حمله اسرائیل به مناطق جنگلی در لبنان

10/06/1398 05:29 ب.ظ

نیروهای اسرائیل به سمت مناطق جنگلی در لبنان بمب‌های آتش‌زا پرتاب کردند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای اسرائیل به سمت مناطق جنگلی در لبنان بمب‌های آتش‌زا پرتاب کردند. - خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان «LNA»، اسرائیل به بهانه جلوگیری از قاچاق انسان، مناطق جنگلی بسطره و جبل الروس در جنوب لبنان را با بمب‌های آتش‌زا هدف قرار داده است. مناطق مذکور بر اثر این حمله دچار حریق، اما توسط شهروندان لبنان محار شده است.

بنا به اعلام ارتش لبنان، قطعات بمب آتش‌زا به مقر نیروهای حافظ صلح سازمان ملل مستقر در لبنان یونیفیل (UNIFIL) در منطقه بسطره اصابت کرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حمله نظامیان اسرائیل به خبرنگار آناتولی در غزهنظامیان اسرائیلی با هدف قراردادن عکاس خبرگزاری آناتولی در نوار غزه، وی را زخمی کردند. - خبرگزاری آناتولی

پیام نظامی اسرائیل به جمهوری اسلامی ایران و عوامل نیابتی‌اش«تشدید جنگ اسرائیل- ایران در سایه»، عنوان گزارش مفصلی است که روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز با استناد به حملات اخیر اسرائیل علیه مواضع گروه های تروریستی مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران در عراق، سوریه

حزب‌الله لبنان حمله به هدفی در اسرائیل را تایید کردحزب‌الله لبنان تایید کرد که یک خودرو نظامی اسرائیل در نزدیکی مرز لبنان را منهدم کرده و سرنشینان آن کشته و زخمی شدند. هم‌زمان ارتش اسرائیل نیز اعلام کرد که به این حمله واکنش نشان داده است.

مایک پمپئو: نفتکش ایرانی دوباره به سمت سوریه می‌رود؛ اعتماد به ظریف اشتباه بزرگی بودوزیر خارجه ایالات متحده می‌گوید آمریکا اطلاعات موثقی دارد که اَبرنفتکش جمهوری اسلامی که بعد از یک ماه توقیف از جبل الطارق آزاد شده بود، دوباره به سمت سوریه می‌رود. مایک پمپئو، اعتماد به ظریف را «یک اش

عمار حکیم خطاب به رژیم صهیونیستی: به وقتش پاسخ کلوخ را با سنگ می‌دهیمرهبر جریان اپوزیسیون 'حکمت ملی' عراق در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به مقرهای حشد شعبی تأکید کرد که آسمان این کشور صحنه هیچ‌گونه تعرض خارجی نیست و بغداد پاسخ مضاعفی به عامل این حمله خواهد داد.

پاسخ ظریف به پمپئو: ما به همه و هر خریداری نفت خواهیم فروختپاسخ ظریف به پمپئو: ایالات متحده ابزارهای دفاعی را از ما دریغ کرد، موشک ساختیم، شاکی است، سوخت هسته‌ای را از ما دریغ کرد، ما آن را ساختیم، شاکی است، حالا مشغول دزدی دریایی است تا مانع فروش نفت به مشتریان سنتی ما شود! غُر نزنید، ما نفت‌مان را خواهیم فروخت

نیروهای اسرائیل به سمت مناطق جنگلی در لبنان بمب‌های آتش‌زا پرتاب کردند.بیروت/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان «LNA»، اسرائیل به بهانه جلوگیری از قاچاق انسان، مناطق جنگلی بسطره و جبل الروس در جنوب لبنان را با بمب‌های آتش‌زا هدف قرار داده است.

مناطق مذکور بر اثر این حمله دچار حریق، اما توسط شهروندان لبنان محار شده است.

بنا به اعلام ارتش لبنان، قطعات بمب آتش‌زا به مقر نیروهای حافظ صلح سازمان ملل مستقر در لبنان یونیفیل (UNIFIL) در منطقه بسطره اصابت کرده است.

به گزارش خبرنگار آناتولی از بیروت، اسرائیل روز دوشنبه گذشته منطقه مزارع شبعا لبنان را نیز با بمب‌های آتش‌زا هدف قرار داد. مناطق بسطره و جبل الروس لبنان هم‌مرز اسرائیل است.