حمله داعش در دیاله عراق 6 کشته به جا گذاشت

25/03/1399 11:35:00 ق.ظ

14.06.2020 بغداد/ علی جواد/ خبرگزاری آناتولی جعفر الوائلی، افسر پلیس در استان دیاله در شرق عراق به خبرگزاری آناتولی گفت: عناصر داعش به یک خانه در شهرستان «خانقین» در شمال این استان حمله کردند.

وی افزود: در این حمله 6 نفر کشته و 6 نفر دیگر زخمی شدند و نیروهای امنیتی عملیاتی علیه این عناصر آغاز کرده‌اند.

استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و مناطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات گروه تروریستی داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

ترکیه حمله تروریستی در افغانستان را محکوم کردوزارت امور خارجه ترکیه٬‌ حمله تروریستی امروز به مسجدی در کابل را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی نمی دانم کل دنیا محکوم میکند بعد با افراطیون ارتباط قوی دارند

کالیفرنیا؛ مظنون حمله به پاسگاه پلیس در رویارویی مسلحانه از پای درآمدمقامات پلیس شهرستان سن لوئیس اوبیسپو می گویند مظنون حمله و شلیک بسوی ماموران پلیس در جدال با نیروهای پلیس کشته شده است. منظورتان این هست که هر کسی مسلحاته به پاسگاه پلیس حمله کرد، باید با او قاطعانه برخورد کرد! یک سوال: اگر این اتفاق در ایران هم می افتاد همین نظر را داشتید؟

آمریکا: تا نابودی داعش در عراق می‌مانیمآمریکا: تا نابودی داعش در عراق می‌مانیم وزارت خارجه آمریکا امروز (شنبه) گفت‌وگوی استراتژیک میان بغداد و واشنگتن را مثبت ارزیابی کرده و بر تداوم حضور نظامی، امنیتی، سیاسی و تجاری این کشور در عراق و گسترش روابط تأکید کرد تا حمایت کامل داعش میمانیم برای نابودی داعش ابتدا باید فرقه ولایت فقیه را نابود کرد جان مادرت تو حرف نزن تا وقتی که شما باشید داعش نابود نمیشه میدونید چرا ؟ چون داعش واقعی خود آمریکا ! برای مثال شهادت حاج قاسم و ابومهدی المهندس.

معترضان به نژادپرستی به مجسمه یکی دیگر از پادشاهان بلژیک حمله کردنددر روزهای گذشته تظاهرکنندگان به مجسمه‌های لئوپولد دوم، یکی دیگر از پادشاهان پیشین بلژیک حمله کرده بودند.

ایران حمله به مسجد شیرشاه سوری افغانستان را محکوم کردسفارت ایران در کابل حمله تروریستی امروز به مسجد شیرشاه سوری در پایتخت افغانستان را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی همه افغانها میدانه که کار خودش است؟ رژیم خامنه‌ای با طالبان همکاری می‌کنه و هیچ وقت طالبان رو تروریست خطاب نمی‌کنه.

'گوترش منشأ ایرانی سلاح‌های حمله به عربستان را تائید کرد' | DW | 12.06.2020به گزارش رویترز دبیرکل سازمان ملل در گزارشی 'منشأ ایرانی' سلاح‌های مورد استفاده در حمله به عربستان را تائید کرده است. آنتونیو گوترش در گزارش یادشده گفته که این مسئله می‌تواند مغایر با تحریمهای تسلیحاتی قطعنامه ۲۲۳۱ باشد. بیا کیر ایران رو بخور جاکش حروم زاده بوده که بوده دوست داریم. توهم برو دم تکون بده برا ترامپ از عربستان و قتل عام کودکان و زنان بی گناه یمنی چه خبر