حمله توپخانه‌ای ارتش اسرائیل به مواضع حماس در غزه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش اسرائیل به بهانه پرتاب بالن‌های آتش‌زا برخی از مواضع دیدبانی جنبش حماس در غزه را با آتش توپخانه هدف قرار داده‌است. - خبرگزاری آناتولی

ارتش اسرائیل به بهانه پرتاب بالن‌های آتش‌زا برخی از مواضع دیدبانی جنبش حماس در غزه را با آتش توپخانه هدف قرار داده‌است.ارتش اسرائیل در توئیتر اعلام کرد که در واکنش به پرتاب بالن‌های آتش‌زا، برخی از مواضع دیدبانی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در غزه را با آتش توپخانه هدف قرار داده‌است.ارتش اسرائیل از تاریخ 12 آگوست به بهانه‌های مختلف مواضع حماس در غزه را هدف قرار می‌دهد.

گفتنی است، جنگنده‌های اسرائیل نیز مناطق مختلف غزه را به بهانه پرتاب بالن‌های آتش‌زا به این کشور هدف قرار می‌دهند. همچنین وزیر دفاع اسرائیل به بهانه پرتاب بالن‌های آتش‌زا محدوده صید ماهی در سواحل نوار غزه را از 15 مایل دریایی به 8 مایل کاهش داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا: نظامیان در روند انتخابات ریاست‌جمهوری دخالت نخواهند کرد - BBC News فارسیژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفته است نیروهای مسلح ایالات متحده در روند انتخابات ریاست‌جمهوری و در حل و فصل مناقشه احتمالی آن دخالت نخواهند کرد. اظهارات دونالد ترامپ در مورد احتمال نپذیرفتن نتایج انتخابات ماه نوامبر باعث شده تا برخی سیاستمداران و نظامیان مساله دخالت نظامیان را مطرح کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ارتش لبنان: عملیات جستجو و نجات در بندر بیروت ادامه داردارتش لبنان اعلام کرد که عملیات جستجو و نجات مفقود شدگان در پی انفجار مهیب در 4 اوت در بندر بیروت همچان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شبه‌نظامیان حوثی در کمین سربازان ارتش یمن افتادند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل در پاسخ به شلیک ۶ راکت نوار غزه را بمباران کرددر هفته‌های گذشته و پس از افزایش پرواز بادکنک (بالن)‌های آتش‌زا از نوار غزه به سوی سرزمین‌های جنوب اسرائیل، ارتش این کشور عملا هر روز مواضع حماس و برخی دیگر از گروه‌های مسلح فلسطینی مستقر در نوار غزه را بمباران می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه حملات اسرائیل به نوار غزهاسرائیل برای دومین روز پیاپی اهدافی را در نوار غزه هدف قرار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مثله کردن اسب‌ها در فرانسه؛ پلیس به دنبال دو مظنون حمله به یک مزرعهدر روستای «سنت ولیه» در منطقه «سون و لوآر» جسد یک اسب مثله شده که گوش راستش بریده شده بود پیدا شد. همچنین جمجمه این اسب خرد و بخشی از پوزه حیوان بریده شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »