حمله کرونا به اردوی ایران و عراق؛ همه احتمالات بازی سرنوشت

05/11/1400 09:34:00 ق.ظ

تیم‌های ملی ایران و عراق، روز پنج‌شنبه باید در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ مقابل هم قرار بگیرند. اما فدراسیون ایران از ابتلای ۳ بازیکن تیم ملی و فدراسیون عراق از ابتلای ۸ بازیکن تیم ملی عراق به کرونا خبر داده است. اطلاع_رسانی younesipour

تیم‌های ملی ایران و عراق، روز پنج‌شنبه هفتم بهمن ۱۴۰۰ باید در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل هم قرار بگیرند.

کدام بازیکنان تیم ملی در خطر ابتلا به کرونا هستند؟ او «شرایط بد جوی» را دلیل لغو مکرر پروازهای بین‌المللی در این فرودگاه دانست، اما نامی از پنج بازیکنی که در فرودگاه استانبول گرفتار شده بودند، نبرد.

پنج بازیکنی که بیش از ۱۲ ساعت در فرودگاه استانبول گرفتار تاخیر در پرواز شدند، «امیر عابدزاده»، «علی‌رضا جهانبخش»، «پیام نیازمند»، «کریم انصاری‌فرد» و «مهدی طارمی» بودند. علی‌رضا جهانبخش و سایر لژیونرهایی که تست PCR کرونا آن‌ها در کشور مبدا منفی بود، باید به محض ورود به تهران و حضور در اردوی تیم ملی، دوباره تست کرونا انجام دهند. در صورتی که تست آن‌ها منفی باشد، اجازه خواهند داشت با سایر بازیکنان تیم ملی تمرین کنند، در غیر این صورت به قرنطینه خواهند رفت و دیدار با عراق و احتمالا بازی بعد با تیم ملی امارات را هم از دست خواهند داد.

بدترین اتفاق در مورد مهدی طارمی افتاد که پروازش از پرتغال، حتی به استانبول نرسید و در شهر «دالامان» در فاصله ۸۰۰ کیلومتری استانبول فرود آمد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

younesipour سردار ،نور الهی سرانه ها اعلام کردند سومی‌کیه؟

شمخانی: مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی ایران نقش مکمل دارنددبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تاکید کرد: مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی ایران نقش مکمل دارند.

رکورد جدید برای تیم ملی فوتبال ایران؛ ۲۱ لژیونر در لیست | DW | 24.01.2022حضور ۲۱ لژیونر در لیست جدید ۲۷ نفر دعوت‌شده به تیم ملی ایران از سوی دراگان اسکوچیچ، رکوردی جالب توجه برای این تیم محسوب می‌شود. لیگ پرتغال با حضور چهار بازیکن در لیست اسکوچیچ از این نظر در صدر است. پست حسین وفایی کار کنید 💥

صعود تاریخی تیم ملی هندبال ایران جام جهانی

چین ۷ - ایران صفر؛ شکست دختران تیم ملی مقابل پرافتخارترین تیم آسیا

ایران-چین؛ زنان ایران مقابل ابرقدرت فوتبال آسیا

نگاهی به ۴۰ سال مخالفت دین با موسیقی در ایرانbeehnam 😮 Nice 17 point turn 😱 sundayvibes