حمله مسلحانه افراد ناشناس به خانه مدیرکل استانداری لرستان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

شامگاه یکشنبه ۸ فروردین۱۴۰۰، سرنشینان مسلح به اسلحه کلاشینکف در یک خودرو سمند سورن سفید رنگ، منزل «قدرت‌الله_فلاح‌نژاد»، مدیرکل امور شهری استانداری لرستان در خرم‌آباد به گلوله بستند. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شامگاه یکشنبه ۸ فروردین۱۴۰۰، سرنشینان مسلح به اسلحه کلاشینکف در یک خودرو سمند سورن سفید رنگ، منزل «قدرت‌الله فلاح‌نژاد»، مدیرکل امور شهری استانداری لرستان در خرم‌آباد به گلوله بستند.

، اثر شلیک ۱۴ گلوله بر در ورودی، دیواره‌های منزل و خودروی پژو پارس آقای فلاح نژاد به جای مانده است. همچنین براساس این گزارش، رگبار گلوله‌ها، باعث شکسته شدن شیشه‌های خودرو مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان شده و بخشی اتاق خودرو نیز خسارت دیده است.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله مسلحانه به یک مهمانی در آمریکا 3 کشته و 4 زخمی به جا گذاشتدر حمله مسلحانه به یک مهمانی در شهر ویلمینگتون ایالت کارولینای شمالی آمریکا، 3 نفر کشته و 4 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فرار ۱۸۰۰ زندانی پس از حمله مسلحانه به بازداشتگاهی در نیجریهمحمدو بوهاری، رئیس جمهوری نیجریه ضمن محکوم کردن این حمله و بدون نام بردن از جنبش استقلال‌طلب فعال در منطقه بیافرا، واقع در جنوب شرق این کشور، مهاجمان را تروریست و افراد هرج‌ و مرج طلب توصیف کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه در بورکینا فاسو؛ دست‌کم 20 کشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه به یک خبرنگار پس از ترور ایهاب الوزنی در عراق | DW | 10.05.2021یک روز پس از ترور ایهاب_الوزنی، از مخالفان دخالت و نفوذ جمهوری اسلامی در عراق، یک روزنامه‌نگار نیز هدف حمله مسلحانه قرار گرفت. احمد حسن از صدا و سیمای الفرات هدف اصابت دو گلوله به سر و شانه قرار گرفته و حال او وخیم است. خیلی باید هالو باشید که نفهمیده باشید کار آمریکا و مزدوران داخلیه،واسه بهم زدن ارتباط مردم ایران و عراق،ولی کور خوندید،خون حاج قاسم و ابومهدی،خیلی وقت پیش باهم مخلوط شده و اجازه جدایی بین این دوملت رونمیده و بزودی آمریکایی ها با خفت و خواری از عراق و افغانستان گورشون رو گم‌میکنند ادامه مکتب سردار سلیمانی ریاست جمهوری دکتر سردار سعید محمد است به وجدانتان مراجعه کنید بشناسیدش وحمایتش کنید. به می سجاده رنگین کن گرت پیر مغان گوید صحبت رهبر زمین نمونه(دولت جوان و کارامد)
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه به مدرسه ای در پایتخت جمهوری تاتارستان چندین کشته و زخمی برجای گذاشتحمله مسلحانه به مدرسه ای در پایتخت جمهوری تاتارستان چندین کشته و زخمی برجای گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »