حملات هوایی اسرائیل به محموله‌های‌ سلاح ایران در فرودگاه دمشق

31/02/1401 12:38 ق.ظ

حملات هوایی اسرائیل به محموله‌های‌ سلاح ایران در فرودگاه دمشق العربيه_فارسى

اسرائیل طی حملاتی هوایی مواضع نظامی سوریه در حومه دمشق و محموله‌های تسلیحات ایرانی ارسالی برای حزب‌الله را در فرودگاه پایتخت این کشور هدف قرار داد.دیدبان آخرین به روزرسانی: 21 مهٔ ,2022: 01:35 صبح GST Share آدرس کپی شد اسرائیل طی حملاتی هوایی مواضع نظامی سوریه در حومه دمشق و محموله‌های تسلیحات ایرانی ارسالی برای حزب‌الله را در فرودگاه پایتخت این کشور هدف قرار داد.

دیدبان حقوق بشر سوریه شامگاه جمعه 30 اردیبهشت اعلام کرد که وقوع انفجارهایی پی در پی، دمشق پایتخت سوریه را لرزاند. Advertisement دیدبان افزود که در اثر واکنش پدافند هوایی رژیم سوریه به حملات هوایی اسرائیل علیه مواضع نظامی در پیرامون دمشق، انفجارهای متوالی در این منطقه شنیده شد.

از سویی منابع «العربیه» از حملات هوایی اسرائیل به پیرامون فرودگاه دمشق و طرطوس در سوریه خبر دادند. به گفته این منابع، حملات اسرائیل محموله‌های تسلیحات ایران که به فرودگاه دمشق رسیده و از آنجا در حال انتقال به حزب‌الله لبنان بود را هدف قرار داد. headtopics.com

خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» نیز جمعه اعلام کرد که پدافند هوایی این کشور به این حملات واکنش نشان داده و تعدادی از موشک‌های متخاصم را در آسمان حومه جنوبی دمشق هدف قرار داده و سرنگون کرده است. این خبرگزاری پیش از آن نیز از شنیده شدن صدای وقوع انفجارهایی در آسمان دمشق، پایتخت سوریه خبر داده بود و به نقل از خبرنگار خود نوشت که پدافند هوایی سوریه با «اهداف دشمن در آسمان حومه دمشق» مقابله کرده است.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

همکاری نخبگان آلمانی در سرکوب یهودیان و دیگر اقشار در آلمان نازینخبگان و رهبران مدنی آلمان چقدر در هولوکاست نقش داشتند؟ چه انگیزه‌‌هایی منجر به بروز طیف وسیعی از کنش‌های اجتماعی در آلمانِ آن سال‌ها شد؟دامنه کنش‌های اجتماعی که از تبعیت از حکومت تا مشارکت در جنایت را در برمی‌گرفت، تا چه حد گسترده بود؟ یهودی‌ستیزی

راهپیمایی مدافعان حقوق بشر در مکزیک در اعتراض به خشونت علیه زنان و قتل آنهابسیاری از شرکت کنندگان در این راهپیمایی، به نشانۀ عزا با نقاب سیاه روی صورت خود را پوشاندند و صلیب‌های سرخی که روی آن عبارت «عدالت» نوشته شده بود را در دست گرفتند. Again, the Europeans are rescuing the terrorists, if the Europeans are concerned about human rights, it is enough to stop their unwavering support for the dictators, it is enough to let the Iranian people overthrow the dictator.

ثبات نسبی در بازار نفت؛ احتمال افزایش واردات نفت در چین | DW | 20.05.2022بهای نفت در روز جمعه تغییر چندانی نداشت و بشکه‌ای ۱۱۱ دلار معامله شد. با کاهش محدودیت‌های کرونایی در شانگهای انتظار می‌رود که تقاضا برای واردات نفت از سوی چین، به عنوان بزرگترین واردکننده نفت خام جهان، افزایش یابد.

جولان گرد و خاک در نقاط مختلف کشور/ کاهش دما تا ۱۰ درجه‌ در برخی مناطقجولان گرد و خاک در نقاط مختلف کشور کاهش دما تا ۱۰ درجه‌ در برخی مناطق رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش دمای ۸ تا ۱۰ درجه‌ای در برخی نقاط کشور و خیزش گرد و خاک تا پنج روز آینده خبر داد.

آبله میمون در اروپا؛ ۳۰ مورد مشکوک در اسپانیا و پرتغال شناسایی شدسازمان جهانی بهداشت روز سه‌شنبه اعلام کرده بود که قصد دارد با کمک دولت بریتانیا اطلاعات جامع‌تری از موارد ابتلا به بیماری آبله میمون در این کشور که از ابتدای ماه مه به ویژه در میان جامعه همجنسگرایان شناسایی شد، به دست بیاورد. پروژه های جدید سرمایه دار های غربی بخاطر جمع آوری پول وبدبخت ساختن ملت بیچاره جهان. ابله میمون خر است

کرواسی در مخالفت با عضویت سوئد و فنلاند در ناتو به ترکیه پیوستترکیه پیش‌تر و با میان کشیدن موضوعاتی چون حمایت و پناه دادن به «تروریست»‌های مخالف این کشور در خاک سوئد و فنلاند و ممنوعیت‌های تسلیحاتی اعمال شده از سوی متحدان آنکارا در ناتو اعلام کرده بود که با عضویت دو کشور شمال اروپا در پیمان آتللانتیک شمالی مخالف است. همه سیاه بازیه. مخالفت آنها بیفایده اس اردوغان کاملا وابسته به آمریکا است و اگر آمریکا از آنها بخواهد مخالفت شان را کنار خواهند گذاشت آشفته_بازار.........ناتو.....بی تو...برای او...برای فضایی ها...آتو...اُتو....اُتان...اِتان...............! 😘🤣😂😂😂😂😂😂🤣🤣😍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣جنگل!