حمله راکتی به نیروهای آمریکایی پیرامون فرودگاه بغداد

04/11/1399 08:09 ق.ظ

حمله راکتی به نیروهای آمریکایی پیرامون فرودگاه بغداد العربية

در اولین مورد پس از به قدرت رسیدن جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده و به منظور هدف قرار دادن نیروهای بنا به منابع «العربیه/ الحدث» در این حمله یکی از راکت‌ها به منزلی در شهرک الجهاد در نزدیکی فرودگاه بغداد اصابت کرده است.

به گفته خبرنگار «العربیه» بلافاصله پس از وقوع این حمله راکتی عملیات امنیتی گسترده‌ای برای یافتن سکوهای پرتاب این راکت‌ها آغاز شده است.

خبرنگار العربیه همچنین افزود که این حمله راکتی برای هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی در مناطق پیرامون فرودگاه بین‌المللی بغداد انجام شده است. این حمله راکتی به مقرهای نیروهای آمریکایی در عراق اولین مورد پس از آغاز به کار دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا است.

شایان ذکر است که علاوه بر سفارت ایالات متحده آمریکا در منطقه سبز بغداد، پایگاه‌های نظامی عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است نیز از ماه‌ها پیش بارها هدف حملات راکتی قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

بازم تن سپاه میخواره !!! باید ی ضرب شصتی دوباره به سپاه شیاطین بدن !!! حالا کجاشو دیدی؟! اگه به آخوندها رو بدهند بزودی مانند گذشته که ناوی های بیگناه آمریکایی را در خلیج همیشگی فارس دستگیر و شکنجه کردند با خفت و خواری روی زمین نشاندند جلو دوربین تلویزیون نمایش دادند! نشاشیدی شب درازه... آخوند ها تازه با حضور رئیس جمهور تحمیلی آمریکا دارن جون می گیرن

دلار برجامی بایدنی برسه دست جمهوری اسلامی موجب تقویت حلال شیعی میشه و اعراب سُنی خَرپول رو از چاک پاره میکنه.اون موقع سُنی باید تا دسته باج بدن ب شیعه.از الان اعراب برند با آمریکایی ها تکلیفشونو روشن کنن که رَکَب نخورن. این ترامپ نیس که حمایت کنه .بایدنه با آل سعودم خیلی خوب نیس