شارلی_ابدو, حمله, زخمی, مجله طنز شارلی ابدو فرانسه

شارلی_ابدو, حمله

حمله با چاقو در نزدیکی دفتر سابق نشریه شارلی ابدو؛ دست‌کم 4 نفر زخمی شدند

حمله با چاقو در نزدیکی دفتر سابق نشریه #شارلی_ابدو؛ دست‌کم 4 نفر زخمی شدند

25/09/2020 02:47:00 ب.ظ

حمله با چاقو در نزدیکی دفتر سابق نشریه شارلی_ابدو ؛ دست‌کم 4 نفر زخمی شدند

در حمله ‌ای با چاقو در نزدیکی محل دفتر سابق نشریه شارلی ابدو در پاریس فرانسه چهار نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

25.09.2020پاریس/خبرگزاری آناتولیبه گزارش رسانه‌های فرانسه٬به دنبال حمله یک مهاجم به مردم در نزدیکی دفتر سابق نشریه فرانسوی شارلی ابدو تا کنون چهار نفر زخمی شده‌اند.این مهاجم با یک ابزار تیز مانند چاقو در خیابان نیکلاس اپرت در منطقه 11 که ساختمان قدیمی شارلی ابدو در آن قرار داشت٬ حضور یافته و به افراد اطراف حمله کرده است.

توضیح پلیس درباره ماجرای یک درگیری در آبادان اوباما: ترامپ برای پست ریاست جمهوری ناتوان و بی‌‌صلاحیت است | DW | 22.10.2020 اوباما در حمایت از بایدن: آمریکا رئیس جمهوری «دروغگو» نمی‌خواهد

وی 4 نفر را مجروح کرده که حال دو تن از آنان وخیم گزارش شده است. از طرف دیگر یک بسته مشکوک نیز در منطقه رها شده است.پلیس پاریس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد تیم‌هایی در منطقه حضور دارند و از مردم خواست که به منطقه نروند.گفتنی است نشریه طنز شارلی ابدو در ژانویه 2015 کارتون‌های توهین آمیزی درباره حضرت محمد منتشر کرده بود که در اول سپتامبر آنها را بازنشر کرد. امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه نیز طی بیانیه‌ای عملکرد این مجله را در چارچوب"آزادی بیان" عنوان کرده بود.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

تجربه قدرت در ۱۶ سالگی؛ دختر نوجوان برای یک روز «نخست‌وزیر» فنلاند شد

نخست‌وزیر فنلاند در حالی برای یک روز جایش را به یک دختر نوجوان داد که این کشور از نظر برابری جنسیتی یکی از بهترین جایگاه‌ها را در میان کشورهای جهان دارد.

یک نیروی پلیس در ارتباط با پرونده مرگ یک زن سیاه‌پوست در آمریکا متهم شدهیات منصفه ایالت کنتاکی آمریکا، روز چهارشنبه ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) یک افسر سابق پلیس را به‌دلیل تیراندازی در یک واحد آپارتمانی متهم کرد اما درباره نقش نیروهای پلیس در مرگ برونا تیلور، ساکن آن آپارتمان هیچ اتهامی مطرح نشد.

ظریف: تمایلی به مذاکره مستقیم با آمریکا نداریم/ آماده تبادل زندانیان دو تابعیتی با آمریکا هستیمظریف: *تمایلی به مذاکره مستقیم با آمریکا نداریم *آماده تبادل زندانیان دو تابعیتی با آمریکا هستیم *ایران از دیگر دولت‌ها نظیر سوئیس استفاده می‌کند تا 'نقشی مثبت را در این مسئله ایفا' کنند *امروز زندانی آمریکایی تک تابعیتی نداریم نیشتو ببند اوسکول بالاخره جام زهر رو می‌نوشید. کاری که چهل سال پیش با لجبازی نکردید و کشورو رسوندید به این اوضاع. مذاکره مستقیم و غیر مستقیم نداریم. بجای دور زدن تحریمها ایران را دور میزند. ظریف مزدور یا احمق؟!

ترکیه تجارب مقابله با کرونا را در اختیار بوسنی و هرزگوین خواهد گذاشت

ظریف : فرانسوی‌ها درخواستی از ایران برای مذاکره با روس‌ها در مورد وضعیت لبنان نداشته‌اندوزیر امور خارجه کشورمان، اظهار کرد: احتمال دارد که در جریان سفر به مسکو با دوستان روس خود در مورد مسائل لبنان صحبت کنیم ولی از موضوعات دارای اولویت در دستور کار ما نیست . عجب آشی !!! فرانسه بیاد از ایران درخواست کنه که با روسها مذاکره کنیم برای وضعیت لبنان برای اینکه پشم هم حسابتان نکردند،آره دادا😁 طرف را تو شهر راه نمیدادن سراغ کدخدا را هم میگرفت

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در پی رسیدن به توافقی جدید با ایران هستیمسخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: *در پی رسیدن به توافقی جدید با ایران هستیم *واشنگتن به فشار حداکثری علیه ایران ادامه خواهد داد *صلح و دموکراسی بر روی میز باقی می‌ماند تا دولت ایران هرزمان که خواست با ما در این خصوص به تعامل بپردازد! ینی این ترامپ عالیه اون بوش ابله چکار کرد، این چکار میکنه میگه بیا صحبت کنیم با صلح و دوستی ازونطرف دلار شده ۳۰ تومن یک سنت هزینه نکرده، کلی اسلحه به اعراب فروخته، یک کشته نداده بشین تا توافق بشه برای چی توافق الان بجای ایران رکورد فروش وصادرات نفت امریکا به چین رو شکست

نمایش پول و غذا در صنعا همزمان با دو هزارمین روز حمله ائتلاف نظامی به یمندر کشوری که به گفته سازمان ملل در لبه پرتگاه قحطی قرار دارد، انبوهی از مواد غذایی اهدایی قبایل بر روی کامیون‌های بارگیری و در میدان سبعین صنعا به نمایش گذاشته شد. پول نفت مردم ایران هست.کجایی شاپورذوالاکتاف که اعراب رابه بندبکشی.دین فروشان ایران راشخم زدند.