حمله پهپادی آمریکا به مواضع نیروهای نیابتی ایران در سوریه

17/02/1401 02:14:00 ب.ظ

حمله پهپادی آمریکا به مواضع نیروهای نیابتی ایران در سوریه العربيه_فارسى

مواضع نیروهای نیابتی ایران در منطقه «حویجه گاطع» و «پل خاکی» از توابع دیرالزور در سوریه صبحگاه شنبه 7 می مورد حملههوایی قرار گرفت. به گزارش منابع خبری آخرین به روزرسانی: 07 مهٔ ,2022: 03:10 شب GST Share آدرس کپی شد مواضع نیروهای نیابتی ایران در...

آخرین به روزرسانی: 07 مهٔ ,2022: 03:10 شب GST Share آدرس کپی شد مواضع نیروهای نیابتی ایران در منطقه «حویجه گاطع» و «پل خاکی» از توابع دیرالزور در سوریه صبحگاه شنبه 7 می مورد حملههوایی قرار گرفت. به گزارش منابع خبری «العربیه»، این حملات توسط پهپادهای آمریکایی انجام شده و این برای دومین بار طی هفته گذشته است کهمواضع نیروهای وابسته به ایران‌ در دیرالزور مورد هدف قرار می‌گیرد.

Advertisement با این حال تاکنون هیچ طرفی مسئولیت رسمی حملات اخیر را به عهده نگرفته است. پیش از این دیدبان حقوق بشر سوریه گزارش داده بود، هواپیماهای نظامی ناشناس چندین موضع نیروهای نیابتی ایران در منطقه«العشاره» از توابع دیرالزور را مورد هدف قرار داده که حداقل صدای 5 انفجار در نتیجه آن شنیده شده بود.

پهپادهای ناشناس همچنین در 6 ژانویه گذشته یک موضع نظامی در منطقه «التبنی» در حومه غربی دیرالزور را نیز مورد هدف قرارداده بودند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پاسخ تلویحی دستیار وزیر خارجه به سفیر روسیه در تهران در مورد گردشگری در ایرانپاسخ تلویحی دستیار وزیر خارجه به سفیر روسیه در تهران در مورد گردشگری در ایران: *جاذبه‌های اصلی گردشگری ایران زیارت، فرهنگ، هنر، تاریخ و تمدن است *مشکل اصلی صنعت گردشکری ما ضعف زیرساخت‌ها و مدیریت امور است نه مهیا نبودن بساط ع...خ.. به زودی و با رفتن آخوندا همم مشکلات ایشون حل میشه هم مشکلات روسا و هم مشکلات ما. «بساط ع...خ.. » دیگه چیه؟ بساط عرق خوری که همه هست اگر رییسی کشمش رو گرون نکنه

اتحادیه اروپا: روسیه از تجاوز به زنان در اوکراین به عنوان یک سلاح استفاده می‌کنداتحادیه اروپا: روسیه از تجاوز به زنان در اوکراین به عنوان یک سلاح استفاده می‌کند کمیسر امور داخلی اتحادیه اروپا اعلام کرد که روسیه از تجاوز به زنان در اوکراین به عنوان یک سلاح استفاده می‌کند.

نرخ تورم در ترکیه در ماهی که گذشت به ۷۰ درصد اوج گرفتدر مقایسه، بالاترین تورم ایالات متحده در ۴۰ سال گذشته که ماه گذشته ثبت شده ۶٫۶ درصد است. در ۱۹ کشوری که از ارز یورو استفاده می‌کنند نیز تورم در ماه گذشته به رکورد ۷٫۵ درصد رسید.

قتل هنرمند جوان ترک قشقایی در حمله گروهی به عشایر در شیرازپیکرعلی حیدری از هنرمندان جوان ترک قشقایی در شهرستان فیروز آباد شیراز که هفته گذشته در جریان حمله گروهی به عشایر قشقایی به کما رفته و جان خود را از دست داده بود، روز گذشته طی مراسمی به خاک سپرده شد. - خبرگزاری آناتولی

وقوع درگیری جدید میان فلسطینیان و نیروهای اسرائیلی در حرم شریفبروز درگیری‌های جدید در بامداد پنج‌شنبه، ۱۵ اردیبهشت، میان فلسطینیان در حرم شریف در شرق بیت‌المقدس، اورشلیم، چند مجروح و زخمی بر جای گذاشت.

تعهد ترکیه به توسعه 'گردشگری سبز و پایدار' در سازمان مللتعهد ترکیه به توسعه 'گردشگری سبز و پایدار' در سازمان ملل معاون مدیر کل آژانس توسعه و ترویج گردشگری ترکیه، بر تعهد کشورش در زمینه توسعه 'گردشگری سبز و پایدار' تاکید کرد.