حمله به دفتر حزب رئیس پارلمان عراق

24/10/1400 05:09:00 ب.ظ

حمله به دفتر حزب رئیس پارلمان عراق العربيه_فارسى

خبرنگار «العربیه» سحرگاه جمعه 14 ژانویه خبر داد که دفتر حزب «تقدم» به رهبری محمد الحلبوسی، که اخیرا برای دومین بار برای ریاست پارلمان عراق انتخاب شد، مورد خبرنگار «العربیه» با اشاره به این‌که نیروهای امنیتی سریعا در اطراف دفتر این حزب حضور یافتند و...

خبرنگار «العربیه» با اشاره به این‌که نیروهای امنیتی سریعا در اطراف دفتر این حزب حضور یافتند و تحقیقات به طور فوری آغاز شد، افزود، حمله به دفتر حزب « تقدم » در منطقه اعظمیه بغداد توسط دو مهاجم و با استفاده از مواد منفجره صورت گرفته است.

Advertisement حزب تقدم حمله به دفتر خود در اعظمیه توسط گروهی که از آن‌ها به عنوان «قانون شکنان» یاد کرد را به شدت محکوم و اعلام داشت، «این اقدام تروریستی واکنشی به دستاوردهایی است که اخیرا با همکاری شرکایمان در کشور به دست آوردیم.»

این حزب تاکید کرد که «این حمله تنها باعث افزایش پایبندی ما به وحدت و ثبات عراق خواهد شد.» رسانه‌های داخلی عراق پنجشنبه 13ژانویه نیز از حمله موشکی به منطقه سبز بغداد خبر داده بودند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نواک جوکوویچ به انجام «اشتباهاتی» پیش از سفر به استرالیا اعتراف کردمرد شماره یک تنیس جهان با ادعای این‌ که قربانی «اطلاع رسانی نادرست» شده که زمینه «ناراحتی خانواده‌اش» را نیز فراهم کرده، تاکید می‌کند که روز هفدهم دسامبر هنوز نتیجه مثبت آزمایش پی سی آر خود را دریافت نکرده بود.

«مجوز ویژه» آمریکا به کره جنوبی برای انتقال ده‌ها میلیون دلار پول به ایرانوزارت خارجه کره‌جنوبی روز چهارشنبه اعلام کرد آمریکا به دولت این کشور مجوز داده تا غرامت معوقه یک شرکت ماشین‌سازی ایرانی به مبلغ دست‌کم ۶۳ میلیون دلار را بپردازد. پول خورد میفرستی 7 میلیارد رو بده تف تو شانسمون

تجمع سراسری معلمان: به خیابان آمدیم چون به درخواست‌ ما پاسخ ندادند

حکومت‌ها و دولت‌ها برای به این به وجود نمی آیند که مردم را دعوت به فقر کنند/ چرا عده‌ای می‌خواهند چهره ای مفلوک و درمانده از مردم و کشور به نمایش بگذارندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: حکومت‌ها و دولت‌ها برای این به وجود نمی‌آیند که مردم را دعوت به فقر کنند، برای این به وجود می‌آیند که با استفاده از امکاناتی که مردم در اختیارشان می گذارند شرایط رشد، توسعه و رفاه عمومی را فراهم کنند.

هیچ ضمانتی در بازگشت آمریکا به برجام، مهمتر از عمل نیست/به دنبال توافق دائم هستیمرئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: ما برای انرژی هسته‌ای مذاکره نمی‌کنیم ما برای لغو تحریم پای میز مذاکره می‌رویم آمریکا برخی شروط ایران را پذیرفته و برخی را نه! آمریکایی‌ها می‌گویند هر چقدر امضا بخواهید ما به شما خواهیم داد اما از ما ضمانت مدت‌دار نخواهید

سرهنگ پیشین سوری به جرم جنایت علیه بشریت در آلمان به حبس ابد محکوم شداین سرهنگ پیشین سوری در دوران حضور خود در رژیم بشار اسد، نقش پررنگی در شکنجه و آزار زندانیان و مخالفان سیاسی بر عهده داشته است.