حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 68%

سیاسی اخبار

حمله، بخش کنسولی، سفارت ایران، دمشق، شورای امنیت،

شورای امنیت سازمان ملل در مورد حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق جلسه اضطراری برگزار می‌کند.

به گزارش شبکه شرق، دیپلمات‌ها می‌گویند که شورای امنیت سازمان ملل در مورد حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق امروز جلسه اضطراری برگزار خواهد کرد.

دمیتری پولیانسکی، معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل در شبکه اجتماعی ایکس نوشته است پس از این حمله، مقام‌های ایرانی «برای محکومیت این اقدام به شورای امنیت روی آوردند.» این نشست اضطراری به درخواست روسیه که از اعضای دائم شورای امنیت است، برگزار خواهد شد و قرار است ساعت سه بعدازظهر به وقت نیویورک آغاز شود.

جزئیات تازه از ترور مستشاران نظامی ایران در سوریه/ اسامی شهدای حمله اسرائیل به سفارت ایران در دمشق اعلام شدپیام آمریکا به ایران درباره حمله اسرائیل به سفارت ایران در دمشقآیا مسکو از عملیات داعش باخبر بود؟تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت شرق‌دیلی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

حمله، بخش کنسولی، سفارت ایران، دمشق، شورای امنیت،

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چین حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق را محکوم کردآخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جلسه فوق‌العاده شورای امنیت درباره حمله اسرائیل به سفارت ایرانبه گزارش شبکه شرق، شورای امنیت سازمان ملل امروز «سه‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۴۰۳»، به درخواست روسیه، برای بررسی حمله جنگنده‌های اسرائیلی به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق تشکیل جلسه می‌دهد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

تصویری از شهدای حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریهعصر دیروز ۱۳ فروردین ماه، به بخش کنسولگری سفارت ایران در دمشق حمله کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کنعانی: ایران نسبت به نوع واکنش و تنبیه متجاوز تصمیم می‌گیردسخنگوی وزارت خارجه ایران حمله رژیم متجاوز صهیونیستی به ساختمان بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را شدیدا محکوم کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

کنعانی: ایران نسبت به نوع واکنش و تنبیه متجاوز تصمیم می‌گیردسخنگوی وزارت خارجه ایران حمله رژیم متجاوز صهیونیستی به ساختمان بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را شدیدا محکوم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهران حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را شدیدا محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله اسرائیل به ساختمان بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی در دمشق را شدیدا محکوم کرد. - Anadolu Ajansı
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »