حمله راکتی به سفارت آمریکا در بغداد

30/09/1399 10:05 ب.ظ

منابع خبری از برخورد چند راکت به منطقه سبز بغداد خبر دادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، از زمان حمله صورت گرفته از اوایل نوامبر به این منطقه دیپلماتیک در بغداد، حمله امشب اولین مورد از این دست بوده است.

به گزارش منابع امنیتی ۱۱ فروند راکت کاتیوشا به منطقه سبز بغداد اصابت کرده است و در پاسخ سامانه‌های دفاعی C_RAM مستقر در سفارت آمریکا فعال شدند و بالگردهای آمریکایی نیز بر فراز منطقه به پرواز در آمدند. در حمله امشب که حوالی ۹ شب به وقت بغداد روی داد به چند ساختمان و خودرو آسیب وارد شد. تاکنون خبری از تلفات انسانی مخابره نشده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

کس خارشون

حمله راکتی به سفارت آمریکا در بغدادسفارت آمریکا واقع در منطقه سبز بغداد پایتخت عراق مورد حمله راکتی قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی

حمله راکتی به سفارت آمریکا در بغدادسفارت آمریکا واقع در منطقه سبز بغداد پایتخت عراق مورد حمله راکتی قرار گرفت.

فرمانده سنتکام هدف حمله راکتی شب گذشته به سفارت آمریکا در عراق بود؟در حالی که سفارت آمریکا در عراق اعلام کرد سامانه های پدافندی موفق به سرنگونی راکت های شلیک شده به سوی ساختمان این سفارت شده و تلفات ناچیزی به آن وارد آمده ، یک رسانه اسرائیلی ادعا کرد حین حمله راکتی عالی ترین مقام نظامی آمریکا در منطقه در داخل ساختمان حضور داشته است.

پمپئو شبه‌نظامیان وابسته به ایران را به حمله به سفارت آمریکا در بغداد متهم کرددر واکنش به حملات راکتی شامگاه یکشنبه 20 دسامبر 2020 به سفارت ایالات متحده آمریکا در بغداد، مایک

فرانسه: حمله به مسلمانان حمله به جمهوریت استدولت فرانسه به دنبال تصویب قانونی در پارلمان این کشور است که با بنیادگرایی که ارزش‌های فرانسه را تهدید می‌کند، مقابله کند. دارمنن خود یکی از طرفداران جدی این لایحه است. اینطور می‌شود فرانسه شد. به رسمیت شناختن همه بعنوان شهروندان جمهوری و حمایت از حقوق آنان.