حمله حوثی‌ها با پهپاد به فرودگاه ابها در عربستان سعودی

25/05/1398 11:40:00 ب.ظ

حمله #حوثی‌ها با پهپاد به فرودگاه ابها در #عربستان سعودی

حوثی‌ها, عربستان

حمله حوثی‌ها با پهپاد به فرودگاه ابها در عربستان سعودی

شبه نظامیان حوثی فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

Mustapha Dalaa,Ayşe Sümeyra Aydoğdu,Omid Shamizi   |16.08.2019Yemenعدن/ خبرگزاری آناتولیشبه نظامیان حوثی یمن که مورد حمایت ایران هستند، فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند.یحیی السریع، سخنگوی شبه نظامیان حوثی اعلام کرد که برخی اهداف استراتژیک در فرودگاه ابها را با استفاده از پهپادهای قاصف-2 مورد هدف قرار داده اند.

مقامات عربستان سعودی هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدئو / بازگشت روند عادی زندگی به شهرهای چین

مقامات چین با برداشته شدن بخشی از محدودیت‌های سختگیرانۀ کرونایی در این کشور موافقت کرده‌اند.این تصمیم، پس از اعتراضات گسترده شهروندان چین به بازگشت محدودیت‌های کرونایی گرفته شده است.پس از افزایش موارد جدید کرونا، مقامات چین تصمیم گرفته بودند، محدودیت‌هایی مانند قرنطینه شهرهای بزرگ را دوباره اجرایی کنند، اقدامی که نارضایتی شهروندان را به دنبال داشت. ادامه مطلب >>

حمله هوایی شبه نظامیان حفتر به یک فرودگاه لیبییک فروند جنگنده وابسته به ژنرال بازنشسته خلیفه حفتر فرودگاه «زواره» در شمال غرب لیبی را هدف قرار داد. - خبرگزاری آناتولی

حمله با سلاح سرد مقابل وزارت کشور انگلیسفردی با چاقو یک نفر را مقابل وزارت کشور انگلیس هدف قرار داد و زخمی کرد. - خبرگزاری آناتولی

حمله با چاقو مقابل وزارت کشور بریتانیا یک زخمی بر جای گذاشتوزارت کشور بریتانیا به تازگی ضمن هشدار نسبت به افزایش موارد حمله با چاقو اعلام کرده بود که کارزاری را برای ریشه کنی و مقابله با این پدیده به راه انداخته است.

حمله دو نوجوان فلسطینی با چاقو به یک پلیس اسرائیلی؛ یکی از ضاربان کشته شد🔺حمله دو نوجوان فلسطینی با چاقو به یک پلیس اسرائیلی؛ یکی از ضاربان کشته شد ⚡️به گزارش رویترز، تصاویر ویدئویی که در تلویزیون اسرائیل و شبکه‌های اجتماعی پخش شده نشان می‌دهند دو مهاجم فلسطینی به سمت یک مامور پلیس اسرائیل رفته و او را با چاقو زخمی می‌کنند.

پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند♦️ پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند ⚡️ وی اضافه کرد: «هیچ تردیدی ندارم که رئیس جمهوری شی (جین پینگ) می خواهد به طور سریع و انسانی مشکل هنگ کنگ را حل کند، او می تواند این کار بکند.»

ترامپ پیشهاد دیدار با رهبر چین با محوریت بحران هنگ‌کنگ را مطرح کردرئیس‌جمهوری آمریکا به امکان دیدار با همتای چینی‌اش برای بحث و گفت‌وگو جهت حل و فصل بحران هنگ‌کنگ به شیوه‌ای «انسان‌دوستانه»، اشاره کرده است.

شبه نظامیان حوثی فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند.یک فروند جنگنده وابسته به ژنرال بازنشسته خلیفه حفتر فرودگاه «زواره» در شمال غرب لیبی را هدف قرار داد.فردی با چاقو یک نفر را مقابل وزارت کشور انگلیس هدف قرار داد و زخمی کرد.به گزارش اداره ملی آمار بریتانیا ONS طی یک دوره دوازده ماه که به پایان مارس گذشته منتهی شده بود بیش از ۴۳ هزار مورد حمله با چاقو در انگلستان و ولز به ثبت رسیده است که نسبت به دوره مشابه قبلی هشت درصد افزایش نشان می دهد.

Mustapha Dalaa,Ayşe Sümeyra Aydoğdu,Omid Shamizi   | 16.08.08.2019 Yemen عدن/ خبرگزاری آناتولی شبه نظامیان حوثی یمن که مورد حمایت ایران هستند، فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند. برساس این اطلاعیه «نشانه‌ای دال بر تروریستی بودن این حادثه وجود ندارد، اما یک نفر در این زمینه بازداشت شده است». یحیی السریع، سخنگوی شبه نظامیان حوثی اعلام کرد که برخی اهداف استراتژیک در فرودگاه ابها را با استفاده از پهپادهای قاصف-2 مورد هدف قرار داده اند. بر اساس این گزارش یکی از کارمندان فرودگاه در این حمله مجروح شده است. مقامات عربستان سعودی هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده اند.

حمله پهپادی حوثی‌ها طی هفته‌های اخیر به مناطق جنوبی عربستان سعودی در مرز یمن افزایش یافته است. نیروهای عملیات«برکان الغضب» پیشتر اعلام کرد حمله نخستین شبه نظامیان حفتر به فرودگاه مذکور تلفات جانی نداشته است. شبه‌نظامیان حوثی از سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفتند. . یگان‌های وابسته به شورای ریاست جمهوری دولت وفاق ملی لیبی که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است، در واکنش به تحرکات نظامی حفتر به سوی طرابلس عملیات «برکان الغضب» را آغاز کردند.