حوثی‌ها, عربستان, حو‌ثی‌ها, عربستان سعودی, فرودگاه ابها, یمن

حوثی‌ها, عربستان

حمله حوثی‌ها با پهپاد به فرودگاه ابها در عربستان سعودی

حمله #حوثی‌ها با پهپاد به فرودگاه ابها در #عربستان سعودی

16/08/2019 11:40:00 ب.ظ

حمله حوثی‌ها با پهپاد به فرودگاه ابها در عربستان سعودی

شبه نظامیان حوثی فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

Mustapha Dalaa,Ayşe Sümeyra Aydoğdu,Omid Shamizi   |16.08.2019Yemenعدن/ خبرگزاری آناتولیشبه نظامیان حوثی یمن که مورد حمایت ایران هستند، فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند.یحیی السریع، سخنگوی شبه نظامیان حوثی اعلام کرد که برخی اهداف استراتژیک در فرودگاه ابها را با استفاده از پهپادهای قاصف-2 مورد هدف قرار داده اند.

محکومیت بانک مرکزی ایران در بزرگ‌ترین پرونده پولشویی بحرین | DW | 30.07.2021 فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران طرح «محدود کردن اینترنت در ایران» را محکوم کرد ابراز «نگرانی جدی» دیده‌بان حقوق بشر از خشونت حکومت ایران علیه معترضان؛ دست‌کم ۹ نفر کشته شدند

مقامات عربستان سعودی هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده اند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

حمله هوایی شبه نظامیان حفتر به یک فرودگاه لیبییک فروند جنگنده وابسته به ژنرال بازنشسته خلیفه حفتر فرودگاه «زواره» در شمال غرب لیبی را هدف قرار داد. - خبرگزاری آناتولی

حمله با سلاح سرد مقابل وزارت کشور انگلیسفردی با چاقو یک نفر را مقابل وزارت کشور انگلیس هدف قرار داد و زخمی کرد. - خبرگزاری آناتولی

حمله با چاقو مقابل وزارت کشور بریتانیا یک زخمی بر جای گذاشتوزارت کشور بریتانیا به تازگی ضمن هشدار نسبت به افزایش موارد حمله با چاقو اعلام کرده بود که کارزاری را برای ریشه کنی و مقابله با این پدیده به راه انداخته است.

حمله دو نوجوان فلسطینی با چاقو به یک پلیس اسرائیلی؛ یکی از ضاربان کشته شد🔺حمله دو نوجوان فلسطینی با چاقو به یک پلیس اسرائیلی؛ یکی از ضاربان کشته شد ⚡️به گزارش رویترز، تصاویر ویدئویی که در تلویزیون اسرائیل و شبکه‌های اجتماعی پخش شده نشان می‌دهند دو مهاجم فلسطینی به سمت یک مامور پلیس اسرائیل رفته و او را با چاقو زخمی می‌کنند.

پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند♦️ پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند ⚡️ وی اضافه کرد: «هیچ تردیدی ندارم که رئیس جمهوری شی (جین پینگ) می خواهد به طور سریع و انسانی مشکل هنگ کنگ را حل کند، او می تواند این کار بکند.»

ترامپ پیشهاد دیدار با رهبر چین با محوریت بحران هنگ‌کنگ را مطرح کردرئیس‌جمهوری آمریکا به امکان دیدار با همتای چینی‌اش برای بحث و گفت‌وگو جهت حل و فصل بحران هنگ‌کنگ به شیوه‌ای «انسان‌دوستانه»، اشاره کرده است.