حمله هوایی اسرائیل به محل نشست افسران ایرانی و سوری

11/06/1399 10:01:00 ق.ظ

به گفته «عمر الأحمد»، خبرنگار «ايران‌واير» در سوريه، جنگنده‌های اسرائیل شب دوشنبه ۱۰شهریور، اطراف دمشق را موشک‌باران کردند و محل نشست افسران ایرانی و سوری در مقر «تیپ ۶۶»، وابسته به لشکر اول ارتش سوریه، را هدف قرار داده‌اند. اخبار_ایران سوریه

به گفته «عمر الأحمد»، خبرنگار «ايران‌واير» در سوريه، جنگنده‌های اسرائیل محل نشست افسران ایرانی و...

به گفته «عمر الأحمد»، خبرنگار «ايران‌واير» در سوريه، جنگنده‌های اسرائیل محل نشست افسران ایرانی و سوری در مقر «تیپ ۶۶»، وابسته به لشکر اول ارتش سوریه، را هدف قرار داده‌اند. در این زمینه، «تیم الاحمد»، خبرنگار ايران‌واير در جنوب سوريه، نیز اظهار داشت که نیروی هوایی اسرائیل همچنین به مقر گردان «نامر» در حومه غربی درعا، انبارهای مهمات «تیپ ۱۲» و «هنگ ۱۷۵» در نزدیکی شهر «ازرع» در شرق درعا و گردان پدافند هوایی در «تپه محجه» در شمال درعا حمله کرده است.

علاوه بر این، خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» نیز در صفحه فیسبوک خود هجوم جنگنده‌های اسرائیلی به چند موضع نظامی در جنوب سوریه و کشته‌ شدن ۲ تن و مصدومیت ۷ تن دیگر از نفرات ارتش بر اثر این حملات را تایید کرده است.

جنگنده‌های اسرائیل در ماه ششم سال جاری نیز حملات هوایی گسترده‌ای را علیه مواضع شبه‌نظامیان ایرانی و نیروهای رژیم سوریه در شمال غرب حماه و همچنین آزمایشگاه تجهیزات دفاعی در نزدیکی روستای «الزاوی» از توابع «مصیاف» ترتیب دادند. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ابلاغ سلام رهبری به کارکنان پدافند هوایی

ابلاغ سلام رهبری به کارکنان پدافند هواییرییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، در تماس تلفنی با امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، سلام و قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا(مدظله العالی) را به فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش و آحاد فرماندهان، کارکنان و خانواده‌های پدافند هوایی کشور ابلاغ کرد.

هیئت اسرائیلی با استفاده از حریم هوایی عربستان سعودی به امارات می‌رودیک هواپیمای اسرائیلی برای اولین بار از حریم هوایی عربستان سعودی عبور کرده و مشاوران نتانیاهو و ترامپ را به امارات انتقال می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

کویت: هواپیماهای اسرائیلی برای ورود به امارات از حریم هوایی ما عبور نمی‌کنندکویت: هواپیماهای اسرائیلی برای ورود به امارات از حریم هوایی ما عبور نمی‌کنند همزمان با اولین پرواز تجاری از تل‌آویو به امارات، منابع دولتی در کویت اعلام کردند، هواپیماهای اسرائیلی برای پروازهایشان هرگز از حریم هوایی کویت استفاده نخواهند کرد.

حمله موشکی به اطراف فرودگاه بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحمله موشکی به اطراف فرودگاه_بغداد مقامات امنیتی عراق: برخورد دو موشک کاتیوشا به محوطه فرودگاه بین المللی بغداد خسارتی در بر نداشت

دولت آلمان حمله راست‌گرایان افراطی به ساختمان پارلمان را «شرم‌آور» خواندشماری از هواداران جریان راست افراطی در آلمان در ادامه حرکت اعتراضی خود نسبت به محدودیت‌های وضع شده از سوی دولت برای مقابله با موج جدید کرونا اوایل هفته جاری تلاش کردند که با زور وارد ساختمان پارلمان در شهر برلین شوند.