حملات موشکی اخير اسرائیل جان 6 نفر از نیروهای ایران در سوریه را گرفت

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیدبان حقوق‌بشر سوریه روز پنج‌شنبه 25 ژوئیه 2019 گزارش کرد که در حملات روز چهارشنبه 24 ژوئیه

به گزارش العربیه، رامی عبدالرحمن، مدیر دیدبان حقوق بشر سوریه به خبرگزاری فرانس‌پرس گفت که در حملات اسرائیل، نه نفر از نیروهای هوادار رژیم بشار اسد کشته شدند که شش نفر از آنها ایرانی بوده‌اند.

دیدبان حقوق بشر سوریه روز چهارشنبه گفته که «موشک‌های احتمالا اسرائیلی» مناطقی در جنوب سوریه و بلندی‌های جولان را هدف قرار دادند. منطقه «تل الحارة» در استان درعا و دو منطقه «نبع الصخر» و «تل الاحمر» در استان قنطیره از جمله این مناطق بودند. سانا، خبرگزاری رسمی سوریه نیز در ساعات اولیه روز چهارشنبه اعلام کرد «دشمن اسرائیلی در حدود ساعت یک نیمه شب به تل الحاره در حومه غربی درعا حمله کرد و این حملات تنها تلفات مادی در پی داشت.»

به گزارش دیدبان حقوق بشر اسرائیل از آغاز جنگ داخلی سوریه در سال 2011 صدها بار به اهداف و مواضع ایران و حزب‌الله لبنان و همچنین ارتش سوریه حمله کرد. در 30 ژوئن 2019 نیز 9 شهروند و 9 پیکارجوی هوادار رژیم اسد در حملات موشکی در نزدیکی دمشق و در استان حمص کشته شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به جهنم به درک

اینها آنقدر بی هویت هستن که هیچ ایرانی با کشته شدنشون احساس ناراحتی نمیکنن و تاسفی نمی‌خورن مرگ زودرس حقشان است

بنویسید تروریستهای سپاه پاسداران . ناز شصتشان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا حملات هوایی اخیر در ادلب سوریه را محکوم کردآمریکا حملات هوایی اخیر در ادلب سوریه را محکوم کرد معره النعمان در جنوب ادلب یک روز پیشتر هدف حملات هوایی نیروهای روسیه قرار گرفت و بنا بر گزارش ها در این حملات شماری از غیرنظامیان، از جمله داوطلبان امدادرسانی، کشته شدند. اونوقت اون بمبی که آمریکا رو مردم افغانستان میریزه حتما نقل ونباته ...اون بمبایی که مزدوران سعودی با حمایت مستقیم امریکا رو مردم بی گناه میریزه چیه ....لطفا الاغ نباشین خوشگل خانوم،چرا حملات اسرائیل به سوریه را محکوم نمیکنی،یا حملات سعودیها به یمن را محکوم نمیکنی؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار نماینده ویژه آمریکا با سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صادقی به دادگاه احضار شدنماینده تهران از حضورش در دادگاه کیفری کارکنان دولت در روز شنبه خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مقام دوم ایران در مصرف انرژی در دنیا / نفوذی‌های جریان‌های سیاسی در سمن‌های محیط زیستیرییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به نیاز کشور به سرمایه‌گذاری کلان و بروزرسانی تکنولوژی جهت دستیابی به آرمان‌ها در زمینه کاهش شدت انرژی مصرفی، در عین حال درباره سمن‌های حوزه محیط زیست گفت: به شدت نیازمند سمن‌های غیرسیاسی و واقعی هستیم؛ چراکه بسیاری از تشکل‌های مردم‌نهاد طرفدار محیط زیست نیستند، بلکه نفوذی‌های جریان‌های سیاسی در بخش محیط زیست به‌شمار می‌آیند. مصرف میکنیم که میکنیم هر وقت اهمیت علم و تکنولوژی برای دولتیان ما اونقدر مهم شد که بجای اینهمه دزدی و اختلاس و بی تدبیری بودجه های فوقالعاده به نهادهای علمی پژوهشی کشور دادن بیایید و بگید ما انرژی زیاد مصرف میکنیم.هیچکس به ما تکنولوژی روزشو نمیده و نخواهد داد! بودجه بدید و ببینید با این سیاستی که در پیش گرفتید هیچ وقت توان سرمایه گذاری در مسیرهای درست را نخواهیم داشت. این یک سیکل معیوبه که توش گیر کردیم و هر روز وضعیت بدتر می شه. سرعت این تخریب روز بروز در حال افزایش است. روزی خواهد رسید که راه رفته غیرقابل برگشت شود میتونیم تو رو بازیافت کنیم،کم نیستی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جشنواره بالون‌ها با ۱۰۰ بالون رنگارنگ در چین برگزار شدجشنواره بالون‌ها در آخر هفته ماه ژوئن در شهر ژانگی در شمال غربی چین برگزار شد. زیباست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه: با آمریکا درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه توافق نکردیممولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه چهارشنبه 24 ژوئیه ضمن اشاره به اختلاف نظر واشینگتن و آنکارا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »