حمله تروریستی در تل‌‌ابیض سوریه 6 کشته به جا گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اثر انفجار خودرو بمگذاری شده در تل‌‌ابیض سوریه شش غیرنظامی از جمله سه کودک کشته و 7 تن دیگر زخمی شدند.

بر اثر انفجار یک خودرو بمبگذاری شده در مرکز شهرستان تل‌ابیض استان رقه در شمال سوریه که تحت کنترل مخالفان رژیم اسد قرار دارد، بر اساس برآوردهای اولیه 6 غیرنظامی از جمله 3 کودک جان باخته و7 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

چهارغیرنظامی مجروح که وضعیت آنها وخیم اعلام شده، به ترکیه منتقل شده‌اند. همچنین مغازه‌های نزدیک محل انفجار نیز آسیب دیده‌اند.گفتنی است که شهرستان‌ تل‌ابیض در 13 اکتبر 2019 توسط نیروهای مسلح ترکیه و ارتش ملی سوریه در چارچوب عملیات چشمه صلح از لوث گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک پاکسازی شد. تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک به صورت متوالی از مناطق عین‌عیسی و تل‌تمر که تحت اشغال آن‌ها قرار دارند، به حملات خود مناطق راس‌العین و تل‌ابیض ادامه می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله تروریستی در بورکینافاسو؛ 50 غیرنظامی کشته شدندحمله تروریستی افراد مسلح در یک روستای شهر «گوروم- گوروم» واقع در شمال بورکینافاسو دست کم 50 کشته برجای گذاشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در دومین حمله راکتی طی بیست و چهار ساعت؛ فرودگاه بغداد هدف قرار گرفته شدکمتر از بیست و چهار ساعت پس از حمله به منطقه سبز بغداد که طی آن بر اثر اصابت راکت کاتیوشا به خانه‌ای مسکونی یک کودک مجروح شد، بامداد دوشنبه فرودگاه بغداد مورد حمله راکتی قرار گرفت و در جریان این حمله، یک راکت کاتیوشا به محوطه این فرودگاه اصابت کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد یک فعال اصولگرا از حمله به ظریف در مجلسانتقاد یک فعال اصولگرا از حمله به ظریف در مجلس: نه تعقل دیدم، نه تدبر، نه ادبیات مناسب این کاری که روز گذشته در مجلس انجام دادند، قطعاً پمپاژ التهاب به جامعه است وقتی این آقایان حرمت مجلس را حفظ نمی‌کنند، انتظار دارند دیگران حرمت مجلس را حفظ کنند؟/ ایران
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'موساد طرح چند حمله ایران به سفارت‌خانه‌های اسرائیل را خنثی کرده است' | DW | 07.07.2020یک شبکه تلویزیونی در اسرائیل گزارش داده که موساد طرح حملاتی از سوی ایران به سفارتخانه‌های اسرائیل در چندین کشور اروپایی و دیگر مناطق دنیا را خنثی کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد گزارشگر سازمان ملل از حمله پهپادی به خودروی قاسم سلیمانی | DW | 07.07.2020بنا بر ارزیابی گزارشگر ویژه سازمان ملل کشتن قاسم سلیمانی در حمله پهپادی آمریکا مغایر با حقوق بین‌الملل بوده است. در حمله پهپادی روز سوم ماه ژانویه به خودروی حامل سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، و نه نفر دیگر کشته شده بودند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل: حمله آمریکا به قاسم سلیمانی غیرقانونی بودکالامار قرار است روز پنجشنبه گزارش خود را به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد ارایه کند تا کشورهای عضو درباره این که چه اقدامی در این رابطه صورت بگیرد، بحث کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »