حمله پلیس لبنان به معترضان این کشور در بیروت

25/01/2020 09:19:00 ب.ظ

بیروت, بیروت

حمله پلیس لبنان به معترضان این کشور در بیروت

25.01.2020بيروت/ يوسف حسين/ خبرگزاری آناتولیبنا به اعلام شاهدان عینی در بیروت بر اثر یورش نیروهای امنیتی لبنان با گاز اشک آور به تجمع معترضان مقابل ساختمان نخست وزیری این کشور چندین نفر مصدوم شده اند.اعتراض مردم لبنان به اقدامات دولت این دولت این در تاریخ 17 اکتبر 2019 آغاز شد و به سرعت در سراسر این کشور گسترش یافت. سعد الحریری، نخست وزیر وقت لبنان پس از 13 روز مقاومت در تاریخ 29 اکتبر استعفا کرد.

میشل عون، رئیس‌جمهور لبنان 19 دسامبر سال گذشته پس از رایزنی با نمایندگان احزاب سیاسی برای تشکیل کابینه جدید حسان دیاب، کاندیدای مورد حمایت ائتلاف 14 مارس را نخست‌وزیر این کشور اعلام کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نامه رئیس ستاد انتخابات کشور به پلیس فتانامه رئیس ستاد انتخابات کشور به پلیس فتا رئیس ستاد انتخابات کشور از رئیس پلیس فتا خواست تا با کلاهبرداری‌ها و سوءاستفاده‌های مالی مشکوک که عمدتاً با نام «انتخابات مجلس» و حتی با جعل عنوان «ستاد انتخابات کشور» صورت می‌پذیرد، برخورد کنند خوب اینهم از عجایب روزگار است رییس ستاد انتخابات بعداز اینکه در امور مالی ۲۵ سال است تراکنش دیجیتالی صورت میپذیرد. برای اولین باراز پلیس فتا میخواهد جلو تراکنش غلط را بگیرد چرا در ۲۵سال گذشته سابقه نداشت ؟خبری در راه است ؟!!! عجب اسفندی شود امسال

سه غیرنظامی در حمله رژیم اسد به ادلب کشته شدند

حمله جنگند‌ه‌های ناشناس به مقر شبه‌نظامیان حزب الله عراق در مرز سوریهمنابع «العربیه» و «الحدث» شامگاه پنجشنبه 23 ژانویه 2020 اعلام کردند جنگنده‌های ناشناس مقر

حمله شهرک‌نشینان یهودی به مسجد فلسطینیان

پلیس لندن استفاده از دوربین‌های تشخیص چهره را آغاز کردبه گفتۀ پلیس، نصب این سیستم در سراسر شهر لندن برای مقابله با جرایم جدی از جمله اعمال خشونت با استفاده از چاقو و اسلحه، بهره‌برداری جنسی از کودکان، همچنین محافظت از افراد آسیب‌پذیر انجام می‌شود. 1984 Big big brother!

جو بایدن: سربازان آمریکایی در حمله ایران دچار جراحات مغزی شدندجو بایدن: سربازان آمریکایی در حمله ایران دچار جراحات مغزی شدند جو بایدن با اشاره به انتقام سخت ایران اذعان کرد که حملات موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد منجر به جراحات سربازان آمریکایی از ناحیه سر شده است. جراحت مغزی از موج انفجار بوده نه ترکش و ضخم فیزیکی. همچین متن رو مینویسین که خود جو بایدن هم به حرفاش شک میکنه

نیروهای امنیتی لبنان به تجمع معترضان مقابل ساختمان نخست وزیری این کشور در بیروت یورش بردند.به گزارش ایسنا، جمال عرف در نامه‌ای به سردار وحید مجید رئیس پلیس سایبری کشور (فتا) ضمن اشاره به اینکه تا زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان (دوم اسفندماه ۱۳۹۸) کمتر از یک ماه باقی مانده است، نوشت: در این شرایط، متأسفانه سوءاستفاده‌ها و تخلفاتی با رویکرد اقتصادی و مالی از محمل انتخابات و فضای سیاسی - انتخاباتی کشور صورت می‌پذیرد که در این ایام، افزایش قابل توجهی نیز یافته است.بر اثر حملات هوایی رژیم اسد و حامیانش به مناطق کاهش تنش در ادلب از ساعات اولیه بامداد تاکنون 3 غیرنظامی کشته شده اند.شبه‌نظامیان حزب الله عراق را در نزدیکی مرز این کشور با سوریه بمباران کردند.

25.01. رئیس ستاد انتخابات کشور در همین راستا و مبتنی بر ضرورت رعایت تمامی ابعاد قانونی در برگزاری انتخابات و اهمیت مقابله با هر نوع اقدام مجرمانه و سوءاستفاده از عرصه انتخابات، اقدام فوری پلیس فتا برای بررسی همه ابعاد و زوایای این موضوع و برخورد قانونی مؤثر با هر گونه تخلف و ارتکاب جرم بر بستر انتخابات در فضای مجازی را مورد تأکید قرار داد.2020 بيروت/ يوسف حسين/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام شاهدان عینی در بیروت بر اثر یورش نیروهای امنیتی لبنان با گاز اشک آور به تجمع معترضان مقابل ساختمان نخست وزیری این کشور چندین نفر مصدوم شده اند.2020 ادلب/خبرگزاری آناتولی بر اثر حملات هوایی رژیم بشار اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب از ساعات اولیه بامداد تاکنون 3 غیرنظامی از جمله دو کودک و یک زن کشته شده اند. اعتراض مردم لبنان به اقدامات دولت این دولت این در تاریخ 17 اکتبر 2019 آغاز شد و به سرعت در سراسر این کشور گسترش یافت. سعد الحریری، نخست وزیر وقت لبنان پس از 13 روز مقاومت در تاریخ 29 اکتبر استعفا کرد. در اواخر ماه دسامبر گذشته ایالات متحده آمریکا حملاتی هوایی را علیه مواضع نظامی وابسته به گردان‌های حزب الله در عراق و سوریه انجام داده بود.

میشل عون، رئیس‌جمهور لبنان 19 دسامبر سال گذشته پس از رایزنی با نمایندگان احزاب سیاسی برای تشکیل کابینه جدید حسان دیاب، کاندیدای مورد حمایت ائتلاف 14 مارس را نخست‌وزیر این کشور اعلام کرد. گفتنی است حملات رژیم اسد و روسیه به ادلب از اول ماه نوامبر سال گذشته تاکنون باعث موج مهاجرت مردم این منطقه و تکمیل ظرفیت اردوگاهها شده‌ است. کابینه دولت لبنان به نخست‌وزیری حسان دیاب، نزدیک به گروه حزب‌الله روز 21 ماه جاری تشکیل شد. اما معترضان با این تصمیم مخالفت خودرا اعلام کرده اند. . مقامات روسیه گفته اند که آتش‌بس در منطقه کاهش تنش ادلب در سوریه از ساعت 00.