حمله رئیسی در مسکو‌ به سیاست‌های آمریکا و ناتو

01/11/1400 03:00:00 ق.ظ

حمله رئیسی در مسکو به سیاست‌های آمریکا و ناتو

ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران در سخنرانی خود در پارلمان روسیه «دوما»، با حمله به سیاست‌های آمریکا و اروپا گفت، پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» بخشی از ترویج به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، رئیسی، پنج‌شنبه 20 ژانویه، در سخنرانی خود گفت، ناتو تهدیدی علیه منافع...

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، رئیسی، پنج‌شنبه 20 ژانویه، در سخنرانی خود گفت، ناتو تهدیدی علیه منافع مشترک «کشورهای مستقل» است و با متهم‌کردن آن به «ریاکاری» گفت، این رفتار در نهایت منجر به «افول» ناتو خواهد شد.

Advertisement ابراهیم رئیسی، در دومین سفر خارجی مهم خود، روز گذشته وارد مسکو، پایتخت روسیه شد. او پس از دیدار با ولادیمر پوتین، همتای روس خود، در جمع نمایندگان این کشور در دوما سخنرانی کرد. او در این سخنرانی با اشاره به روابط دو کشور، همکاری تهران و مسکو در سوریه را «الگویی موفق» برای استقلال سایر کشورها دانست و گفت، این همکاری در ادامه‌ «مقاومت ملت و دولت سوریه» بوده است.

به گفته رئیسی، روابط فعلی تهران و مسکو «قابل قبول» و به اندازه کافی نیست و ضمن تأکید بر توسعه این روابط گفت: «روابط دو کشور...از مداخلات عناصر ثالث نیز مصون باشد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند🔺سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند به دنبال این حمله هوایی، امارات از آمریکا خواست شبه‌نظامیان حوثی را بار دیگر به فهرست گروه‌های تروریستی برگرداند.

حمله به ابوظبی، تاوان تغییر اوضاع به ضرر حوثی‌ها در یمنیادداشتی از علی افشاری: ترکش‌های حمله موشکی حوثی‌ها به فرودگاه ابوظبی و حمایت کشورهای غربی از دولت امارات متحده عربی می‌تواند فضا را بر خلاف محاسبات جمهوری‌اسلامی ایران تغییر دهد.

چرا حوثی‌های یمن در این حجم به امارات حمله کردند؟حمله مرگبار حوثی‌ها به امارات عربی متحده، مرحله جدیدی از جنگ هفت ساله یمن است که صدها هزار کشته برجای گذاشته است.

حمله نظامیان اسرائیل به تظاهرات فلسطینیان در شیخ جراحنظامیان اسرائیل به شرکت کنندگان در تظاهرات مسالمت‌آمیز فلسطینیان در محله شیخ جراح قدس اشغالی یورش بردند. - خبرگزاری آناتولی

تصاویر کشته شدن 10 غیرنظامی در حمله آمریکا به افغانستان منتشر شدتصاویر کشته شدن 10 غیرنظامی در حمله آمریکا به افغانستان منتشر شد روزنامه نیویورک تایمز (NYT) تصاویری از حمله هوایی 29 آگوست آمریکا به کابل، پایتخت افغانستان که منجر به مرگ 10 غیرنظامی از جمله 7 کودک شد را منتشر کرد.

نیروهای داعش با حمله به زندانی در سوریه، «جهادگرایان را آزاد کردند»یک نهاد ناظر بر جنگ سوریه گزارش داد که اعضای گروه موسوم به حکومت اسلامی، داعش، روز پنج‌شنبه با هجوم به زندانی که در اختیار کردهای این کشور است، یاران جهادگرای خود را آزاد کردند.