حمله راکتی به اربیل عراق؛ دو هفته بعد از حملات موشکی سپاه

17/01/1401 11:02:00 ب.ظ

شامگاه چهارشنبه،چندین راکت به«خبات»در اربیل_عراق اصابت کرده.گفته می‌شود که پالایشگاه وابسته به شرکت هولدینگ«کار»هدف قرار گرفته.با توجه به اینکه حمله از خاک عراق صورت گرفته به نظر می‌رسد این بار پای گروه‌های نیابتی ایران در این حمله دخیل باشد. حمله_موشکی

 شامگاه چهارشنبه، چندین راکت کاتیوشا به شهرستان «خبات» در استان «اربیل» اصابت کرده است. گفته می‌شود ک ... خواندن در ۱ دقیقه شامگاه چهارشنبه، چندین راکت کاتیوشا به شهرستان «خبات» در استان «اربیل» اصابت کرده است. گفته می‌شود که پالایشگاه وابسته به شرکت هولدینگ «کار» هدف قرار گرفته است.

خبرگزاری «تسنیم» نزدیک به سپاه پاسداران، نوشته است که مالک هولدینگ کار، «شیخ باز کریم» است؛ کسی که مالک ویلایی بود که به پایگاه موساد بدل شده و تقریبا چهار هفته قبل هدف حمله موشکی سپاه پاسداران قرار گرفت.

سازمان مبارزه با تروریسم کردستان عراق در بیانیه‌ای حمله راکتی در نزدیکی پالایشگاه نفت «کورگسک» را تأیید کرد. این سازمان می‌گوید که راکت‌ها از منطقه «الحمدانیه» در استان نینوا شلیک شده‌اند و تا کنون خسارتی گزارش نشده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اخراج بیش از ۳۳۰ دیپلمات روس از اروپا از ابتدای حمله روسیه به اوکرایناخراج بخش بزرگی از دیپلمات‌های روس پس از انتشار تصاویر کشتار دسته‌جمعی ساکنان شهر بوچا اتفاق افتاده است.

حمله راکتی و خمپاره‌ای به اربیلحمله راکتی و خمپاره‌ای به اربیل المیادین گزارش داد که چند گلوله خمپاره به نزدیکی یکی از چاه‌های نفتی در اربیل اصابت کرده ولی هیچ تلفات انسانی نداشته است.

افشای جزئیات جدید از عامل حمله به سه روحانی در حرم امام رضاخبرگزاری‌های ایران روز چهارشنبه عامل حمله به سه طلبه شیعه در صحن حرم امام هشتم شیعیان را «عبداللطیف مرادی، ۲۱ ساله و ازبک‌تبار» معرفی کردند وگفتند او «یک سال پیش غیرقانونی از مرز پاکستان وارد ایران شده» و در مشهد ساکن بوده است. اخبار_ایران مشهد

«اضطراب ورود به مدرسه» با از سرگیری آموزش حضوری/مقاومت‌ برخی دانش‌آموزان برای رفتن به مدرسهرئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بیان اینکه با توجه به دو سال آموزش آنلاین و خو گرفتن دانش آموزان به این نوع آموزش، در حال حاضر آموزش حضوری و رفتن به مدرسه برای برخی 'اضطراب آور' شده است، گفت: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که برخی از دانش آموزان با از سر گیری آموزش حضوری 'اضطراب ورود به مدرسه' را تجربه می کنند و این امر نگران کننده است.

«اصابت سه موشک» به اطراف پالایشگاه نفت در اربیل عراقخبرگزاری دولتی عراق به نقل از بیانیه مقامات ضد تروریسم اقلیم کردستان می‌گوید: اطلاعات اولیه نشان می‌دهد که موشک‌ها از استان نینوای عراق پرتاب شده است.

حمله با چاقو به سه طلبه در مشهد؛ یک طلبه کشته شد | DW | 05.04.2022سه طلبه در یکی از صحن های حرم امام هشتم شیعیان با چاقو مورد حمله قرار گرفتند. یکی از طلاب کشته شد و دو نفر دیگر در بیمارستان بستری شده‌اند. مهاجم بازداشت شده‌، ولی هویت و انگیزه او مشخص نیست. طلبه کجا بود؟ این جاکش‌ها از اون مفتخورای قدیمی هستند. میان شیعه و سنی همیشه بادا جنگ ز هر طرف که شود کشته سود ایران است! انگیزش آخوندکشی بوده. مقصرانی که باعث نابودی زندگیش شده بودن. کسانی که باعث شده بودند که این مرد نتونه براش بچه هاش غذا و مسکن تهیه کنه. آخوند_کشی