حمله افسر پلیس آمریکا به کودک ۹ ساله با اسپری فلفل

13/11/1399 11:16 ب.ظ

حمله افسر پلیس آمریکا به کودک ۹ ساله با اسپری فلفل جزئیات بیشتر🔽

افسران پلیس در آمریکا با حمله به یک دختربچه به او اسپری فلفل زدند، این اتفاق در روچستر ، نیویورک و در تاریخ ۲۹ ژانویه روی داده است. افسران پلیس در آمریکا با حمله به یک دختربچه به او اسپری فلفل زدند این اتفاق در روچستر ، نیویورک و در تاریخ ۲۹ ژانویه روی داده است.

در روز حادثه ماموران پلیس برای آنکه دختری را مجبور به سوار شدن به خودرو پلیس کنند؛ دست به خشونت زدند و به او با اسپری فلفل حمله کردند.

پیش از این اتفاق دختر داد می‌زد من پدرم را می خواهم، در ادامه این ماموران سعی کردند این دختر را به زور سوار خودرو کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

حقوق بشر آمریکایی و غربی حالا اگر این موضوع در ایران اتفاق می افتاد ! چه می کردن این جماعت وحشی غربی و آمریکایی خوب جایزش رو بهش بدید کار به این مهمی کرده که هیچ انسانی نمیتونه بکنه سلام هم جای دنیا پلیس ها از حیوانات وحشی هم درنده تر هستند ذاتا وحشی و درنده هستند تقصیر ترامپه لعنت بهش هنوز به سن تکلیف نرسیده هنوز بشر حساب نمیشه که حقوق داشته باشه.😁

جو بایدن مقصره مهد دموکراسی هی تف بە روتون ثافتا.‌. امروز هم در ایران یک کولبر کشته شد‌‌.. توی شرح خبر، پلیس آمریکا رو با یک احتمال، «««« ظاهرا پدر مادرشو تهدید به مرگ کرده »»»» تبرئه کردی . یک بچه 9 ساله چجوری میخواسته تهدید کنه در حالیکه از لحظۀ اول دستگیریش باباشو میخواسته! انقدر ذلیل آمریکا هستید؟!

حمله به یک افسر پلیس زن و همسرش در ولایت هلمند افغانستان یک کشته برجای گذاشتاین افسر زن که «ملاله» نام دارد در جریان حمله به‌شدت زخمی شده و همسرش عبدالقیوم که یک افسر پلیس در مقر پلیس هلمند بود، کشته شده است.

ادمین این صفحه با ادمین صفحه فارس یکیه؟

شکایت ستوان ارتش آمریکا از افسر پلیس - BBC News فارسییک ستوان سیاه‌پوست ارتش آمریکا از دو افسر پلیس شکایت کرده که به خاطر یک تخلف راهنمایی رانندگی به روی او اسلحه گشوده و اسپری فلفل به او پاشیده‌اند. یکی از دو مامور پلیس اخراج شده و فرماندار ویرجینیا دستور تحقیق صادر کرده است. اینم عنابستانی آمریکایی هست

تقدیر سنای آمریکا از پلیس قهرمان در ماجرای حمله به کنگره ایالات متحدهصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پلیس آمریکا پرده از توطئه برای حمله به ساختمان کنگره در 4 مارس برداشت!پلیس آمریکا نسبت به برنامه‌ای خطرناک برای حمله به ساختمان کنگره آمریکا در چهارم مارس (فردا) هشدار

هشت افسر پلیس فرانسه به دلیل «خشونت» و «نگهداری مواد مخدر» بازداشت شدندافسران خاطی از سوی افراد دارای مناصب عمومی به اعمال خشونت عمدی متهم شده و اتهام‌های دیگری نیز چون جعل اسناد عمومی، دستگیری‌های خودسرانه و نگهداری مواد مخدر علیه آنها مطرح است.