حمله مهاجمان مسلح به چاقو در نزدیکی دفتر سابق مجله شارلی ابدو در پاریس؛ دست کم چهار نفر زخمی شدند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمله مهاجمان مسلح به چاقو در نزدیکی دفتر سابق مجله شارلی ابدو در پاریس؛ دست کم چهار نفر زخمی شدند حمله تروریستی سال ۲۰۱۵ به دفتر نشریه طنز «شارلی ابدو» ۱۲ کشته بر جای گذاشت و با واکنش‌های گسترده بین‌المللی همراه شد.

در حمله روز جمعه چند مهاجم مسلح به چاقو در پاریس دست کم چهار نفر زخمی شدند.

به گزارش رویترز، ژان کاستکس، نخست وزیر فرانسه، در این باره گفت که مهاجمان چهار نفر را در نزدیکی دفتر سابق مجله طنز «شارلی ابدو» در پاریس با چاقو هدف حمله قرار داده و زخمی کرده‌اند. این حمله پس از گذشت پنج سال از حمله تروریستی به دفتر این مجله انجام شده است.پلیس پاریس هم اعلام کرد که یک مظنون در نزدیکی سالن اپرای باستیل در پاریس بازداشت شده است.

حمله تروریستی سال ۲۰۱۵ به دفتر نشریه طنز «شارلی ابدو» ۱۲ کشته بر جای گذاشت و با واکنش‌های گسترده بین‌المللی همراه شد. آن حمله پس از انتشار کاریکاتوری از پیامبر اسلام توسط آن نشریه روی داد. شارلی ابدو در روزهای گذشته، همزمان با سالگرد حمله تروریستی به دفتر آن نشریه، بار دیگر کاریکاتورهایی از پیامبر اسلام را منتشر کرده بود.

شارلی ابدو به عنوان يک نشريه هفتگی فکاهی به دليل مواضعش در برابر مذهب و شخصيت‌های سياسی، و نیز به خاطر دفاعش از حق آزادی بيان، و به ویژه حق هيات دبيران در انتخاب موضوعاتی که به آن می‌پردازند، شناخته می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ايران جاى عجيبيه ! خودم ديدم طرف اومد آيين نامه امتحان داد رد شد ! بعدرفت سوار ماشينش شد رفت 😳

لعنت بر تعصب و جهالت

هم شارلی ابدو و کاریکاتوراش نقشه آمریکا و غربه و هم حمله به اونها نقشه غرب کلا همه در زمین شیطان و بچه شیطانها بازی میکنن! مرگ بر آمریکا

اسلام ناب محمدی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ جان مسوولان در اولویت استpkhwshhal چهره عریان فاشیسم اسلامی در ایران... pkhwshhal ایناهم ادمای خطرناکین خب pkhwshhal این به بار استثنا درست توزیع کردن. پر خطر از این این گروه نداریم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نمایش پول و غذا در صنعا همزمان با دو هزارمین روز حمله ائتلاف نظامی به یمندر کشوری که به گفته سازمان ملل در لبه پرتگاه قحطی قرار دارد، انبوهی از مواد غذایی اهدایی قبایل بر روی کامیون‌های بارگیری و در میدان سبعین صنعا به نمایش گذاشته شد. پول نفت مردم ایران هست.کجایی شاپورذوالاکتاف که اعراب رابه بندبکشی.دین فروشان ایران راشخم زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله با چاقو در نزدیکی دفتر سابق نشریه شارلی ابدو؛ دست‌کم 4 نفر زخمی شدنددر حمله‌ای با چاقو در نزدیکی محل دفتر سابق نشریه شارلی ابدو در پاریس فرانسه چهار نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله با چاقو در نزدیکی دفتر سابق مجله «شارلی ابدو» چند مجروح برجا گذاشتمنابع پلیس در پایتخت فرانسه دقایقی پس از انتشار خبر حادثه اعلام کردند که یک فرد مظنون در این ارتباط دستگیر شده است. نفر دوم نیز ساعاتی پس از حادثه در متروی پاریس بازداشت شد. دادسرای ضد تروریسم رسیدگی به این حادثه را بر عهده گرفته است. همش کار ایرانه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیوار کوتاه کول‌بران، بازار گرم قاچاق‌چیان؛ در مرزهای کردستان چه خبر است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »