حمله موشکی حوثی‌های مورد حمایت ایران به شهر مارب دست‌کم ۱۷ نفر را کشت

16/03/1400 05:46 ب.ظ

حمله موشکی حوثی‌های مورد حمات ایران به شهر مارب دست‌کم ۱۷ نفر را کشت

در حمله موشکی حوثی‌ها به شهر مارب در یمن، حداقل ۱۷ نفر کشته شدند.

فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن می گوید ادامه جنگ در برخی از نقاط این کشور به ویژه مارب، بزرگترین مانع برقراری صلح است و جان هزاران نفر را به خطر می اندازد. دولت قانونی یمن می گوید شبه نظامیان حوثی با موشک بالیستیک به مارب، مرکز استانی به همین نام، حمله کرده اند.

شهر ۱۷ هزار نفری مارب در ۱۲۰ کیلومتری شرق صنعا قرار دارد. به گزارش آسوشیدپرس، برخورد موشک به یک پمپ بنزین در یک منطقه مسکونی در مرکز این شهر، آتش سوزی و خرابی زیادی ببار آورد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

Tell these news to Biden too آرامش خاورمیانه زیر سایه دولت منفعل بایدن 🤔 POTUS Iran’s Ayatollah is behind this and you know that well. Former presidents strategy against Iran was about to bring down the regime. Why are you trying to save them?

انگلیس حمله پ.ک.ک علیه نیروهای پیشمرگه در دهوک را محکوم کردسرکنسول انگلیس در اربیل حمله گروه تروریستی پ.ک.ک علیه نیروهای پیشمرگه در دهوک را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

ترکیه حمله تروریستی در بورکینافاسو را محکوم کردوزارت امور خارجه ترکیه حمله تروریستی دیروز در بورکینافاسو را به شدت محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا حمله تروریست‌های پ.ک.ک به نیروهای پیشمرگه را محکوم کردآمریکا حمله دیروز گروه تروریستی پ.ک.ک به نیروهای پیشمرگه در دهوک را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

شاخه انشعابی گروه طالبان: فاطمیون را می‌کشیم و بلوچ‌های ایران را حمایت می‌کنیم

مناظره فرصت خوبی است که نشان دهد برخی‌ها تغییر عقیده داده‌اند/ حافظه تاریخی مردم که پاک نشده است/ یک سطر از حمایت زاکانی از برجام بیاورند آن را به قیمت بالا می‌خریمیک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مناظرات برای جامعه ما یک فرصت است تا ببینند همه آنچه را که نیروهای تحول خواه مطرح می‌کردند و تاکنون در مقابلش مقاومت می کردند در حال حاضر برای جلب رای مردم فراموش کرده‌اند که خلاف نظر و عقیده‌شان است. مناظره جاهلان شرکای اشرار فرقه فارسیسم می بایستی بر اساس تغییر و تحول و کنارگذاشتن علوم جاهلیت و هویت دروغین و تشگیلات فرقه و گذار به هویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه'حضوریکتائی'ملتهای موسسان ایران ایرانیان ده هزارساله تدوین،برگزار میشد نه با شوخیهای جاهلان فرقه. مشتي دلقك مزدرو رژيم تبهكار جاعش ابراهيم_رئيسی_جلاد کشتار۶۷ دهه۶۰ خامنه_اي_كفتار نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامي راي_بي_راي

چرا شورای نگهبان پزشکیان را رد صلاحیت کرد؟یک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: در خصوص انتخابات و رد صلاحیت‌ها سوالی که پیش می‌آید این است که چرا شورای محترم نگهبان آقای پزشکیان را با آن سابقه رد صلاحیت کردند، اما آقای قاضی‌زاده هاشمی که اصلاً سابقه‌اش با آقای پزشکیان قابل مقایسه نیست تایید صلاحیت شده است؟

در حمله موشکی حوثی‌ها به شهر مارب در یمن، حداقل ۱۷ نفر کشته شدند.

فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن می گوید ادامه جنگ در برخی از نقاط این کشور به ویژه مارب، بزرگترین مانع برقراری صلح است و جان هزاران نفر را به خطر می اندازد.

دولت قانونی یمن می گوید شبه نظامیان حوثی با موشک بالیستیک به مارب، مرکز استانی به همین نام، حمله کرده اند.

شهر ۱۷ هزار نفری مارب در ۱۲۰ کیلومتری شرق صنعا قرار دارد.

به گزارش آسوشیدپرس، برخورد موشک به یک پمپ بنزین در یک منطقه مسکونی در مرکز این شهر، آتش سوزی و خرابی زیادی ببار آورد.

حوثی‌ها مورد حمایت ایران هستند و تهران متهم است که انواع تجهيزات نظامی از جمله موشک‌های بالیستیک، در اختیار شورشیان حوثی قرار داده است.