حمله با چاقو در پاریس دستکم ۱ کشته و ۲ مجروح بر جای گذاشت

13/10/1398 07:15 ب.ظ

حمله یک فرد مجهز به سلاح سرد در جنوب پاریس در روز جمعه ۳ ژانویه دستکم ۱ کشته و ۲ مجروح برجا گذاشت.

حمله یک فرد مجهز به سلاح سرد در جنوب پاریس در روز جمعه ۳ ژانویه دستکم ۱ کشته و ۲ مجروح برجا گذاشت. بنابر اعلام پلیس، این حادثه به هنگام حدود ساعت دو بعدازظهر در محله «ویل‌ژوئیف» و در مجاورت یک مرکز خرید رخ داد. طی این حمله فرد مهاجم با کارد و به صورت کور به رهگذران حمله کرده است.

سه زخمی این حادثه به بیمارستان اعزام شده‌اند که یک تن از آنان در اثر شدت جراحات جان باخته است. ضارب نیز در نتیجه شلیک پلیس از پای درآمد.

در شبکه های اجتماعی فیلمی از لحظه مداخله پلیس علیه ضارب منتشر شده است حمله با چاقو به مقر پلیس در پاریس؛ مرد مهاجم ۴ مامور را کشت پلیس برای حفاظت درهای مرکز خرید را بسته و همچنین در حساب توییتر خود از مردم خواسته است تا به محوطه نزدیک نشوند.

بنابر تصاویر ضبط شده از دوربین‌های مداربسته ضارب تنها بوده است و پلیس می‌گوید جلیقه انتحاری یا سلاح دیگری به همراه نداشته است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

قاسم سلیمانی در حمله هوایی نیروهای آمریکایی در عراق کشته شدقاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران در حمله هوایی نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد، عراق کشته شد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت دفاع آمریکا این خبر را تایید کرده‌اند. جناب شهروند، همراه قاسم_سليماني چند شهروند عراقی هم بوده اند.از اینکه یکی از شهروندان شما بدست نیروهای خارجی در خاک خودتان کشته شده است، اظهار تاسف نمیکنید مسأله دقیقا باید داخل خاک عراق حل بشه چون اون کشور اجازه داد این تروریست‌ها درونش پرورش یابند شهروند عراقی این سردار بزرگ ایران بود که ناموس تورا نجات داد بی غیرت

حریم هوایی فرودگاه بین المللی معیتیقه در پایتخت لیبی پس از حمله خمپاره‌ای بسته شدحریم هوایی فرودگاه بین المللی معیتیقه در پایتخت لیبی پس از حمله خمپاره‌ای بسته شد

عبدالمهدی: حمله آمریکا منجر به تنشی خطرناک در منطقه می‌شودعجب عکسی، انگار میخواد خودشو خیس کنه شاشو

آلمان حمله به سفارت آمریکا در بغداد را محکوم کرد | DW | 01.01.2020وزارت خارجه آلمان با محکوم کردن حمله به سفارت آمریکا در بغداد اعلام کرد، از دولت عراق انتظار دارد به تعهد خود در تأمین امنیت نمایندگی‌های دیپلماتیک پایبند بماند. شبه‌نظامیان حشد شعبی از محوطه سفارت آمریکا خارج شده‌اند. دست از پا درازتر عراقیها احمق نباشن اشتباه ما رو نکنن تن به خواسته تندروهای ابله بیشعور ندن تو ایران این بیشرفها ریختن سفارت آمریکا رو گرفتن بچه هاشون الان امریکا زندگی میکنند !!!!!!!!!!! آلمان میتونه اینجوری شیشه بسازه ؟ المان کلا خنثاست. کیر امریکا هم نیست برای همین خیلی نباید جدیش گرفت. فقط هر از گاهی میاد یه زری میزنه بعدم خفه میشه

حمله طالبان به پاسگاه پلیس در فاریاب 4 کشته برجا گذاشتسخنگوی فرماندهی پلیس ولایت فاریاب افغانستان از حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک پاسگاه پلیس در شهرستان بلچراغ این ولایت و کشته شدن 4 نیروی امنیتی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

تاثیر حمله به سفارت آمریکا در بغداد بر روابط تهران-واشنگتن

حمله یک فرد مجهز به سلاح سرد در جنوب پاریس در روز جمعه ۳ ژانویه، دستکم ۱ کشته و ۲ مجروح برجا گذاشت.

بنابر اعلام پلیس، این حادثه به هنگام حدود ساعت دو بعدازظهر در محله «ویل‌ژوئیف» و در مجاورت یک مرکز خرید رخ داد. طی این حمله فرد مهاجم با کارد و به صورت کور به رهگذران حمله کرده است.

سه زخمی این حادثه به بیمارستان اعزام شده‌اند که یک تن از آنان در اثر شدت جراحات جان باخته است. ضارب نیز در نتیجه شلیک پلیس از پای درآمد.

در شبکه های اجتماعی فیلمی از لحظه مداخله پلیس علیه ضارب منتشر شده است

حمله با چاقو به مقر پلیس در پاریس؛ مرد مهاجم ۴ مامور را کشت

پلیس برای حفاظت درهای مرکز خرید را بسته و همچنین در حساب توییتر خود از مردم خواسته است تا به محوطه نزدیک نشوند.

بنابر تصاویر ضبط شده از دوربین‌های مداربسته ضارب تنها بوده است و پلیس می‌گوید جلیقه انتحاری یا سلاح دیگری به همراه نداشته است.

هنوز از هویت و نیت فرد مهاجم اطلاعی در دست نیست و دادستانی ویژه ضدتروریسم عهده‌دار پرونده نشده است.