حمله جنگنده‌های ناشناس به البوکمال سوریه

18/06/1398 02:15 ب.ظ

جنگنده‌های ناشناس مواضع تروریست‌های تحت حمایت ایران در البوکمال سوریه را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

جنگنده‌های ناشناس مواضع تروریست‌های تحت حمایت ایران در البوکمال سوریه را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی Selen Temizer,Levent Tok,Mohamad Misto,İsmail Uslu |Ankaraبنابه اعلام منابع محلی، جنگنده‌های ناشناس مواضع تروریست‌های تحت حمایت ایران در شهرستان البوکمال شهر دیرالزور در مرز سوریه با عراق را هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش در این حملات چندین نفر از تروریست‌های تحت حمایت ایران کشته شدند. به گفته این منابع، احتمال دارد این حملات هوایی توسط جنگنده های اسرائيل صورت گرفته باشد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

در حمله هوایی به مواضع شبه نظامیان هوادار ایران در سوریه ۱۸ نفر کشته شدنددر حمله هوایی «جنگنده‌های ناشناس» به مواضع شبه نظامیان هوادار ایران در سوریه ۱۸ نفر کشته شدند بیشتر بخوانید🔽

حمله هوایی به 'مواضع ایران در سوریه'، 'شلیک موشک' از سوریه به خاک اسرائیلاسرائیل می‌گوید نیروهای تحت حمایت ایران موشک‌هایی را از سوریه به خاک اسرائیل شلیک کرده‌اند اما هیچ کدام به نزدیکی هدف هم نرسیده‌اند. ساعاتی پیش از صدور این بیانیه، گزارش شده بود نیروهای طرفدار ایران در شرق سوریه هدف حمله هوایی قرار گرفته‌اند.

اردوغان: نمی‌توانیم گروه‌های تروریستی کردی در شمال سوریه را تحمل کنیمرئيس جمهوری ترکیه می‌گوید با دونالد ترامپ در خصوص ارسال سلاح‌های آمریکایی به گروه کردی «یگان‌های مدافع خلق» در شمال سوریه گفتگو می‌کند.

تل‌آویو: تلاش برای پرتاب راکت از سوریه به سوی اسرائیل ناکام ماندارتش اسرائیل مدعی شد که تلاش برای پرتاب راکت از خاک سوریه به سوی این کشور ناکام مانده است. - خبرگزاری آناتولی

حمله همزمان طالبان به دو ولسوالی ولایت تخارمنابع محلی و ساکنان ولسوالی خواجه غار و ینگی قلعه ولایت تخار اعلام کردند که طالبان از بامداد امروز همزمان به این دو ولسوالی حمله کرده‌اند. روز گذشته طالبان ولسوالی دشت ارچی در ولایت قندوز و در همسایگی ولسوالی خواجه غار را تصرف کردند.

حمله به سرپرست وزارت حج افغانستان از سوی نماینده پیشین مجلسوزارت حج و اوقاف افغانستان اعلام کرده که عبدالحکیم منیب، روز گذشته در مسجد ارگ ریاست جمهوری توسط ملا تره‌خیل محمدی، نماینده پیشین مجلس و نزدیکان او، مورد حمله فیزیکی قرار گرفته است

جنگنده‌های ناشناس مواضع تروریست‌های تحت حمایت ایران در البوکمال سوریه را هدف قرار دادند.

Selen Temizer,Levent Tok,Mohamad Misto,İsmail Uslu |Ankaraبنابه اعلام منابع محلی، جنگنده‌های ناشناس مواضع تروریست‌های تحت حمایت ایران در شهرستان البوکمال شهر دیرالزور در مرز سوریه با عراق را هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش در این حملات چندین نفر از تروریست‌های تحت حمایت ایران کشته شدند.

به گفته این منابع، احتمال دارد این حملات هوایی توسط جنگنده های اسرائيل صورت گرفته باشد.

گفته می شود شبه‌نظامیان خارجی تحت حمایت ایران در مرزهای عراق و دیرالزور و البوکمال سوریه مستقر هستند.