حمله هوایی اسرائیل به پایگاه شبه‌نظامیان ایرانی در سوریه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اثر حمله شب چهارشنبه جنگنده‌های ارتش اسرائیل حدود ۲۰ تن از عناصر گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به ایران که فرودگاه تی ۴ را در کنترل دارند، کشته و تمام اداوات و تجهیزات آن‌ها در این پایگاه منهدم شد. سوریه اطلاع_رسانی

جنگنده‌های ارتش اسرائیل شب چهارشنبه دوم سپتامبر ۲۰۲۰) ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در حومه استان «حماه» این کشور را هدف قرار دادند.

وی هم‌چنین به نقل از یک منبع نظامی که مایل به درج نامش نبود، می‌گوید: «حمله هوایی اسرائیل نشست ویژه برخی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران با افسران رژیم را برای بررسی چگونگی و مکان استقرار سامانه دفاع هوایی جدید که روز چهارشنبه به این فرودگاه آورده شده بود، هدف قرار داده است.» اسرائیل در این حمله شش موشک را برفراز منطقه التنف تحت کنترل ایالات متحده در نزدیکی مرز سوریه-عراق-اردن به سمت فرودگاه مذکور پرتاب کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله هوایی اسرائیل به سوریه؛ دمشق: موشک‌های اسرائیلی را منهدم کردیمبه گفته خبرگزاری دولتی سوریه هدف این حمله پایگاه هوایی تی ۴ در استان حمص بوده و پدافند هوایی این کشور موفق شده «تعدادی از موشک‌ها» را در آسمان منهدم کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله اسرائیل به اسرای فلسطینی در زندان عوفرنیروهای اسرائیلی به اسرای معترض در زندان عوفر حمله و گاز اشک‌آور به سمت آنان پرتاب کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بعد از عربستان سعودی، بحرین هم از بازگشایی حریم هوایی خود برای پرواز‌های اسرائیل خبر دادبعد از عربستان_سعودی، بحرین هم از بازگشایی حریم هوایی خود برای پرواز‌های اسرائیل خبر داد خبرگزاری فرانسه روز جمعه گزارش داد که این اقدام تنها چند روز بعد از تصمیم تاریخی عربستان سعودی است که اجازه پرواز بین اسرائیل به امارات از حریم این کشور را داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بحرین حریم هوایی خود را برای پروازهای تمام کشورها به امارات باز ‌می‌‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به فرودگاه نظامی «تی4» سوریه- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمنابع امنیتی سوریه از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نظامی نظامی «تی4» سوریه خبر داده و اعلام کردند که پدافند هوایی ارتش سوریه تعداد زیادی از موشک‌های شلیک شده را قبل از اصابت به زمین، هدف قرار داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بحرین حریم هوایی خود را برای پرواز اسرائيل ـ امارات گشود | DW | 04.09.2020بعد از عربستان سعودی بحرین نیز حریم هوایی خود را برای پرواز مستقیم میان امارات متحده عربی و اسرائيل باز کرد. پیش از آن امارات از بحرین درخواست کرده بود، حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای اسرائيلی عازم امارات بگشاید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »