حمله حوثی‌ها با پهپاد به فرودگاه ابها در عربستان سعودی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شبه نظامیان حوثی فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

Mustapha Dalaa,Ayşe Sümeyra Aydoğdu,Omid Shamizi |شبه نظامیان حوثی یمن که مورد حمایت ایران هستند، فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان سعودی را با پهپاد مورد حمله قرار دادند.

یحیی السریع، سخنگوی شبه نظامیان حوثی اعلام کرد که برخی اهداف استراتژیک در فرودگاه ابها را با استفاده از پهپادهای قاصف-2 مورد هدف قرار داده اند.حمله پهپادی حوثی‌ها طی هفته‌های اخیر به مناطق جنوبی عربستان سعودی در مرز یمن افزایش یافته است. شبه‌نظامیان حوثی از سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله هوایی شبه نظامیان حفتر به یک فرودگاه لیبییک فروند جنگنده وابسته به ژنرال بازنشسته خلیفه حفتر فرودگاه «زواره» در شمال غرب لیبی را هدف قرار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله با سلاح سرد مقابل وزارت کشور انگلیسفردی با چاقو یک نفر را مقابل وزارت کشور انگلیس هدف قرار داد و زخمی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله با چاقو مقابل وزارت کشور بریتانیا یک زخمی بر جای گذاشتوزارت کشور بریتانیا به تازگی ضمن هشدار نسبت به افزایش موارد حمله با چاقو اعلام کرده بود که کارزاری را برای ریشه کنی و مقابله با این پدیده به راه انداخته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله دو نوجوان فلسطینی با چاقو به یک پلیس اسرائیلی؛ یکی از ضاربان کشته شد🔺حمله دو نوجوان فلسطینی با چاقو به یک پلیس اسرائیلی؛ یکی از ضاربان کشته شد ⚡️به گزارش رویترز، تصاویر ویدئویی که در تلویزیون اسرائیل و شبکه‌های اجتماعی پخش شده نشان می‌دهند دو مهاجم فلسطینی به سمت یک مامور پلیس اسرائیل رفته و او را با چاقو زخمی می‌کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند♦️ پرزیدنت ترامپ: چین برای توافق با آمریکا باید اول با هنگ‌کنگ «انسانی» برخورد کند ⚡️ وی اضافه کرد: «هیچ تردیدی ندارم که رئیس جمهوری شی (جین پینگ) می خواهد به طور سریع و انسانی مشکل هنگ کنگ را حل کند، او می تواند این کار بکند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ پیشهاد دیدار با رهبر چین با محوریت بحران هنگ‌کنگ را مطرح کردرئیس‌جمهوری آمریکا به امکان دیدار با همتای چینی‌اش برای بحث و گفت‌وگو جهت حل و فصل بحران هنگ‌کنگ به شیوه‌ای «انسان‌دوستانه»، اشاره کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »