارا راضی نمیکند.