حمله تند 'بسیج ورزشکاران' به نظرات مایلی کهن درباره اسرائیل | DW | 21.08.2020

31/05/1399 09:55:00 ب.ظ

انتقاد محمد مایلی_کهن به سیاست ضد اسرائیلی جمهوری اسلامی با حمله شدید نیروهای تندرو حکومت روبرو شد. 'بسیج ورزشکاران' در بیانیه‌ای نوشت او تنها به دنبال خودنمایی است و خواستار عذرخواهی او شد.

انتقاد محمد مایلی کهن به سیاست ضد اسرائیلی جمهوری اسلامی با حمله شدید نیروهای تندرو حکومت روبرو شد. 'بسیج ورزشکاران' در بیانیه‌ای نوشت او تنها به دنبال خودنمایی است و خواستار عذرخواهی او شد. انتقاد محمد مایلی کهن به سیاست ضد اسرائیلی جمهوری اسلامی با حمله شدید نیروهای تندرو حکومت روبرو شد."بسیج ورزشکاران" در بیانیه‌ای نوشت او تنها به دنبال خودنمایی است و خواستار عذرخواهی او شد.

محمد مایلی کهن چهار روز ۲۸ مرداد (۱۸ اوت) در یک شوی ورزشی گفت: «ما اگر سازمان ملل را قبول داریم، نمیتوانیم بگوییم فلان کشور نابود شود.» او در این برنامه دو بار تکرار کرد ما «نمی‌توانیم در دنیا تنها زندگی کنیم» و چند بار از حاضران پرسید «سازمان ملل را قبول داریم یا نداریم؟»

در بیانیه این سازمان هم‌چنین آمده است که سخنان مایلی کهن مایه"ذوق و شوق" شبکه‌های اسرائیلی شده و در مقابل"دل خانواده‌های داغدار و مظلوم فلسطینی" را داغدار کرده است. مایلی کهن، چهره‌ای که حکومت نمی‌تواند نادیده‌اش بگیرد

و کاربری دیگری نوشت"برادران" او را وادار به رد حرف‌هایش خواهند کرد. اما این اولین باری نبود که مایلی کهن سخنی برخلاف میل تندروها می‌زد. او را که بسیج ورزشکاران"مهره سوخته»" نامیده، در کارنامه ورزشی خود مربی‌گری‌ تیم‌های فوتبال مختلفی از جمله سایپا، فولاد خوزستان، ملوان بندرانزلی دارد. کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس در گذشته نیز در مقاطع مختلف مواضعی انتقادی نسبت به حکومت ایران داشته است. headtopics.com

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

بیانیه بسیج ورزشکاران در واکنش به اظهارات مربی فوتبال: آقای مایلی کهن راه مطرح شدواکنش بسیج ورزشکاران به اظهارات اخیر مایلی‌کهن: *از سخنان مایلی‌کهن تنها بوی مطرح‌شدن استشمام می‌شود *او هر چند وقت یک‌بار سخنانی مطرح می‌کند تا برای جلب توجه دیگران گدایی کند *آیا می‌دانید شبکه‌های اسرائیلی با ذوق و شوق سخنان شما را منتشر کردند؟

دست‌کم 14 نظامی در حمله طالبان به پاسگاهی در تخار افغانستان کشته شدنددر پی حمله شبه‌نظامیان طالبان به پاسگاه «نیروهای خیزش مردمی» در شهرستان خواجه‌بهادوالدین ولایت تخار افغانستان 14 نظامی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

حمله خونین طالبان به نیروهای 'خیزش مردمی'؛ دست‌کم ۱۴ نفر کشته شدند - BBC News فارسیمقام‌های محلی ولایت تخار می‌گویند که شب گذشته جنگجویان طالبان به نیروهای خیزش مردمی در ولسوالی خواجه بهاءالدین در نزدیکی مرز با تاجیکستان حمله کرده‌اند. در نتیجه درگیری میان دو طرف ۱۴ نفر به شمول ۱۳ عضو خیزش مردمی و یک سرباز مرزی و از طالبان شش جنگجو کشته شده‌اند. طالبان تاکنون در مورد چیزی نگفته است.

دو غیرنظامی در حمله رژیم اسد به ادلب جان باختنددو غیرنظامی سوری در حمله نیروهای رژیم بشار اسد و گروه‌های تروریستی خارجی حامی ایران به منطقه فطیره ادلب کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 861 نفر رسید

لیختن‌اشتاین جمهوری چک را به دلیل «آلمانی» خواندن شهروندانش به دادگاه کشاندبر اساس فرمانی که در جمهوری چک در دوران جنگ جهانی دوم صادر و پس از پایان جنگ نیز بار دیگر تایید شد، امکان تصرف اموال آلمانی‌ها و مجارها به عنوان خائن و همدست خائنان فراهم گردید. در آن دوران با اتکاء به این فرمان، میلیون‌ها نفر از جمهوری چک اخراج شدند و اموالشان به تصاحب دولت درآمد.