حمله رژیم اسد به حومه ادلب؛ یک غیرنظامی کشته شد

21/04/1400 12:06:00 ق.ظ

در پی حمله نیروهای رژیم اسد به منطقه کاهش تنش ادلب یک غیرنظامی کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

در پی حمله نیروهای رژیم اسد به منطقه کاهش تنش ادلب یک غیرنظامی کشته شد. - خبرگزاری آناتولی 11.07.2021 ادلب/ خبرگزاری آناتولی در ادامه حملات نیروهای رژیم بشار اسد به منطقه کاهش تنش ادلب در شمال سوریه از شب گذشته تاکنون یک غیرنظامی کشته شده است.

به گزارش مسئولان سازمان دفاع مدنی سوریه موسوم به «کلاه سفیدها» این حمله با استفاده از موشک‌های زمین به زمین انجام شده است.

نیروهای رژیم اسد با موشک‌های زمین به زمین به روستای بارا واقع در منطقه جبل و بزرگراه M4 در جنوب ادلب حمله کردند. - وضعیت ادلب در نشست آستانه که در تاریخ 4-5 ماه مه سال 2017 با حضور کشورهای ترکیه، روسیه و ایران انجام گرفت، چهار منطقه کاهش تنش در ادلب و شهرهای همجوار (لاذقیه، حما و حلب)، شمال استان حمص، منطقه غوطه شرقی در نزدیکی دمشق و شهرهای درعا و قنیطره در جنوب سوریه تشکیل شد اما تروریست‌های تحت حمایت رژیم اسد و ایران علیرغم این آتش‌بس توانستند با حمایت هوایی جنگنده‌های روسیه سه منطقه از مناطق مذکور را اشغال کنند.

در پی گسترش حملات نیروهای رژیم اسد در سپتامبر 2018، ترکیه و روسیه در تاریخ 17 سپتامبر 2018 در سوچی توافق دیگری برای تقویت آتش‌بس امضا کردند. رژیم اسد پس از وقفه‌ای کوتاه در حملات خود، در مه 2019 برای تصرف کامل منطقه عملیات زمینی ترتیب داد. headtopics.com

دزدی جکومت جعلی در روز روشن

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

حمله تند «نیمار» به هواداران برزیلی حامی «مسی» و آرژانتین؛ بروید به جهنمدر آستانه ديدار نهایی رقابت‌های کوپا 2021 برزيل، بامداد یک‌شنبه11 ژوئیه به وقت اروپای مرکزی، دو تیم همیشه مدعی برزیل و آرژانتین به مصاف یک‌دیگر خواهند

حمله شبه‌نظامیان شیعه به مواضع نیروهای آمریکا در سوریه | DW | 11.07.2021در واکنش به حملات هوایی آمریکا به شبه‌نظامیان شیعه در سوریه و عراق، مواضع آمریکا در سوریه هدف یک حمله واقع شد. شبه‌نظامیان مورد پشتیبانی ایران در روزهای گذشته چند بار اقدام به حمله به مواضع آمریکا در سوریه کرده‌اند. 'پارتیزانهای عراقی و سوریه برعلیه نیروهای اشغالگر نازیست آمریکایی مقابله میکنند' جمله ای بس مناسبتر علیه اشغالگران خارجی است.

هشدار آذری جهرمی همزمان با احتمال حمله سایبری به وزارت راه | DW | 10.07.2021خبرهای ضد و نقیض در مورد حمله سایبری به برخی وزارت‌خانه‌ها و ادارات دولتی در ایران منتشر شده است. پس از انتشار خبر بروز مشکلات در فعالیت قطارها، رسانه‌ها از اختلال در سیستم‌های کامپیوتری وزارت راه خبر می‌دهند. هک کرده بودن و روی تابلو نوشته بودن پاتون از گلیمتون درازتر نکنید اگه اونا بخواهند میشه.

انتشار اسناد کشته شدن 5210 غیرنظامی در بیمارستانی در حمص توسط رژیم اسد

انتشار اسناد کشته شدن 5210 غیرنظامی در بیمارستانی در حمص توسط رژیم اسد

انفجار بمب در افغانستان؛ 2 غیرنظامی کشته شدندبر اثر انفجار بمب در ولایت قندهار افغانستان 2 غیرنظامی کشته و 3 نفر دیگر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی