حمله هوایی اسرائیل به محل نشست افسران ایرانی و سوری

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گفته «عمر الأحمد»، خبرنگار «ايران‌واير» در سوريه، جنگنده‌های اسرائیل شب دوشنبه ۱۰شهریور، اطراف دمشق را موشک‌باران کردند و محل نشست افسران ایرانی و سوری در مقر «تیپ ۶۶»، وابسته به لشکر اول ارتش سوریه، را هدف قرار داده‌اند. اخبار_ایران سوریه

جنگنده‌های اسرائیل شب دوشنبه ۱۰شهریور۱۳۹۹، اطراف دمشق پایتخت سوریه را موشک‌باران کردند و مواضع رژیم در استان درعا، واقع در جنوب این کشور، را نیز هدف قرار دادند.

در این زمینه، «تیم الاحمد»، خبرنگار ايران‌واير در جنوب سوريه، نیز اظهار داشت که نیروی هوایی اسرائیل همچنین به مقر گردان «نامر» در حومه غربی درعا، انبارهای مهمات «تیپ ۱۲» و «هنگ ۱۷۵» در نزدیکی شهر «ازرع» در شرق درعا و گردان پدافند هوایی در «تپه محجه» در شمال درعا حمله کرده است. جنگنده‌های اسرائیل در ماه ششم سال جاری نیز حملات هوایی گسترده‌ای را علیه مواضع شبه‌نظامیان ایرانی و نیروهای رژیم سوریه در شمال غرب حماه و همچنین آزمایشگاه تجهیزات دفاعی در نزدیکی روستای «الزاوی» از توابع «مصیاف» ترتیب دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابلاغ سلام رهبری به کارکنان پدافند هوایی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ابلاغ سلام رهبری به کارکنان پدافند هواییرییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، در تماس تلفنی با امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، سلام و قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا(مدظله العالی) را به فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش و آحاد فرماندهان، کارکنان و خانواده‌های پدافند هوایی کشور ابلاغ کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هیئت اسرائیلی با استفاده از حریم هوایی عربستان سعودی به امارات می‌رودیک هواپیمای اسرائیلی برای اولین بار از حریم هوایی عربستان سعودی عبور کرده و مشاوران نتانیاهو و ترامپ را به امارات انتقال می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کویت: هواپیماهای اسرائیلی برای ورود به امارات از حریم هوایی ما عبور نمی‌کنندکویت: هواپیماهای اسرائیلی برای ورود به امارات از حریم هوایی ما عبور نمی‌کنند همزمان با اولین پرواز تجاری از تل‌آویو به امارات، منابع دولتی در کویت اعلام کردند، هواپیماهای اسرائیلی برای پروازهایشان هرگز از حریم هوایی کویت استفاده نخواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله موشکی به اطراف فرودگاه بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحمله موشکی به اطراف فرودگاه_بغداد مقامات امنیتی عراق: برخورد دو موشک کاتیوشا به محوطه فرودگاه بین المللی بغداد خسارتی در بر نداشت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دولت آلمان حمله راست‌گرایان افراطی به ساختمان پارلمان را «شرم‌آور» خواندشماری از هواداران جریان راست افراطی در آلمان در ادامه حرکت اعتراضی خود نسبت به محدودیت‌های وضع شده از سوی دولت برای مقابله با موج جدید کرونا اوایل هفته جاری تلاش کردند که با زور وارد ساختمان پارلمان در شهر برلین شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »