حمله اسرائيل به 'پایگاه وابسته به حزب‌الله لبنان' در سوریه | DW | 06.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

خبرگزاری رسمی سوریه 'سانا' روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت (۶ مه) از حمله بالگردهای اسرائیلی 'به یک ایست بازرسی' ارتش سوریه در شمال قنیطره خبرداد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرگزاری رسمی سوریه"سانا" روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت (۶ مه) از حمله بالگردهای اسرائیلی "به یک ایست بازرسی" ارتش سوریه در شمال قنیطره خبرداد.

کانال ۱۲ تلویزیون اسرائیل اما از حمله بالگردهای نظامی این کشور به یک"پایگاه وابسته به حزب‌الله لبنان" خبر داده است.یک روز پیشتر نیز صدای انفجارهای شدیدی در سواحل لاذقیه و طرطوس در غرب سوریه شنیده شد. اسرائیل اخباری از این دست را معمولا نه تائید و نه رد می‌کند. اما از آغاز جنگ داخلی در سوریه در سال ۲۰۱۰ تاکنون صدها حمله به مواضع نیروهای طرفدار ایران در سوریه صورت گرفته است. اسرائیل با این حملات تلاش می‌کند مانع از تقویت و تثبیت نظامی نیروهای مورد حمایت جمهوری اسلامی شود.حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران در آخرین سخنانش از حملات متقابل جمهوری اسلامی به اسرائیل سخن گفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این رژیم متجاوز هر روز قصد تعدی به دیگر کشورها را دارد FreePalestine قدس_تنها_نیست

اسرائیل یک غده سرطانی است FreePalestine قدس_تنها_نیست

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احضار سفیر عراق در واکنش به حمله معترضان به کنسولگری ایران در کربلاوزارت امور خارجه ایران در واکنش به حمله شب گذشته معترضان عراقی به کنسولگری ایران در کربلا، در پی ترور یکی فعالان مدنی، از احضار سفیر عراق در تهران خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سه حمله موشکی در سه روز به مواضع آمریکا در عراق | DW | 04.05.2021به موازات برگزاری گفت‌وگوهای ناظر بر احیای برجام، حملات موشکی به مواضع آمریکایی‌های مستقر در عراق تشدید شده است. حمله موشکی به پایگاه هوایی عین_الاسد سومین حمله موشکی به مواضع آمریکا در عراق طی سه روز گذشته بوده است. القاء نکنید! حملات موشکی گروههای عراقی ربطی به جمهوری اسلامی ایران ندارد خاک بر سر بایدن بیشعور 😡😡😡😡
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها به قتل کنشگر عراقی؛ تهران حمله به کنسولگری ایران در کربلا را محکوم کردوزارت خارجه ایران روز دوشنبه ۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت) حمله به کنسولگری این کشور در کربلا را محکوم کرد و گفت: «دولت عراق باید به مسئولیت خود در حمایت از اماکن دیپلماتیک ایران در چارچوب کنوانسیون ۱۹۶۱ به دقت عمل کند.» بگید کار طرفدارهای صدام هست PZ1yZD0i7Lt3Gey باز حمله کردن؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش تهران به حمله به سرکنسولگری ایران در کربلاسخنگوی وزارت امورخارجه ایران درباره حمله به سرکنسولگری این کشور در کربلا گفت نیروهای امنیتی با این افراد برخورد کردند و امیدواریم دولت عراق به وظایف خود در صیانت از مراکز دیپلماتیک عمل کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حملات هوایی اسرائیل به مواضع حزب‌الله در جولان سوریهدیدبان حقوق بشر سوریه گزارش داد که نیروی هوایی اسرائیل شامگاه چهارشنبه 15 اردیبهشت چندین پایگاه نظامی نیروهای حزب الله لبنان در بلندی های جولان را مورد اسقاطیل فقط حمله محدود !؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »