حمله مردان مسلح به یک بار در مکزیک ۲۳ کشته بر جای گذاشت

06/06/1398 04:20:00 ب.ظ

حمله مردان مسلح به یک بار در مکزیک ۲۳ کشته بر جای گذاشت جزئیات بیشتر🔽

پلیس محلی گفته است که عاملان این حمله فرار کرده و نیروهای امنیتی به دنبال آنها هستند. دست کم ۲۳ نفر شامل ۸ زن و ۱۵ مرد در یک حمله خونبار در مکزیک کشته شدند. افراد مسلح شامگاه سه‌شنبه ۵ شهریور با ورود به بار «کابالو بلانکو»در شهر «کواتزاکوالکوس» واقع در جنوب شرقی مکزیک به سوی حاضران در محل تیراندازی کردند.

به گفته مقام‌های مکزیک، این حمله یکی از پرتلفات‌ترین خشونت‌ها از زمان روی کار آمدن دولت فعلی این کشور از دسامبر ۲۰۱۸ تاکنون بوده است.

دادستان استان وراکروز که شهر «کواتزاکوالکوس» در آن قرار دارد، با تأیید شمار قربانیان گفته است که در این حمله ۱۳ نفر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شده‌اند. پلیس محلی با انتشار اطلاعیه که متن آن را در توییتر منتشر کرد گفته است که عاملان این حمله فرار کرده و نیروهای امنیتی به دنبال آنها هستند.

سیوتلاهواک گارسیا، استاندار وراکروز درباره انگیزه مهاجمان از این حمله گفت که این رویداد احتمالا حاصل نزاع میان باندهای خلافکار بوده است. برخی رسانه‌های مکزیک نوشته‌اند که مردان مسلح پیش از تیراندازی به حاضران، با کوکتل مولوتوف بار را به آتش کشیده‌اند. headtopics.com

در حمله مشابه دیگری که در ماه آوریل گذشته در یک بار در شهر میناتیتلان واقع در همین استان وراکروز صورت گرفت، ۱۳ نفر جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

حمله نیروهای مسلح در هرات افغانستان دست‌کم ۱۴ کشته برجای گذاشتحمله نیروهای مسلح در هرات افغانستان دست‌کم ۱۴ کشته برجای گذاشت جزئیات بیشتر🔽

تکذیب حمله به مرکز نظارتی ترکیه در ادلبمنابع امنیتی ترکیه حمله به مرکز نظارتی شماره 10 نیروهای مسلح کشور در ادلب را تکذیب کردند. - خبرگزاری آناتولی

حمله به خودرو حامل اساتید دانشگاه ننگرهاررئیس دانشکده ادبیات دانشگاه ننگرهار افغانستان در پی انفجار خودرو حامل وی کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

پژوهشگران سوئیسی در مسیر خاتمه دادن به آلرژی به موی گربه | DW | 27.08.2019یک گروه پژوهشی در دانشگاه زوریخ موفق به تولید واکسنی شده که می‌تواند آلرژی به موی گربه را مهار کند. این واکسن به گربه تزریق می‌شود و تا کنون بر روی ۷۰ نمونه آزمایشگاهی با موفقیت امتحان شده است.

صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زندسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند»، خواستار تصمیم گیری جدی قوای سه گانه در این زمینه شد.

ورود دانشجوی فلسطینی هاروارد به آمریکا به دلیل پست‌های دوستانش رد شداسماعیل اجاوی گفته است که بعد از گذشت ۵ ساعت در دفتر اداره مهاجرت، یک افسر او را به اتاقی فراخوانده و برسرش فریاد کشیده و گفته است که دوستانش در شبکه‌های اجتماعی پست‌های ضد آمریکایی منتشر کرده‌اند.