حمله سایبری به سیستم رایانه‌ای و دوربین‌های مدار بسته زندان اوین

31/05/1400 11:50 ب.ظ

حمله سایبری به سیستم رایانه‌ای و دوربین‌های مدار بسته زندان اوین العربيه_فارسى

گروهی به نام «عدالت علی» سیستم رایانه‌ای و دوربین‌های مدار بسته زندان اوین تهران را هک کرد.این گروه یک‌شنبه 31 مرداد با انتشار ویدیو و تصاویری اعلام کرد که در ویدیوی منتشر شده، اتاق مانیتورینگ زندان اوین نشان داده می‌شود که لوگوی گروه «عدالت علی» بر مانیتور دوربین‌های مدار بسته زندان به نمایش در آمده است.

طی این حمله سایبری، جمله «زندان اوین لکه ننگی بر عمامه سیاه و‌ ریش سفید رئیسی، اعتراضات سراسری تا آزادی زندانیان سیاسی» بر صفحه مانیتورهای زندان اوین نمایان شده است.

در بخش‌هایی از این ویدیو، تصاویری از حیاط و راهروهای زندان و نحوه برخورد خشن ماموران با زندانیان نمایش داده می‌شود. این گروه در بیانیه‌ای اعلام کرده است: «به افشای ظلم و‌ ستمی که ابراهیم رئیسی و رژیم به مردم روا می‌دارند، ادامه خواهیم داد.»

گروه «عدالت علی» در ادامه بیانیه خود آورده که «ویدیو و عکس‌های زیادی از اتاق کنترل زندان، بندها و مدارک زندان اوین» به دست آورده که به‌زودی اقدام به انتشار آنها خواهد کرد. این ویدیو در حالی منتشر می‌شود که هم اکنون در سوئد محاکمه «حمید نوری»، دادیار اسبق زندان گوهردشت کرج به اتهام مشارکت در اعدام گروهی زندانیان سیاسی در دهه شصت در حال پیگیری است. headtopics.com

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

فرمانده سپاه: شاید آمریکا به جای واکسن محلول فلج‌کننده به ما بدهدآمریکا میخواست بکشه یه بمب اتم مینداخت رو سرمون شماها به سایه خودتون هم شک دارید... کافر همه را به کیشِ خود پندارد🤫🤫🤫 حالا هی خودتون و جر بدید،خداروشکر خامنه ای اینبار دیگه نمیتونه از زیر بار مسؤلیتی که برعهده اش هست به راحتی فرار کنه

لبنان: 2 قدم به جلو، یک قدم به عقب و شاید برعکسصحنه‌ سیاسی لبنان شبیه سریال‌های چندصد قسمتی شده است که سیر حوادث در آن 2 قدم به جلو می‌رود و یک قدم به عقب بازمی‌گردد. بزرگ‌ترین معضل موجود بر سر راه میقاتی مشخص کردن نام صاحبان کرسی وزارتخانه‌های کشور و دادگستری است. 'Muslims started to say that how did Allah helped Qasim and turned his dreams into a reality and indeed Allah has shown great favor to them' - From Muhammad Qasim's dream. I think he is the future Imam Al-Mahdi. Many muslims are claiming this already!

درگیری‌های مرزی؛ حمله هوایی اسرائیل به نوار غزه | DW | 22.08.2021در پی درگیری میان فلسطینی‌ها و سربازان اسرائیلی در منطقه مرزی نوار غزه، اسرائیل اعلام کرد که به انبار مهمات در غزه حمله کرده است. درگیری مرزی در هر دو طرف مجروح به جا گذاشت.

سفر وزیر امور خارجه ژاپن به ایران با هدف تنش‌زدایی در منطقه | DW | 22.08.2021توشیمیتسو موته‌گی، وزیر امور خارجه ژاپن برای گفت‌وگو با مقام‌های جمهوری اسلامی، از جمله ابراهیم رئیسی به تهران سفر کرده است. گفته شده است که تهران نخستین ایستگاه سفر خاورمیانه‌ای وزیر امور خارجه ژاپن است. البته قبل از ایران به ترکیه رفته بودن و دیروز در ترکیه بودن. قبل ورود به ایران به ترکیه رفته بود ایستگاه اول ترکیه بود.

سفیر ایران سوئد را به نقض کنوانسیون‌های جهانی متهم کرد | DW | 22.08.2021احمد معصومی‌فر، سفیر جمهوری اسلامی ایران در استکهلم، سوئد را به نقض کنوانسیون‌های جهانی و شکنجه روحی و جسمی متهم کرد. او از ملاقات با یک زندانی ایرانی در سوئد سخن گفته است. موضوع بر سر حمید نوری، از متهمان کشتار ۶۷ است. اخه نیست شما در ایران حقوق بشر دارید بچه ۱۲ ساله برای اب فریاد زد دستگیر شد او AhmadMasoumifar از شکنجۀ من در زندان سوئد سخنها دارد و اتهام من در سوئد نگارش کتاب مستند 'هویت زدایی کودکان مسلمان در سوئد'است. کیمیّا و کیانا گروگان نگارش من در سوئد مطابق با حکم قضائی سوئد در دادگاههای فرمایشی سوئد. IRIMFA AnnLinde SR_Farsi_Dari 😂😂وقاحت

سن مرگ و میر بیماران به زیر ۵۰ سال رسیده استسن مرگ و میر بیماران به زیر ۵۰ سال رسیده است مدیر درمان تـامین اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه سن مرگ و میر بیماران کووید به زیر ۵۰ سال رسیده، گفت: در بیمارستان‌های تامین اجتماعی استان کمبود دارو نداریم و داروها به دلیل عوارض‌شان کمتر استفاده می‌شوند سن مرگ و میر تند تر از سن اونایی که نوبتشونه واکسن بزنن داره میاد پایین :) اين هم يكى ديگر از دستاوردهاى كثيف جمهورى اسلامى ، اگر اين دست آورد نيست پس چيست هم دارو هست هم تخت خالی هم امکانات لازم هم واکسن هم رضایت مردم از بهشت زهرا..