حمله مجدد علیه طالبان در جلال آباد

28/06/1400 07:07:00 ب.ظ

در حمله بمب‌گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

طالبان, بمب‌گذاری

حمله مجدد علیه طالبان در جلال آباد در حمله بمب‌گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند.

در حمله بمب‌گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

19.09.2021کابل/خبرگزاری آناتولیبیمارستان دولتی جلال آباد افغانستان اعلام کرد که در حمله بمب گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند.شاهدان عینی اظهار داشتند که در این حمله بیش از 5 نفر از جمله نیروهای طالبان زخمی شده‌اند.

هنوز فرد یا گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.روز گذشته در شهر جلال‌آباد در شرق افغانستان که تحت کنترل طالبان است و همچنین در کابل، پایتخت این کشور بمب‌گذاری شد و 2 نفر جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

ارتش آمریکا کشته شدن غیرنظامیان در حمله پهپادی به خودرویی در کابل را پذیرفتواشنگتن کشته شدن ۱۰ غیرنظامی در این حمله پهپادی پیش از خروج آخرین نظامیانش از افغانستان را «اشتباه» خواند. بعد از یک ماه عجب یک کشف بزرگی😑ما تا بحال فکر میکردیم دائش ره زدین😑کودکان و افراد ملکی بی گناه ره به قتل رساندین مثل کردی: یه ماچ برای پیر دختر مهم نیست. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.

حمله به کردها در خاک عراق؛ آیا اقدام نظامی سپاه مشروع است؟تجاوزبه خاک همسایه وتجاوز به حریم دیگران وجنگ افروزیست که قابل فبول جهانیان نیست ونیاید دنیا دربرابر اینگونه شرارتها سکوت کنند وباید قاطعانه دربرابر ج.ا.بایستند

آمریکا بابت حمله 'اشتباهی' در کابل عذرخواهی کرد | DW | 18.09.2021فرمانده سنتکام، حمله پهپادی آمریکا به یک خودرو نزدیک فرودگاه کابل را یک 'اشتباه تراژیک' خواند و بابت آن عذرخواهی کرد. گمان می‌رفت این خودرو حامل مواد منفجره است و قصد حمله به فرودگا کابل را دارد. عذر خواهی اینا که اون ادمارو زنده نمیکنه که ، مثل عذرخواهی حاجی زاده غیر خواهی هیچ کدام کاری را پیس نمیبرد باید به این فامیل های داغ دیده جبران خسارات داده شود ، اگر چی این جبران هیچ وقت جای عزیزان از دست رفته شان را پر نمیکند ولی باز هم مرحمی است دو و سه فامیل را تباه کردین حالی به یک عذر خواهی خود را میخواهید که برائت بدهید.انسان،انسانیت در وجود شما مرده است.وای به حال افغانها که برای هر پروژه جهانی در هر دو دهه جان های شرین خو را باید از دست بدهند خواسته ناخواسته😥

پنتاگون: حمله ۲۹ اوت در کابل خطا بود؛ ۱۰ غیرنظامی از جمله هفت کودک کشته شدندلوید آستین وزیر دفاع ایالات متحده با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد از سوی فرمانده سنتکام در جریان تحقیق قرار گرفته و اعلام کرد حمله پهپادی در ۲۹ اوت در کابل، به اشتباه انجام شده و باعث کشته شدن ۱۰ تن از جمله هفت کودک شد. خوب حالا ببینیم آب از آب تکون میخوره یا نه؟ ... حالا اگه ترامپ سرکار بود، همه بلایی سرش میاوردن .. فقط ترور پهبادی ترامپ داخل کاخ سفید اتفاق نمیوفتاد!! ... به این هشتگ بپیوندید دختران_افغانستانی_حق_تحصیل_دارند Afghan_girls_have_right_to_study این نمونه کوچکی از جنایات امریکاست در طول تاریخ هزاران هزار نمونه این جنایات بوده و هست

کرونا در ایران؛ داستان واکسن‌ستیزان و اول شدن در یک مسابقه بی‌رقیب

باد و باران در ۶ استان کشور/ آسمانی صاف در بیشتر مناطق کشورباد و باران در ۶ استان کشور مدیرکل ‌سازمان هواشناسی با اشاره به بارش ‌پراکنده باران و وزش باد شدید موقت در ۶ استان طی امروز (۲۷ شهریور)، از حاکمیت جوی ‌پایدار و آسمانی صاف در بیشتر مناطق کشور طی ‌پنج روز آینده خبر داد. خب 6 استان ؟؟؟؟ کدووم استانها؟؟؟

در حمله بمب‌گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند.Aa ارتش آمریکا روز جمعه پذیرفت که در حمله پهپادی این کشور به خودرویی در کابل، پایتخت افغانستان به جای جنگجویان داعش غیرنظامیان کشته شدند.سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از حملات دو هفته اخیر به داخل خاک عراق در اقلیم کردستان دفاع کرده و گفته است حملات به مواضع «تروریست‌ها» در روزهای آینده که مصادف با چهل و یکمین سالگرد آغاز جنگ هشت ساله با عراق است، ادامه خواهد داشت.جهان آمریکا بابت حمله"اشتباهی" در کابل عذرخواهی کرد فرمانده سنتکام، حمله پهپادی آمریکا به یک خودرو نزدیک فرودگاه کابل را یک"اشتباه تراژیک" خواند و بابت آن عذرخواهی کرد.

19.09. هفت نفر از کشته‌شدگان در این حمله کودک بودند.2021 کابل/خبرگزاری آناتولی بیمارستان دولتی جلال آباد افغانستان اعلام کرد که در حمله بمب گذاری به خودروی حامل طالبان در شهر جلال آباد در شرق افغانستان دو نفر کشته شدند. مقام‌های جمهوری اسلامی در بیان خود اشاره‌ای به نیروهای حزب دمکرات کردستان عراق نمی‌کنند؛ اما هدف حملات نظامی سپاه به داخل اقلیم کردستان اعضای این گروه است که نزدیک به شش سال پیش اعلام کردند، وارد جنگ مسلحانه با جمهوری اسلامی شده‌اند. شاهدان عینی اظهار داشتند که در این حمله بیش از 5 نفر از جمله نیروهای طالبان زخمی شده‌اند. چند مقام رسمی آمریکا پیش از این گفته بودند که وزارت دفاع این کشور کشته شدن افراد غیرنظامی در حمله پهپادی مرگبار به خودرویی در کابل، پایتخت افغانستان را خواهد پذیرفت. هنوز فرد یا گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است. لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا به خانواده‌های کشتهشدگان در این حمله تسلیت گفت و اظهار داشت: «ما عذرخواهی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا از این اشتباه وحشتناک درس بگیریم.

روز گذشته در شهر جلال‌آباد در شرق افغانستان که تحت کنترل طالبان است و همچنین در کابل، پایتخت این کشور بمب‌گذاری شد و 2 نفر جان خود را از دست دادند. هم‌رسانی این مطلب:.  حملات اخیر سپاه به داخل اقلیم کردستان این بار از دو هفته پیش و همزمان با سفر رسمی «مصطفی کاظمی»، نخست‌وزیر عراق به تهران آغاز شده و به گفته سرلشکر پاسدار باقری در هفته‌های بعدی هم ادامه خواهد داشت. طی دو روز اخیر دو حمله بمب‌گذاری در جلال آباد که پایگاه گروه تروریستی داعش در افغانستان است انجام گرفته است. .