حمله موشکی اسرائیل به بندر لاذقیه در سوریه

حمله موشکی اسرائیل به بندر لاذقیه در سوریه #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, سوریه

07/12/2021 09:00:00 ق.ظ

حمله موشکی اسرائیل به بندر لاذقیه در سوریه العربيه_فارسى

رسانه‌های دولتی سوریه ، سحرگاه سه‌شنبه، 7 دسامبر از یک حمله موشکی اسرائیلی به بندر تجاری لاذقیه خبر دادند.به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک منبع نظامی سوری گفت

آخرین به روزرسانی:07 دسامبر ,2021: 09:54 صبح GSTShareآدرس کپی شدرسانه‌های دولتی سوریه، سحرگاه سه‌شنبه، 7 دسامبر از یک حمله موشکی اسرائیلی به بندر تجاری لاذقیه خبر دادند.به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک منبع نظامی سوری گفت که حدود ساعت 1:23 بامداد سه‌شنبه، اسرائیل با چندین موشک محوطه کانتینری بندر لاذقیه را هدف قرار داد.

اتریش به‌عنوان نخستین کشور اروپایی واکسیناسیون کرونا را اجباری می‌کند

Advertisementاین منبع نظامی افزود، پدافند هوایی سوریه در بندر لاذقیه با موشک‌های اسرائیلی مقابله کرد.به گفته این منبع، حملات موشکی اسرائیل به اشتعال تعدادی از کانتینرهای تجاری منجر شد.او افزود، تیم‌ آتش‌نشانی موفق شد، آتش‌سوزی که بر اثر حمله موشکی رخ داده بود را خاموش کند.

صدها حمله هواییگفتنی است که طی سال‌های گذشته، اسرائیل صدها حمله هوایی و موشکی در سوریه انجام داده است. اغلب این حملات مواضع شبه‌نظامیان وابسته به ایران و دیگر شبه‌نظامیان تحت فرماندهی حزب الله لبنان را هدف قرار می‌داد.

ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

آتش‌سوزی حومۀ دنور؛ ساکنان با چشمان اشکبار به خانه‌هایشان بازگشتند

ساکنان شهر «سوپریور» در نزدیکی دنور، مرکز ایالت کلرادوی آمریکا روز شنبه پس از پایان آتش‌سوزی مهیبی که دو منطقه مسکونی را در بر گرفت به خانه‌هایشان بازگشتند و بسیاری از آنها با دیدن خانه‌های ویران شده به گریه افتادند.

ما که سالهاست می گوییم اسرائیل تروریست است و باید از بین برود تا آرامش به منطقه حاکم شود. شما باور نداشتید

حمله موشکی حوثی‌ها به فرودگاه مأربگزارشگر تلویزیون «العربیه» در یمن، صبح یک‌شنبه، 5 دسامبر، از شلیک 3 موشک بالستیک حوثی‌ها به سمت مأرب و سقوط یکی از آنها در فرودگاه این شهر خبر داد.حمله

مرگ چهار پیشمرگه‌ کُرد در پی حمله داعش به مناطق شمالی عراقاین سومین حمله ستیزه جویان داعش به مناطق شمالی عراق در کمتر از دو هفته گذشته است و این‌بار آنها یک پایگاه پیشمرگه‌ها را در نزدیکی روستای قره سالم در شمال کرکوک هدف قرار دادند. ادبیات رسانه فارسی زبان با ادبیات داعش تفاوتش در چیه؟ اونا به کشورهای اسلامی میگن: امت واحده اسلامی. شما هم اقلیم کوردستان رو مناطق شمالی مینامید. 'اقلیم کوردستان عراق' اون منطقه اسم رسمی و شناخته شده داره یورونیوز! کوردستان وقتی نیروهای مبارزه با تروریسم کوردستان برای زدن حاج قاسم با آمریکا همکاری می کرد باید به این روزا هم فکر می کرد

آمریکا حمله مرگبار به سرنشینان یک اتوبوس در مالی را محکوم کرد🔺آمریکا حمله مرگبار به سرنشینان یک اتوبوس در مالی را محکوم کرد ایالات متحده حمله شبه نظامیان به اتوبوسی در مرکز مالی را که منجر به کشته شدن دست‌کم ۳۱ نفر و زخمی شدن ۱۷ نفر شد، محکوم کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

حمله تروریستی به پایگاه نظامی در نیجر؛ 29 سرباز کشته شدندحمله تروریستی به پایگاه نظامی در نیجر؛ 29 سرباز کشته شدند بر اساس گزارش رسانه‌های محلی نیجر، روز گذشته در حمله مسلحانه افراد ناشناس به پایگاه نظامی «جی 5» در منطقه تیلابری در غرب این کشور 29 سرباز کشته و 79 تروریست از پای درآمدند.

خطیب‌زاده: چیزی به نام توافق گام به گام مطرح نیست | DW | 06.12.2021سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت طرح توافق موقت یا گام به گام اصلا مطرح نیست. به گفته او ایران پیشنهادات دقیقی را در وین مطرح کرده و منتظر پاسخ طرف اروپایی است.

ورود اتباع آفریقای جنوبی به بنادر خوزستان به رغم اعلام ممنوعیت