حمله پهپادی به کنسولگری آمریکا در اربیل عراق

19/03/1401 12:33 ق.ظ

حمله پهپادی به کنسولگری آمریکا در اربیل عراق العربيه_فارسى

یک منبع امنیتی شامگاه چهارشنبه 18 خرداد به خبرگزاری «رویترز» گفت که یک هجوم پهپادی کنسولگری آمریکا را در شهر اربیل در شمال عراق هدف قرار داده است.ستاد آخرین به روزرسانی: 09 ژوئن ,2022: 01:28 صبح GST Share آدرس کپی شد یک منبع امنیتی شامگاه چهارشنبه 18 خرداد به خبرگزاری «رویترز» گفت که یک هجوم پهپادی کنسولگری آمریکا را در شهر اربیل در شمال عراق هدف قرار داده است.

ستاد مبارزه با تروریسم در اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق با تایید حمله پهپادی به منطقه نزدیک جاده «بیرمام»، از زخمی شدن 3 نفر خبر داد.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

حمله پهپادی به بخش نظامی کنسولگری آمریکا در اربیلکانال تلگرامی «صابرین نیوز» از حمله پهپادی به بخش نظامی کنسولگری آمریکا در اربیل خبر داد.

عامل حمله مرگبار به سه آخوند در مشهد به اعدام محکوم شدسخنگوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی روز سه‌شنبه، ۱۷ خرداد، از صدور حکم اعدام عبداللطیف مرادی، عامل حمله مرگبار به سه آخوند شیعه در صحن حرم امام هشتم شیعیان، خبر داد. درود بر شرفش. خداونددر بهشت برین انشاله برایش مسکن دهداجراکم عنداالله شبیه ریکی پویچ ه

نابودی کلنی‌های زنبور عسل در سراسر جهان در پی آلودگی به یک ویروس کشندهاین ویروس در حالی زندگی زنبورهای عسل را بطور جدی به خطر انداخته که جمعیت زنبورها پیش از این نیز به دلیل تخریب زیستگاه‌های آنها، استفاده از آفت کش‌ها و تغییرات آب و هوایی بطور قابل توجهی کاهش یافته بود. این دیگه بسیار وحشتناکه!

عامل حمله به سه روحانی در مشهد به اعدام محکوم شدمسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه جمهوری اسلامی، از صدور حکم اعدام عبداللطیف مرادی، عامل حمله به سه روحانی شیعه مشهد خبر داد.به‌ گزارش خبرگزاری «ایسنا»، روحانى؟؟؟؟؟؟؟

بربوک در پاکستان: کمک به افغانستان باید منوط به شروط سخت باشد | DW | 07.06.2022در سفر آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان به پاکستان مسئله وضعیت حاکم بر افغانستان موضوع کانونی گفت‌وگوها با مقامات اسلام‌آباد بود. آلمان همچنان در تلاش برای خروج همکاران سابق افغان است. خانم بربوک به کرونا مبتلا شد.

رویترز: روسیه در واکنش به تحریم‌‌های اروپا مسیر صادرات غرب به شرق را تغییر می‌دهدبه گفته خبرگزاری رویترز روسیه به‌منظور دفع تحریم‌های اروپا و تأمین نیاز مشتریان آسیایی خود، صادرات نفت از بندر کازمینو در شرق این کشور را بیست در صد افزایش داده است.