حمله انتحاری بر مرکز توزیع شناسنامه‌های الکترونیکی در جلال‌آباد افغانستان

27/06/1398 02:06 ب.ظ

حمله انتحاری بر مرکز توزیع شناسنامه‌های الکترونیکی در جلال‌آباد افغانستان العربية

منابع امنیتی افغانستان از وقوع یک حمله انتحاری چهارشنبه 18 سپتامبر، بر مرکز توزیع شناس‌نامه‌های خوگیانی افزود که مهاجمان وارد این مرکز شده‌اند و درگیری میان نیروهای امنیتی و مهاجمان ادامه دارد. به گفته وی، نیروهای امنیتی توانسته اند تا 12 کارمند این اداره را به جای امن انتقال دهند.

خوگیانی افزود که مهاجمان وارد این مرکز شده‌اند و درگیری میان نیروهای امنیتی و مهاجمان ادامه دارد. به گفته وی، نیروهای امنیتی توانسته اند تا 12 کارمند این اداره را به جای امن انتقال دهند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

حمله انتحاری در نزدیکی سفارت آمریکا در کابل؛ 22 کشتهسخنگوی وزارت کشور افغانستان از کشته شدن 22 نفر در یک حمله انتحاری نزدیکی سفارت آمریکا در کابل خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

انفجار انتحاری در جلال آباد افغانستان؛ طالبان مسئولیت حمله را برعهده گرفتمقام‌های ولایت ننگرهار می گویند که حوالی ساعت ۱:۳۰ روز چهارشنبه حمله‌ای انتحاری در مرکز توزیع شناسنامه الکترونیکی در ناحیه سوم شهر جلال آباد روی داده است

تاکید بوریس جانسون در تماس با محمد بن سلمان بر اهمیت واکنش گروهی به حمله آرامکوبوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا سه‌شنبه 17 سپتامبر2019 طی تماسی تلفنی با شاهزاده محمد بن سلمان بوریس جان میخواد باز اسلحه بفروشه. بوریس اگه بیل زن در خونه خودشون بیل میزد که هنوز کشتی شان در خلیج فارس توقیفه، من به بن سلمان پیشنهاد میکنم بجای این ذلت و دست کمک دراز کردن به شیاطین بیاد و با ایران دست یاری بده تا در امنیت و آرامش باشه والا وضع از این بدتر خواهد شد.

«حمله به تاسیسات نفتی عربستان نفعی برای ایران نداشته است» | DW | 16.09.2019حملات پهپادی به تأسیسات نفتی عربستان در آستانه سفر روحانی به نیویورک، موجب افزایش تنش میان ایران و آمریکا شده است. میشائیل لودرز، تحلیلگر مسائل خاورمیانه در گفتگو با دویچه‌وله فارسی معتقد است حوثی‌ها همه اقدامات خود را با تهران هماهنگ نمی‌کنند. از نفع و ضررش که بگذریم باید دید دوران بزن درو تموم شده یا ادامه داره ببند باوا کم واسه نفت مفت از مال جمهوری اسلامی بالا برید حوثی‌ها از بیت دستور میگیرن نه ریاست‌جمهوری که بخوان به فکر سفر روحانی باشن چهارتا پاسدار شاشو زدن الانم گرخیدن کم بمالید شماهم ساخت بمب اتم چ نفعی برای ایران داشته ولی ج.ا انجامش داده هرکی ندونه فک میکنه ج.ا یه حک.مت نورماله هنوز فراموش نکردیم زده کشنی ژاپنی وقتی یکی از مقاماش داشتن برای صلح مذاکره میکرد

وزیر انرژی آمریکا : ایران مسئول حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی استدر حالی که وزیر انرژی آمریکا، ایران را عامل حملات_پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی خوانده، سخنگوی کرملین گفته است دولت روسیه از کشورها انتظار دارد درباره مقصران حملات اخیر به تاسیسات نفتی عربستان سعودی «جمع‌بندی عجولانه» نداشته باشند. بندهای خدا خبر مدارن از کجا خوردن نفت گرون شده؟؟ بنفع روسيه شده بزار اين جنگ،فرسايشي بشه و فرسايشي ادامه داشته باشه ببين كي سود ميكنه كي ضرر؟

واکنش اتحادیه اروپا به حمله به تاسیسات نفتی عربستان: خویشتن‌داری کنیدسخنگوی فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «حمله به تاسیسات نفتی آرامکو متعلق به عربستان سعودی یک تهدید واقعی برای امنیت منطقه محسوب می شود.» خر خويشتن دارى كنيد تا ما بتوانيم بيشتر اين كشورهايى را كه در هر كدام يك ديكتاتور خونريز سر كار گذاشتيم غارت كنيم ،جواب ٨٠ ميليون ايرانى تشنه آزادى به اتحاديه اروپا خفه شو از اين همه ذلت و خوارى و از اين ننگ حمايت از ديكتاتورها بمير براندازم براندازان٩٧_٩٨ جاها عوض شده؟ زده خورده، غلط کرده زده.

عطاالله خوگیانی، سخنگوی والی ننگرهار با تایید این خبر گفته است که حوالی ساعت 1:30 پس از چاشت امروز یک انفجار انتحاری در دفتر تذکره برقی، در حوزه سوم امنیتی شهر جلال‌آباد رخ داده است.

خوگیانی افزود که مهاجمان وارد این مرکز شده‌اند و درگیری میان نیروهای امنیتی و مهاجمان ادامه دارد.

به گفته وی، نیروهای امنیتی توانسته اند تا 12 کارمند این اداره را به جای امن انتقال دهند.

تاکنون هیچ گروهی مسؤلیت این رویداد را به عهده نگرفته‌است.